Forum » Fotografia

Organizacja warsztatów?

  • 20 paź 2009

    może podjął by się ktoś organizacji i poprowadzenia warsztatów Fotograficznych ( na chłopski rozum biorca koszt takiego czegoś nie jest za wysoki ) a czy nasze piękne miasto mało ma uzdolnionych fotografów? otóż nie jest mnóstwo zapaleńców fotografi w tym mieście nawet sobie nie wyobrazicie jak wielu ... potrzeba tylko chęci i i doświadczenia ....

    ludzie nasz miasto śpi zdyb długo obudźcie cie je

    Cytuj
  • 16 lis 2009

    Mogłabym zorganizować warsztaty i podzielić się swoją wiedzą, mam też znajomych fotografów reporterów, którzy mogliby opowiedzieć o swojej pracy. Pomysł jest świetny. Chętnie zrobiłabym też grupę dla młodzieży. Jest jednak jedno "ale" - ale dopiero za rok, półtora. Póki co wciąż nie mieszkam na stałe w Myślenicach :/ No i jeszcze jedno - nie uważam siebie za profesjonalistę, żeby było jasne.
    Może wypowie się też ktoś z fotografujących, kto zamieszczał wpisy w dziale "fotografia"? Therion - jak z Twoimi chęciami podzielenia się wiedzą? ;)

    Cytuj
  • 16 lis 2009

    Ludzie dziedzina fotografii jest w Myślenicach znana i przerabiana niejednokrotnie. Warsztaty fotograficzne prowadziła, m.in w Domu Greckim Myślenicka Grupa Fotograficzna MGFoto. Co roku muzealne warsztaty fotograficzne dla dzieci i młodzieży odbywają się także w Muzeum "Dom Grecki".Prowadzi je A. Turska-fotografik.

    Cytuj
  • 18 lis 2009

    No to może więcej reklamy? Widać ludzie o tym nie wiedzą...

    Cytuj
  • Stowarzyszenie Myślenickiej Grupy Fotograficznej mgFoto.pl 18 lis 2009

    Myślenicka Grupa Fotograficzna prowadziła warsztaty fotograficzne w "Domu Greckim" w roku 2008.
    Obecnie przymierzamy się do kolejnych warsztatów w roku 2010.
    O terminach i miejscu takich zajęc poinformujemy.
    Zainteresowanych prosze o śledzenie informacji na naszej stronie:
    http://www.mgfoto.pl

    Pozdrawiam.
    Mietek Nowak

    PS. Asieq. Informacje o warsztatach były w Gazecie Myślenickiej, Dzienniku Polskim i na naszej stronie.

    Cytuj
  • Stowarzyszenie Myślenickiej Grupy Fotograficznej mgFoto.pl 24 lis 2009

    Jak wcześniej wspomniałem od stycznia przyszłego Myslenicka Grupa Fotograficzna bedzie organizowała warsztaty fotograficzne. Obecnie jesteśmy na etapie dogrywania spraw organizacyjnych.
    Sprawą otwarta pozostają tematy warsztatów.
    Jesli ktoś z Was byłby zainteresowany warsztatami, to proszę o podanie jesgo typu temat miałby być na warsztatach.
    Rozważamy warsztaty dla początkujących lub też wybiórcze omawianie poszczególnych dziedzin fotografii.
    Myślę, że Wasze opinie pozwolą nam określić tematyke.

    Pozdrawiam.
    M. Nowak (mietnow)

    PS. O warsztatch i innych imprezach organizowanych przez "mgFoto" bedziemy informowac na naszej stronie: http://www.mgfoto.pl i innych mediach

    Cytuj
  • 24 lis 2009

    Ja chcialabym nauczyc sie porzadnie fotografowac ludzi i krajobrazy :) i jestem chetna na takie warsztaty o ile mi czas pozwoli ;)

    Cytuj
  • 24 lis 2009

    ja też

    Cytuj
  • 24 lis 2009

    Mam takie pytanie które nutruje mie tylko mnie; warsztaty, warsztatami, ale co ze sprzętem? Nie każdy chętny na zajęcia dysponuje profesjonalnym sprzętem. Co zrobić z tymi którzy mają gorszy sprzęt lub choćby potocznie mówiąc "automaty"?

    Cytuj
  • Stowarzyszenie Myślenickiej Grupy Fotograficznej mgFoto.pl 24 lis 2009

    Mysleniczanin007
    Nie sprzęt. Tylko umiejętność wykorzystania nawet najprostszego aparatu. Każdy "automat" czy inny profesjonalny sprzęt tylko zapisuje obraz tego, co chcemy zrobić. A my decydujemy o kadrze, głębi ostrości czy czasie otwarcia migawki.
    Uwierz mi, że wiele ludzi prezentujących zdjęcia na stronach internetowych robi zdjęcia "automatami", ale wyłączają automat i sterują nastawienia ręcznie.

    Cytuj
  • 25 lis 2009

    Oczywiście. Ja występuje z pozycji "totalnego" laika. Jakośnigdy nie złapałem tego bakcyla. Dziękuje za wyjaśnienie i życze jak najwiecej chętnych na tego typu warsztaty. Bo przecież okolicę mamy wspaniałe, wystarczy tylko nauczyć sie widzieć to piękno przez obiektyw aparatu.

    Cytuj
  • 20 sty 2011

    25 stycznia 2011 - wznowienie warsztatów fotograficznych, Dom Grecki, godz. 18.00. http://mgfoto.miasto-info.pl/95,warsztaty-fotograficzne.html

    Cytuj
  • 29 cze 2011

    a w wakacje MGFoto organizuje jakieś warsztaty >??

    Cytuj
  • 30 cze 2011

    sprawdź sobie info na stronie MGFOTO.pl

    Cytuj
  • wlodek 21 maj 2012

    Coś cienko z tymi warsztatami. Miesiąc temu nie było, w wakacje też nic nie będzie

    Cytuj
  • 9 maj 2014

    czy ktoś wie coś o planowanych kursach właśnie z MGFOTO.pl ?? na stornie nie ma info

    Cytuj
  • 12 paź 2018

    Ja wyglądaja takie warsztaty?

    Cytuj
  • Pablo 24 lis 2018

    Odgrzewany kotlet. W sumie mógłby ktoś posprzątać to forum.

    1 Cytuj

Odpowiedz