Forum » Komputery / Gry

Gdzie kupić / naprawic komputer?

  • Kuba Ulman 9 sie 2011

    Chodzi mi o samą " skrzynkę " że tak powiem . Mw . w okolicach 3-3.5 tys. chodzi o komputer przeznaczony do gier komputerowych i tego typu zastowań ;)

    3 3 Cytuj
  • 9 sie 2011

    Jeśli chodzi Ci o Myślenice, to odpowiedź jest jedna - zupełnie nigdzie. Zrób tak... wejdź sobie na jakieś forum komputerowe i zajrzyj do działu z gotowymi listami podzespołów w danych granicach (np. forumpc.pl) potem wchodzisz w jakiś dobry sklepik internetowy (np. esc.pl) i zamawiasz razem ze złożeniem. Masz świetny komputer i nie przepłacasz 500zł jak w tym mieście.

    9 4 Cytuj
  • 9 sie 2011

    dokładnie również polecam forum pc formatu tam świetnie ci doradzą, są też listy gotowych podzespołów dla każdej kieszeni.
    Największą głupotą jest kupowanie gotowych zestawów!

    8 3 Cytuj
  • 9 sie 2011

    Polecam sklep morele.net, niestety trzeba się pofatygować do krakowa. Rekompensują to jednak niskie ceny i szeroki asortyment, gdy ja kupowałem tam zestaw obyło się bez problemów, bo czy problemem można nazwać to że gdy zabrakło podzespołu który zamówiłem to automatycznie dostałem lepszy w tej samej cenie. Za złożenie 30 zł i masz pewność że nie stracisz gwarancji przez to że coś źle zrobiłeś.
    Różnica w cenach między małymi sklepami a takimi jest kolosalna. Zdecydowanie odradzam kompy z marketów, wliczając w to media i saturna. Ceny z kosmosu, np. napiszą super zestaw grafika 2 giga pamięci a to zwykły chwyt.

    Kolega podał dobry zestaw, w tej cenie. Skoro jest na labie w proponowanych to nie stracisz :)

    4 4 Cytuj
  • 9 sie 2011

    ja też polecam morele.net :)

    3 4 Cytuj
  • 9 sie 2011

    Pracownia Komputerowa AB vis a vis galerii Dekada. Sprzedają markowy sprzęt, doradzą dobrze, ja jestem bardzo zadowolony.

    4 18 Cytuj
  • 9 sie 2011

    Dobrzy są od sieciówki zawsze sprzętu sporo, fajne gostki co prawda troszke nieraz poczekać musze ale zawsze mają coś na sklepie jak nie to na drugi dzień. Kupowałem tam kompa i chodzi jak złoto

    5 4 Cytuj
  • Kuba Ulman 9 sie 2011

    Dzięki bardzo ;) A mam jeszcze jedno pytanie co sądzicie o pc-kom czy jakaś tam nazwa blisko betanii . Kolega tam kupił i nie narzeka ;) Ale i tak sprawdze wasze oferty :) Jeszcze Raz Dzięki

    2 3 Cytuj
  • adzygmunt 9 sie 2011

    Polecam "Solid-PC" Obecnie na K.Wielkiego obok Starostwa!

    4 9 Cytuj
  • 9 sie 2011

    X-KOM Kraków

    jak juz to tylko tu. 400-500zl mniej a sprzet nawet lepszy, poskladaja na zyczenie itd.
    na forum pclabu jest temat o gotowych zestawach, wydrukuj ze 2-3 takie do danej kwoty i uderzaj do sklepu

    3 Cytuj
  • 9 sie 2011

    [quote=adzygmunt] Polecam "Solid-PC" Obecnie na K.Wielkiego obok Starostwa! [/quote]
    Nie no SolidPC to totalna dziecinada - koleś nie wie podstawowych rzeczy - szkoda sobie głowe zawracać

    7 7 Cytuj
  • 9 sie 2011

    W każdym myślenickim sklepiku będzie drogo. Jedyną sensowną opcją jest pogrzebanie w polecanych na forach komputerowych (np. wyżej wspomniane forumpc.pl) i zamówienie tego w dobrym sklepie (np. morele.net - odbiór w Krakowie).
    Moja rada - nie słuchać sprzedawców w sklepach, bo się nie znają i/lub wciskają sprzęt zalegający na półkach. Niestety, taka prawda.

