Forum » Edukacja

Rok szkolny 2010/2011

 • waligóra ogrodowy 2 wrz 2010

  W tym temacie możemy dzielić się swoimi przeżyciami z instytucji totalnej, którą nazywamy szkołą.

  Ja, jeden dzień po inauguracji roku szkolnego w moim gimnazjum, zostałem pobity przez grupę HEJTERÓW z tej szkoły. Mogę powiedzieć tylko, że byli oni związani z muzyką metalową. Mieli koszulki takich zespołów jak H.I.M., Metallica, The Rasmus oraz Green Day. Na przyszłość muszę ich unikać.

  Tak poza tym, to było całkiem fajnie. Otrzymałem piątkę z historii za opowiadanie o źródłach historycznych. Jak zapewne wiecie dzielimy je na materialne i pisane, ale co ja się będę tutaj rozwodził, jak i tak mnie nie zrozumiecie.

  Trzymajcie za mnie kciuki jutro, będę musiał przedstawiać się po angielsku!

  Cytuj
 • waligóra ogrodowy 2 wrz 2010

  Aaaa, to z Tobą dzisiaj siedziałem w ławce i to Tobie mówiłem jak się przedstawię! Nie wiedziałem, że też udzielasz się na tym forum. Siedzisz jutro ze mną?

  Cytuj
 • 3 wrz 2010

  do jakiego gimnazjum chodzisz?

  Cytuj
 • 7 wrz 2010

  W piątek dostałem 6 z fizyki, wiedziałem jak działa kompas.
  Krasnal ja widziałem jak te obszczy mury Cię tłuką ale spieszyłem się na autobus.
  Gimnazjum tą ciężka szkoła życia.
  Hejterskie gimbusy są najgorsze :-(

  Cytuj
 • 7 wrz 2010

  ej rowerek i krasnal powiedzcie do jakiego gimnazjum chodzicie?:)

  Cytuj
 • 7 wrz 2010

  Żebyśmy gremialny łomot chwycili?

  Cytuj
 • 8 wrz 2010

  O czym jest ten temat? Krasnalu i rowerku co Wy tu jakieś socjologiczne wywody czynicie na forum? Bo tak obserwuje wasze posty od jakiegoś czasu i nie wiem czy chcecie wywołać zjawisko a la Zdzichó, które świetnie się przyjęło, czy jakąś inną formę ciekawostki w której chcielibyście zaistnieć... zakładając oczywiscie ze ci uzytkownicy nie sa jednym użytkownikiem co zresztą jest bardzo popularne na wielu róznych farach internetowych...
  Pozdrawiam, lakukaraczia!

  Cytuj
 • waligóra ogrodowy 8 wrz 2010

  Wczoraj nie mogłem pisać, bo mi połamali ręce. :( Na szczęście mama Marcina dała mi maść z wołu piżmowego i czuję się lepiej.

  Poniedziałek był dniem nieprzyjemnym. Najpierw łamano mi ręce - PENTAGRAMAMI (jak dawniej czarownice kołami). Następnie odbyły się lekcje. Z lekcjami nie mam problemu, jednak nie potrafię odnaleźć się wśród rówieśników. Śmiali się, że jestem niskiego wzrostu i nie mogę się obronić przed ich atakami. :(

  Wtorek to natomiast dzień z bajki. Najpierw na polskim czytaliśmy Iliadę, a jako człowiek wszechstronnie wykształcony dysponuję wielką wiedzą na temat dzieł Homera. Dostałem szóstkę i pochwałę dla mamusi, coby była dumna! Na matematyce zajmowaliśmy się procentami. Jako właściciel sporej sieci banków nie miałem z tym problemów. Ostatnia była geografia. Na niej omawialiśmy największy park krajobrazowy, który roztacza się wokół domu Marcina. Nie wiedziałem, że są tam piramidy i camele, ale i tak dostałem 6!

  Środa zapowiada się szczególnie przyjemnie!

  @lakukaraczia
  to nie żadne wywody. Jesteśmy strefą buforową na złości sfrustrowanych ludzi, którzy wylewają swoją agresję na nas. Dzięki temu nie biją swoich dzieci!

  @hahaha
  nie mogę powiedzieć, bo przyprowadzisz kolegów. :(

  Cytuj
 • 8 wrz 2010

  lakukaraczia- Jesteśmy zwykłymi użytkownikami którzy chcą się wypowiadać na dręczące ich problemy. Nawet nie wiesz jak nie przyjemnym uczuciem jest niedocenienie wśród szkolnej braci dla której najważniejsze są lekcje wuefu a nie astronomii ;-( To boli.

  Ja się nie mogę doczekać czwartkowych lekcji informatyki, marzy mi sie wspólne tworzenie w paincie!

