Forum » Fotografia

Wywoływanie zdjęć :)

  • Manuela ******* 25 sie 2011

    Gdzie najtaniej ale z dobrą jakością wywołać zdjęcia ? :)

    5 5 Cytuj
  • 25 sie 2011

    nie wiem, czy najtaniej, ale osobiście robię w "Kadrze" koło Dobosza i jakość jest rewelka :)

    7 18 Cytuj
  • 25 sie 2011

    Rossman

    5 15 Cytuj
  • 25 sie 2011

    rossman? pobe sie ze ani jakosc ani cena... no chyba ze cena adekwatna do braku jakosci!! KADR na slowackiego!!!

    3 12 Cytuj
  • 22 wrz 2011

    albo najtaniej albo jakość, trzeba się zdecydować ;)

    6 3 Cytuj
  • 8 paź 2013

    Ja osobiscie robie w Kodaku na Reja i co do jakosci rowniez nie moge sie przyczepic. A wczesniej robilem w Krakowie. Pozdrawiam

    8 3 Cytuj
  • 17 wrz 2015

    Nie polecam Rossmanna - tragiczne zdjęcia. Ja ostatnio wywyołuje przez neta. Kupuje na allegro, wychodzi bardzo tanio a jakość super

    5 1 Cytuj
  • 17 wrz 2015

    Bieleccy tanio i fajne zdj osobiście tylko tam wywołuje :)

    1 6 Cytuj
  • 20 paź 2015

    a jaka cena ju20?

    Cytuj
  • Anna 20 paź 2015

    empik foto.fajna jakośś i rozsądna cena

    1 1 Cytuj
  • 23 sty 2017

    moim zdaniem albo na allegro jak ktoś wspomniał, albo w bardziej wiarygodnych (ale pewnie ciut droższych) miejscach jakfotojoker - korzystałem tylko raz i było ok. Minusem jest oczywiście to, że trzeba czekać na wywołanie i przesyłkę, ale wydaje mi się, że nie jest to jakiś duży problem, a dotyczy wszystkich "wywoływaczy" w internecie.

    W necie zawsze jest taniej bo odchodzi lokal w centrum, tylko drukują to pewnie gdzieś na obrzeżach miasta to i miejsce jest tańsze. Wydaje mi się, że oddawanie zdjęć do tradycyjnego punktu ma sens tylko wtedy, kiedy bardzo ale to bardzo zależy nam na jakości, bo wtedy można to skontrolować od razu na miejscu!

    1 Cytuj
  • 23 paź 2017

    A gdzie w Myślenicach wydrukują mi plakat? Plakat jest oczywiście uprzednio wydrukowany. Format A3.

    Cytuj
  • Andrzej 23 paź 2017

    Może znls zna odpowiedź?

    1 Cytuj
  • 23 paź 2017
    dzeks napisał/a:

    A gdzie w Myślenicach wydrukują mi plakat? Plakat jest oczywiście uprzednio wydrukowany. Format A3.

    Powinno to zrobić w puncie ksero/pieczątek - Marlet. Ostatnio robiłam wydruk na A0, więc tym bardziej A3 powinni mieć. Ale przypuszczam, że plakat jest kolorowy, więc będzie na pewno trochę kosztował.

    Cytuj
  • 24 paź 2017

    Takie plakaty najlepiej zamawiać przez net np allegro. Wysyłasz przygotowany plik, oni wrzucają to na drukarkę i jadą z tematem. Tutaj masz takie usługi w różnych formatach: https://allegro.pl/kategoria/akcydensy-poligrafia-plakaty-64637?order=m
    50 sztuk koztuje około 25 zł.
    Ewentualnie tutaj masz bez pośrednictwa allegro: https://fotojoker.pl/fotoplakaty-i-fotoobrazy.html
    W Myślenicach zapytaj w Fotomaster przy Żeromskiego 12a: http://www.fotomaster.pl/

    Cytuj
  • 30 paź 2017

    dzięki za podpowiedź Karolina

    Cytuj
  • 11 sty 2018

    Najtaniej zdecydowanie wychodzi online, a przynajmniej nie udało się nam znaleźć oferty, gdzie te warunki byłyby lepsze. Przy dobrych promocjach na odbitki, schodziliśmy mocno poniżej 20 groszy za sztukę na Empik Foto, a mowa dokładnie o wymiarze 10x15, czyli takim klasycznym, albumowym. Ja ogólnie wolę to załatwiać w ten sposób, bo po prostu ustawiam upload i samo się robi. Średnio mam czas po pracy za tym chodzić, a w sobotę przed południem też mi się nie chce ruszać z domu. Zresztą - wychodzi taniej, a jesteśmy zadowoleni, więc po co kombinować?

    Cytuj
  • 17 maj 2018

    A pamiętacie z poprzedniego roku kiedy dawali rabaty w Empik Foto?
    Na dzień matki można się ich spodziewać? Na dzień dziecka?
    Większa liczba fotek do ogarnięcia - nie wiem, jak do tego usiąść ;-)

    Cytuj
  • 12 gru 2018

    Tam co trochę mają jakieś promocje. Teraz mają 40 proc. rabatu, co oznacza, że powyżej 1000 odbitek masz 11 groszy za sztukę. Takiej ceny to ja jeszcze nigdy nie płaciłem. Nawet przy małej ilości stawka jest rekordowo dobra, ale to ma sens, jeśli macie konkretną ilość fotek do wywołania.

    Cytuj
  • 2 lip 2019

    Kiedy teraz powinni rzucić jakąś promocje? Spodziewacie?

    Cytuj
  • Andrzej 5 lip 2019

    Nie spodziewamy.

    Cytuj
  • 19 wrz 2019

    Teraz mają w Empik Foto promocję na drukowanie zdjęć z wakacji, druk odbitek jest 30% taniej powyżej 100 zdjęć. Najbardziej opłaca się duże ilości drukować wtedy to będzie totalna tanioszka. Taniej niż na allegro, a jakośc pewna.

    2 Cytuj
  • 14 lip 2020

    czasami lepiej rzeczywiście trochę dopłacić, ale wybrać dobrej jakości tusz i papier. Takie zdjęcia będą dłużej dobrze wyglądały :)

    1 Cytuj

Odpowiedz