Forum » Komputery / Gry

Zasięg UMTS

  • 30 gru 2011

    Witam,
     pytanie do użytkowników mobilnego internetu. Potrzebuję internet mobilny w komórczaku na poziomie 1mbps downloadu (lub więcej) na Zarabiu w okolicach Hali.
    Jeśli ktoś taki posiada to proszę o informację w jakiej sieci oraz na jakim telefonie.

    --
    pozdrawiam
    Flup

    1 1 Cytuj
  • 30 gru 2011

    Taką szybkość powinny mieć w Myślenicach wszystkie sieci, z tym, że często są skoki w górę i w dół. Proponuję pójść do któregoś punktu i wziąć modem na próbę na 7 dni bez zobowiązań.
    Albo jeśli masz telefon 3G to wejść do przeglądarki i zrobić test łącza.

    1 2 Cytuj
  • 30 gru 2011

    Najpewniejszy w naszym mieście jest routerek zamiast modemu. Możesz go sobie postawić w razie słabego sygnału w innym miejscu niż laptop. Idź do Dekady i weź jeden od Play a drugi od T-Mobile na kilka dni i wybierz który lepiej działa. Play ma lepsze warunki niż T-Mobile ale podobno trochę gorzej z sygnałem, ale sprawdzić trzeba osobiście.

    1 3 Cytuj
  • 30 gru 2011

    A ja mam iPlusa i jestem zadowolony.

    2 2 Cytuj
  • 30 gru 2011

    [quote=gość: Klimek] Najpewniejszy w naszym mieście jest routerek zamiast modemu. Możesz go sobie postawić w razie słabego sygnału w innym miejscu niż laptop. Idź do Dekady i weź jeden od Play a drugi od T-Mobile na kilka dni i wybierz który lepiej działa. Play ma lepsze warunki niż T-Mobile ale podobno trochę gorzej z sygnałem, ale sprawdzić trzeba osobiście. [/quote]

    Dokladnie jak przedmowca pisze, Idz do Playa po modem, potem do T-Mobile a zaraz po tym naprzeciw do sklepu komputerowego (Pracownia Komputeorwa AB) i kup sobie router
    Ja tak zrobilem i jestem zadowolony bardzo. Skonfigurowali mi i hula mi wszystko, mieszkam w bloku na osiedlu

    2 1 Cytuj
  • 30 gru 2011

    No to koleś przepłaciłeć za ten router.

    3 Cytuj
  • 31 gru 2011

    Tylko że flup pytał o internet mobilny, więc router nie do końca się nadaje. Choć w zakresie domu jest to świetne rozwiązanie.

    3 Cytuj
  • 31 gru 2011

    [quote=gość: MMM] Tylko że flup pytał o internet mobilny, więc router nie do końca się nadaje. Choć w zakresie domu jest to świetne rozwiązanie. [/quote]

    Widać nie jesteś w temacie routerów GSM :)

    1 1 Cytuj

Odpowiedz