Forum » Fotografia

zdjęcie a film

  • marta 21 mar 2011

    Szkoda,że kamera coraz częściej wypiera fotografię. Zdjęcia mają w sobie duszę.

    1 Cytuj
  • Szymon Nykiel 21 mar 2011

    Kto Ci powiedział że kamera wypiera film? :) na ślubach na pewno nie :) w ostatnim sezonie na 14 ślubów pracowałem z 3 kamerzystami, reszta solo.

    1 Cytuj
  • 21 mar 2011

    Ja też się nie zgadzam z tym, że kamera wypiera fotografię.
    Kuzyn, który od kilku lat pracuje w sklepie m.in. ze sprzętem foto twierdzi, że od dawna widać tendencję spadkową w zakupie kamer, a wzrasta popyt na aparaty fotograficzne.
    Może to też jest związane z możliwością filmowania w aparatach fotograficznych.
    Ale to nie to co kamera

    1 Cytuj
  • 21 mar 2011

    Kamerą nie zrobisz dobrego zdjęcia, aparatem foto nie zrobisz dobrego filmu - tyle !

    a Ty juliaikinga8 coś się tak uwzięła na rozpoczynanie nowych tematów ? Chcesz zaistnieć ? Można w inny sposób............

    1 Cytuj
  • 21 mar 2011

    [quote=gość: trze%u017Awy], aparatem foto nie zrobisz dobrego filmu - tyle !
    [/quote]
    i tutaj sie bardzo grubo mylisz, 5dmk2 nakrecono miedzy innymi odcinek dr house'a

    1 Cytuj
  • Michał 22 mar 2011

    Moim zdaniem jest dokładnie przeciwnie, nie zdajemy sobie nawet z tego sprawę ale w chwili obecnej fotografia nas zalewa szczególnie w internecie! Co do fotografii ślubnej mekii ma racje w moim przypadku też tak było zdecydowanie więcej ślubów bez kamerzystów! W naszym społeczeństwie dopiero się kształtuje świadomość fotograficzna!

    1 Cytuj
  • 20 kwi 2011

    Proponuje obejrzeć ten film;
    http://www.youtube.com/watch?v=Rk6_hdRtJOE
    Wykonany z wykorzystaniem obu technik, fotografii i filmu w jednym. Mnie się podoba.

    1 Cytuj
  • Mieczysław Nowak 24 kwi 2011

    No ładne.
    Ale po co daleko szukać:

    http://www.mgfoto.pl/aktualnosci.php?akcja=pokaz&iId=84

    Tylko fotografia (z wyjątkiem wstępu) w wykonaniu Staszka Jawora
    Pozdrawiam

    1 Cytuj

Odpowiedz