Forum » Komputery / Gry

Tablet procesor 1,1 GHZ czy oryginalny tablet?>

  • krzysiek 26 sie 2011

    Tablet
    procesor 1,1 GHZ czy oryginalny tablet?>
    Cena
    mnie kusi.

    Tablet oryginal wiadomo bardzo drogi.
    Tablet Z Chin procesor 1,1GHZ za 149,99zł?
    [url=http://allegro.pl/tablet-7-800-mhz-android-2-2-256mb-ddr2-3g-real-i1784651202.html]http://allegro.pl/tablet-7-800-mhz-android-2-2-256mb-ddr2-3g-real-i1784651202.html

    2 Cytuj
  • 26 sie 2011

    a co nas to obchodzi.........

    2 Cytuj
  • 26 sie 2011

    daj spokój, marna chińska podróbka nie mająca szans, żeby zapewnić ci minimum zadowolenia... zapewniam cię, że jeśli wcześniej się nie rozleci/spali to cały czas nawiedzać cię będą jakieś błędy i zwiechy. Każdy inny najtańszy ale markowy tablet będzie lepszym pomysłem.

    Cytuj
  • 26 sie 2011

    zara zareklamuję firmę ale i tak usuną!allegro nie usuwają:)

    Cytuj
  • 26 sie 2011

    Tak okazja z Chin.
    Wysyłka kosztuje 75zł ,do tego dolicz koszty celne cło i podatek, a będą na pewno bo sprzęt jest nowy.Suma ponad 300zł. I jeśli już dostaniesz i żaden chińczyk Cie nie przeszyje i będzie sprawny to realny czas od zakupu do otrzymania od 30 do 50dni.I gwarancje masz na ryżowym papierze tzn nie ma.
    Polecam ludziom bogatym o mocnych nerwach, tego rodzaju extremalne zabawy, tzw chińska ruletka.

    2 Cytuj
  • 31 sie 2011

    Fajne też były swego czasu pendrivy 64 i 128gb bodajże w kosmicznie niskiej cenie... później się okazywało że były to zwykłe 2gb ze zmodyfikowanym firmware:):) Przyzwoity Tablet dopiero od 600zł...

    1 Cytuj
  • 4 wrz 2011

    jak dla mnie jest on zdecydowanie za tani, mój galaxy S II ma lepsze parametry niz ten tablet

    Cytuj
  • 4 wrz 2011

    Jako tablet polecam bo ostatnio zakupiłem Dell inspiron duo. Nie dość że Tablet to w pełni funkcjonalny laptop z Win7.
    Szkoda kasy na wydawanie na takie badziewie.

    Cytuj
  • 29 paź 2011

    Mialem galaxy 10.1 ale po dwuch dniach wymienilem na ipada 2 i nie zaluje,Galaxy niby wiecej ramu ale chodzi dwa razy wolniej od ipada2 i bateria trzyma dlugooo.

    Cytuj
  • 29 paź 2011

    Ja używam do przeglądania internetu tablet za ~250zł, zakupiony w Polsce,
    typowy chiński no-name,
    być może gdyby próbować z grami to widać było by jego słabości,
    natomiast do internetu jest w 100% wystarczający,
    nie wiesza się, nie wyskakują błędy... do tego celu godny polecenia

    Cytuj

Odpowiedz