    2 2 Cytuj
  • 10 sie 2011

    pcprojekt.pl Kraków na ul. Starowiślnej

    2 5 Cytuj
  • 10 sie 2011

    Najlepiej jak by ci ktoś prywatnie złożył kompa. Złoży ci taniej i lepszy sprzęt niż kupisz w sklepie. Ja raz kupiłem w sklepie i się na tym przejechałem ok nie znałem się, ale teraz kumpel mi składa ja tylko kupuje części w sklepie w Krakowie na akademikach AGH.pzdr

    1 1 Cytuj
  • 10 sie 2011

    [quote=Sytu] Chodzi mi o samą " skrzynkę " że tak powiem . Mw . w okolicach 3-3.5 tys. chodzi o komputer przeznaczony do gier komputerowych i tego typu zastowań ;) [/quote]

    A ja polecam zebys kupil sobie konsole do gier( playstation) , jezeli chodzi Ci tylko o granie to wedlug mnie bezsensu bylo by wydawanie 3000 zl na komputer. pozdro

    3 3 Cytuj
  • 10 sie 2011

    zaraz z tego tematu zrobi sie to samo co z pizzeriami i kebabami:) jedni zaczna najezdzac na drugich:)
    proponuje kupic komputer w Carrefourze na zakopiance

    1 4 Cytuj
  • 11 sie 2011

    A jeśli chodzi o gry to tylko konsola (PS3 , w ostateczności Xbox 360) a komputerek do internetu i filmów z monitorem ( duży dysk , średni procesor, 4 giga ram-u, średniej klasy grafika i będzie śmigał jak zły)kupisz do 1200-1300zł (skrzynkę, monitor, myszkę, klawiaturę i głośniczki średniej klasy). Sam tak zarobiłem kupiłem PS3 (blu-ray, wi-fi, dysk twardy) telewizorek leżysz w łóżeczku i napierasz, albo oglądasz film w jakości HQ, internet bezprzewodowy (dodam ze po wgraniu sobie odpowiedniego oprogramowania możesz puszczać filmy rmvb itp mnóstwo formatów) i nie ma problemu z przeglądaniem stron, a jak masz problemy z grami na kontrolerze zawsze kupisz przejściówkę na myszkę i klawiaturę. I nie daj sobie wmówić ze gry na konsole drogie zobacz na allegro 1,5 -2 letnie gry już od 10 zł, gry 0,5 - 1 roku już kupisz po 35 zł, normalne ze w czasie premiery gierki kosztują po 199 zł i wyżej ale odczekasz 2-3 miesiące i tą samą grę kupisz powyżej 50zł. Tak że zastanów się dobrze do czego i po co potrzebujesz komputer.

    5 1 Cytuj
  • adzygmunt 11 sie 2011

    Jareczek nie sądzę byś miał rację. jJa mam do niego zaufanie.
    Dlaczego?
    Bo oprócz dobrego sensownego doradztwa i nie "zdzierania kasy", liczy się także to, że nie "wynosi" na forum tego co widzi u klienta w kompie. To ogromna zaleta!
    A jeśli szukasz "aż takiego poziomu" to może zwróć się do tych studentów UJ, którzy wygrali w świecie najpoważniejszy konkurs-zawody z matematyki!

    8 4 Cytuj
  • 4 lut 2012

    Witam, zakładam nowy temat, ponieważ nie znalazłem nic o naprawie komputerów na forum. Jeśli ktoś widział taki temat proszę naprowadzić :)
    Czy znacie jakieś dobre, zaufane miejsce naprawy komputerów, gdzie nie jest najdrożej, znają się na rzeczy i w żaden sposób nie okantują? Najprawdopodobniej padła płyta główna w moim komputerze (stacjonarny, nie laptop) i naprawa samodzielnie przekracza moje umiejętności.
    Pozdrawiam

    2 2 Cytuj
  • 10 gru 2012

    Tak jak w temacie. Proszę o jakieś namiary, bo nie mam zielonego pojęcia w jakim kierunku się udać. Z góry dziękuję za informacje.

    1 Cytuj
  • 11 gru 2012

    Koło małego Kościółka jest dobry sklep/serwis z laptopami :) Nie polecam natomiast serwisu na K. Wielkiego - niepoważna obsługa. Na rynku raczej drogo.
    Jest też sklep z laptopami z Myślenic - zakupy przez internet, ale adresu nie pamiętam. Wiem, że mają bardzo atrakcyjne ceny, jak znajdę adres to wrzucę.

    4 5 Cytuj
  • 11 gru 2012

    Dzięki, zależy mi na naprawieniu go bo warto :) Wyszukałam jeszcze, że na Rzemieślniczej jest. Więc zajrzę i tu i tu. Gdyby ktoś jeszcze coś wiedział to proszę o wskazówki.

    2 Cytuj

Odpowiedz