  Cytuj
 • 8 wrz 2010

  w gimnazjum w stróży na informatyce robiliśmy fotomontaż w paincie! :)

  Cytuj
 • 8 wrz 2010

  a mnie się wydaję że pan krasnal wcale nie jest gimnazjalistą, stwierdzam to po stylu wypowiedzi.
  Ps.: nie mam kolegów tylko koleżanki a to by was raczej ucieszyło.

  Cytuj
 • waligóra ogrodowy 8 wrz 2010

  Dzisiaj nie było dla mnie miejsca w gimbusie. :( Musiałem zasuwać na nogach. Znaczy, miejsca były, ale kilku osiłków nie chciało mnie wpuścić. Może to dlatego, że we wtorek nalegałem, by kierowca puścił głośniej informacje z giełdy.

  Na historii omawialiśmy dzisiaj strukturę rządów w Sparcie. Hah, byłem w kinie na 300, więc orientowałem się doskonale! Tylko jakiś koleś wstał, kopnął mnie w brzuch i ryknął: "THIS IS GIMNAZJUM"!

  @Stróżanin
  my też robiliśmy, ale pan powiedział, że moje prace są obsceniczne (a do Nieznalskiej wiele mi brakuje)

  @hahaha
  naprawdę jestem gimnazjalistą. Podejrzewam, że Rowerek także, tylko jeszcze nie udało mi się go zidentyfikować! Fajne masz te koleżanki?

  Cytuj
 • 9 wrz 2010

  Nie podoba mi się w gimnazjum, co chwila jestem atakowany przez hejterskich stróżów moralności. Gimbaza jest okej tylko brak ciepłego barszczu (uwielbiam barszcz).
  Dzisiaj tylko 3 lekcje w tym moja wymarzona informatyka- zrobiłem śmiesznego małego murzynka który ucieka przed dużą kanapką. Pan od informatyki powiedział że jest zachwycony moją precyzją i prawie się rzucił na tą wirtualną kanapkę. Jestem z siebie dumny.

  Niestety jutro czeka mnie męczący, ba! tragiczny dzień- 6 lekcji, jeszcze w piątek :-( Podejrzewam że spóźnię się na wieczorne ognisko klasowe- przygotowaliśmy już steki, skrzydełka i chleb (uwielbiam chleb z ogniska). No alkohol oczywiście też będzie, co nie miara- planujemy wracać pijani do domu.

  Trzymajcie kciuki za sprawdzian z chemii, omawiamy kwasy solne, podejrzewam że będzie okej bo często bywałem w kopalni soli w Wieliczce ( uwielbiam zlizywać sól z pamiątek) i sporo wiem na temat soli :-)

  Cytuj
 • 9 wrz 2010

  jasne:P że gimnazjaliści;] no pewnie że fajne mam te koleżanki i nawet dla Marcina by się znalazła.

  Cytuj
 • 15 wrz 2010

  [quote=krasnal_ogrodowy]Dzisiaj nie było dla mnie miejsca w gimbusie. :( Musiałem zasuwać na nogach. Znaczy, miejsca były, ale kilku osiłków nie chciało mnie wpuścić. Może to dlatego, że we wtorek nalegałem, by kierowca puścił głośniej informacje z giełdy.

  Na historii omawialiśmy dzisiaj strukturę rządów w Sparcie. Hah, byłem w kinie na 300, więc orientowałem się doskonale! Tylko jakiś koleś wstał, kopnął mnie w brzuch i ryknął: "THIS IS GIMNAZJUM"!

  @Stróżanin
  my też robiliśmy, ale pan powiedział, że moje prace są obsceniczne (a do Nieznalskiej wiele mi brakuje)

  @hahaha
  naprawdę jestem gimnazjalistą. Podejrzewam, że Rowerek także, tylko jeszcze nie udało mi się go zidentyfikować! Fajne masz te koleżanki?[/quote]

  nie dziw się krasnal że cię obiliśmy. jesteś mały, nie myjesz się i coś tam o giełdzie bredzisz.

  Aha , i jutro też za busem będziesz leciał.

  Cytuj
 • 19 wrz 2010

  czy to temat dla psycholi?

  Cytuj
 • 19 wrz 2010

  [quote=krasnal_ogrodowy]
  Ja, jeden dzień po inauguracji roku szkolnego w moim gimnazjum, zostałem pobity przez grupę HEJTERÓW z tej szkoły. Mogę powiedzieć tylko, że byli oni związani z muzyką metalową. Mieli koszulki takich zespołów jak H.I.M., Metallica, The Rasmus oraz Green Day. [/quote] - Dla ciebie Green Day i The Rasmus to zespoły metalowe? No to gratuluję nikłej znajomości gatunków muzycznych i utrwalania kłamliwych stereotypów. Po 1: Green Day gra typowego amerykańskiego Punk - Rock'a. Po 2: The Rasmus gra mocniejszego rocka a nie metal. Po 3: Słyszałeś kiedyś prawdziwy metal? Choćby takie kapele jak Rage, Metallica, Slipknot albo Godsmack? Po 4: Nie utrwalaj stereotypów. To jakiej muzyki słuchali twoi oprawcy nie ma znaczenia. Ja sam od długieo czasu słucham metalu i nigdy nie byłem agresywny. Metalowcy, których znam również nikogo nie napadli ani nie pobili. Jeszcze raz to napiszę; nie utrwalaj stereotypów.
  P.S Wpółczuję, że cię pobito.

