Forum » Fotografia

serwis aparatów CANON

  • 3 lut 2011

    czy zna ktoś dobry / sprawdzony serwis CANONA mam uszkodzony obiektyw i szukam kogoś sprawdzonego i mającego doświadczenie w Myślenicach albo w Krakowie ??

    Cytuj
  • 3 lut 2011

    Myśle , że powinieneś zapytać na forum mgfoto. Tam napewno ktoś ci powie co i jak.

    Cytuj
  • Szymon Nykiel 3 lut 2011

    W Polsce jest tylko jeden serwis canona - w Warszawie na ul. żytniej . Musisz wysłać tam obiektyw. Tak na gwarancji nikt Ci nie zrobi.

    Cytuj
  • 3 lut 2011

    Zapytaj u p. Kadeji na Czapskich 1 w Krakowie, potrafią robić "cuda"...

    2 Cytuj
  • Ryszard Zaleski 3 lut 2011

    polecam czapskich, ale nie wiem czy nie skieruja cie do autoryzowanego na zytniej w warszawie...o tamtym tez nic zlego nie moge powiedziec

    2 Cytuj
  • Mieczysław Nowak 3 lut 2011

    Również polecam zakład na Czapskich. Robili mi z obiektywem Sigmy. Jestem zadowolony.

    1 Cytuj
  • 4 lut 2011

    dziękuje za informację , sporo osób chwali Czapskich a wiec pewnie tam sie wybiorę

    Cytuj
  • Ryszard Zaleski 4 lut 2011

    tak naprawde poza czapskimi nie ma alternatywy, wiec jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma

    1 Cytuj
  • 16 lut 2011

    Tak jak powyżej - polecam Czapskich. A jeśli obiektyw jest na gwarancji, to autoryzowany serwis Canona

    1 Cytuj
  • 16 lut 2011

    niestety Czapscy nie podjęli się naprawy odesłali mnie do Warszawy do centralnego serwisu CANONA i chyba taniej bedzie kupić nowy obiektyw :-(

    1 Cytuj
  • Ryszard Zaleski 16 lut 2011

    a jaki obiektyw i co ci padlo?

    Cytuj
  • 16 lut 2011

    pewnie brzydkie zdjęcia wychodzą -_-

    Cytuj
  • 16 lut 2011

    [quote=STARS] mnie do Warszawy do centralnego serwisu CANONA [/quote]
    Niech Cię ręka Boska broni przed ul. Żytnią 15 w Warszawie !
    Największemu wrogowi nie polecę tych macherów ! Lepiej od nich sam byś naprawił...

    Możesz gdzieś poczytać opinie na temat tego serwisu:
    http://www.opto-technika.pl/
    ale czy dadzą radę - nie wiem.

    Jeśli zależy Ci na DOBREJ naprawie to ja bym polecił serwis... w Berlinie. Trzeba do nich napisać/zadzwonić, umówić się na konkretny dzień i godzinę, zostawić sprzęt, pospacerowac po Berlinie, zrobić zakupy, odebrać i powrót.
    Tanio nie będzie, ale satysfakcja GWARANTOWANA !

    Cytuj
  • 17 lut 2011

    Uuu, w Berlinie taniej nie będzie... Może rzeczywiście lepszy nowy obiektyw, np. z drugiej ręki? O jakim obiektywie w ogóle mówimy?

    Cytuj
  • 2 kwi 2011

    Czapskich w KRakowie i nigdzie indziej! Są THE BEST! Pełna profeska. Kiedyś dałem do czyszczenia matrycę, ale była fabrycznie uwalona. Koleś...nie chcial kasy, bo powiedział, że nie zrobił tego tak jakby chciał...zdębiałem. Nie wiedziałe, że jeszcze istnieją ludzie z takim podejściem! Szok. POLECAM!!!!!!!!!

    Jeżeli się tego nie podjęli, to została Ci tylko Żytnia w Wawie. Fakt opinie mają średnią.

    Cytuj

Odpowiedz