Forum » Fotografia

Fotoksiążka Komunia Święta

  • 27 sie 2017

    Chciałabym wywołać fotoksiążkę z Komunii Świętej. Czy znacie strony które posiadają szablony do fotoksiążek z komunii świętej? Proszę o informację i pozdrawiam serdecznie.

    1 Cytuj
  • 27 sie 2017

    witam, polecam na empikfoto

    1 Cytuj
  • 27 sie 2017

    Na alegro jest cała masa ofert różnych firm fotograficznych zajmujących się tylko tym . Ja od wielu już lat przez alegro wywojuję masę zdjęć i jest wszystko ok .

    1 Cytuj
  • Niebieskooka 28 sie 2017

    Zwykły biały album, fotoprzylepce , zdjęcia i trochę chęci i efekt jest dużo lepszy niż fotoksiążka

    5 Cytuj
  • 30 sie 2017

    Hej, zdjęcia upamietniajace Komunię Świętą córki umieściłam w fotoksiążce do której skorzystałąm z szablonu na Myselfbook. Książeczka jest dobrze wykonana a skorzystałam jeszcze z rabatu 50%

    1 Cytuj
  • Andrzej 30 sie 2017
    niebieskooka123 napisał/a:

    Zwykły biały album, fotoprzylepce , zdjęcia i trochę chęci i efekt jest dużo lepszy niż fotoksiążka

    Nie wiem, czy efekt będzie lepszy...

    1 Cytuj
  • 21 wrz 2017

    Pewnie, że będzie lepszy.

    1 Cytuj
  • 27 maj 2019

    Pewnie, że tak zdecydowanie lepiej - wiemy po własnym przypadku. Jest aplikacja Empik Foto, w niej można wszystko dopasować. W tym akurat naprawdę nie ma nic specjalnie trudnego. Kwestia dopasowania elementó i to wszystko. A efekt może być dużo lepszy i zajmuje mniej miejsca.

    1 Cytuj

Odpowiedz