  Cytuj
 • waligóra ogrodowy 20 wrz 2010

  To był straszny dzień. Ponownie napadli mnie agresywni metale! Skopali mnie w rytm ciężkiej muzyki The Rasmus. Na szczęście jakoś się wylizałem.

  Na wosie zajmowaliśmy się grupami społecznymi. Pani powiedziała, że hip-hopowcy są o tyle groźni, że używają przemocy z powodu biedy. W swojej muzyce podejmują tematykę godnego życia, pomimo bycia zepchniętymi na margines społeczeństwa. Znacznie groźniejsi są własnie metale, oni biją, ponieważ słyszą wewnętrzny głos szatana. :(

  Na geografii zajmowaliśmy się lodowcami. Trzymam kciuki, żeby jakiś jak najszybciej nas zakrył. Skończą się moje cierpienia, nie będzie trzeba chodzić do szkoły.

  Poradziłem sobie z hejterami z autobusu. Karczek_Zbycha dał mi fory, bo odrabiam za niego zadania. Teraz w busie jestem nietykalny, nawet kierowca nie bierze ode mnie pieniędzy. Prowadzę za niego księgowość

  Cytuj
 • 21 wrz 2010

  krasnal_ogrodowy myśli, że sprowokuje słuchaczy dobrej muzy, ale tak się nie stanie. I tak samo jak kolega dwa posty wyżej pytam: Czy to dział dla psycholi?

  Cytuj
 • 22 wrz 2010

  Warmer, co Ty wiesz o metalu! Widziałeś wokalistę The Rasmus jakie ma ćwieki? Oni grają ciężki metal. Rage? Od kiedy to jest metal? Nie widziałem u niech ćwieków!

  Ciężki dzień w gimbazie, dodatkowa lekcja języka polskiego która była prowadzona za pomocą języka migowego. Nie wchodzi mi to za bardzo. Tak w ogóle to JP 100%, JM- 100%.

  Cytuj
 • 23 wrz 2010

  coraz częściej dochodzi do przemocy wśrod modzieży w szkołach i poza nimi. niedawno 13-latka napadła na koleżankę, teraz trzej gimnazjaliści zgwałcili koleżankę. coraz częstsze ustawki między uczniami (regularne bójki grupowe lub jeden na jeden). co się dzieje z młodymi ludźmi? gdzie są nauczyciele? co robią rodzice?

  http://polskalokalna.pl/wiadomosci/kujawsko-pomorskie/news/13-latka-zgwalcona-przez-kolegow-ze-szkoly,1535833

  http://polskalokalna.pl/wiadomosci/malopolskie/krakow/news/nagranie-uchwycilo-atak-sa-nowe-zarzuty,1535491

  http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35803,8366681,List__Przemoc_w_szkole_to_problem_nas_wszystkich.html

  Cytuj
 • 24 wrz 2010

  [quote]krasnal_ogrodowy napisał:

  Poradziłem sobie z hejterami z autobusu. Karczek_Zbycha dał mi fory, bo odrabiam za niego zadania. Teraz w busie jestem nietykalny, nawet kierowca nie bierze ode mnie pieniędzy. Prowadzę za niego księgowość[/quote]

  Oczywiście karzeł fantazjuje, codzień nadstawia 4 litery, jest wykorzystywany niemiłosiernie. Ostatnio przywiązaliśmy go do busa , i nie powiem - zasuwał do pewnego momentu na równi ze starym, zdezelowanym busem, potem było gorzej....ale pajac jest juz zahartowany :)

  Cytuj
 • 25 wrz 2010

  nauczyciele znów mają podwyżki. szkoda, że innym zawodom tak systematycznie nie podnosi się wynagrodzenia
  http://biznes.interia.pl/news/wyzsze-pensje-dla-nauczycieli,1531968,4204

  Cytuj
 • 25 wrz 2010

  Z drugiej strony to mogłam się uczyć nie musiała bym teraz stać za ladą 11 godzin mimo zarejestrowania na 1/2 etatu.

  Cytuj
 • 25 wrz 2010

  utopią jest, że wszyscy powinni się uczyć celem zdobycia zawodu nauczyciela. wszystkie zawody są nam potrzebne. miejmy do siebie więcej szacunku i traktujmy się sprawiedliwie. skoro już mowa o sprzedwacach, to oni pracują bardzo długo za marne pieniądze - jest to najczęściej najniższa krajowa, a często są ubezpieczani na pół etatu lub mniej. i raczej nie mieli podwyżek od bardzo dawna.

  Cytuj

Odpowiedz