Forum » Komputery / Gry

ps3 lub x-box 360

  • 12 cze 2012

    pomóżcie wybrać jaką konsolę kupić? oczywiście nową, którą można przerobić bez ingerencji w laser?

    4 4 Cytuj
  • 12 cze 2012

    ja polecam x-boxa. czemu? lepsza grafika, grywalność i ten kinect bez tych pałeczek!! ufc na xboxa potęga!!!

    4 4 Cytuj
  • 12 cze 2012

    Ciężko powiedzieć obie konsole są dobre , PlayStation3 Slim 320 GB a XboX360 Slim 250 GB ... ja szczerze mówiąc polecam konsolę PlayStation3 tu nie chodzi o grafikę itd tu chodzi o wygodę , konsola jest mała , dobrze zaprojektowana , przede wszystkim jest cicha , natomiast xbox jest większy czy dobrze zaprojektowany ciężko powiedzieć mi coś o tej konsoli grałem na obydwóch konsolach , dużo godzin spędziłem grając w gry na tych konsolach , mogę powiedzieć tak , jeżeli zależy ci aby konsola była cicha miała fajne bajery typu blu-ray weź konsolę PlayStation3 320 GB Slim . jest to naprawdę cicha dobra konsola nie mająca awaryjność ... natomiast xbox360 jest głośny ... słychać tą konsolę , jak jest cicho w pokoju a przyjdzie noc , chcesz zagrać , uruchamiasz xklocka i nagle jeb słychać konsolę niczym krowe ... drze się ehh to wielki minus moim zdaniem tej konsoli , po grafice nie ma co oceniać , nie tylko grafiką się żyje , dużo robi też telewizor , mając np Full HD LED TV 47" gra się naprawdę znakomicie na obydwóch konsolach , denerwujące są pady w xklocku360 , nie wiem jak teraz stoją ceny obydwóch konsol i co więcej w nich jest nie interesuję się tym zbytnio ale xbox360 nie ma blu-ray trzeba dokupić ... ps3 ma od razu .

    3 7 Cytuj
  • 12 cze 2012

    Damian że tak powiem pitolisz mam boxa hula extra a co do hałasu to jeszcze nie słyszałem takowego jak ty to opisujesz wręcz nie słyszalna a kinekt naprawde powala.

    4 6 Cytuj
  • 13 cze 2012

    Ps3 orginaly Xbox da sie przerobic data produkcji 02.2011 pozniejsze jtag zadna przerobka nie ingeruje w laser :) mam wszsytkie dostepne konsole Pzdr

    5 4 Cytuj
  • 13 cze 2012

    w grudniu kopiłam najnowszą wtedy konsole XBOX360 Slim razem z kinektem i powiedziano mi że żadna przeróbka tego nie wchodzi w grę że jeszcze nie potrafią tego zrobić lub jest to zbyt drogie ale polecam

    2 4 Cytuj
  • 13 cze 2012

    [quote=SHAKER] Ps3 orginaly Xbox da sie przerobic data produkcji 02.2011 pozniejsze jtag zadna przerobka nie ingeruje w laser :) mam wszsytkie dostepne konsole Pzdr [/quote]
    na jakiej ulicy owy sklep?

    2 5 Cytuj
  • 13 cze 2012

    Wazna jest data produkcji z tylu konsoli max 02.2011 03.2011 to loteria z napedem
    jesli wyzsza to tylko jtag i tez z odpowiednim napieciem plyty lt3.0 wkladamy plyte odpowiednio nagrana naped liteon z wgranym firmware pod plyty werbatim platinum tylko tak mozna nagrac w 100 procentach jtag gramy z dysku usb lub poprzez ftp wgrac iso do konsoli

    4 6 Cytuj
  • 13 cze 2012

    Z tych dwóch to PS3. Ma lepsze gry po prostu czyli God of War, Killzone, Uncharted, do tego napęd BR, oraz "darmowy" internet. Xbox ma jedynie wygodniejszego pada, a za korzystanie z internetu trzeba płacić. A najlepszym wyborem będzie kupno PS2, stare ale jare :D

    6 1 Cytuj
  • 13 cze 2012

    Dokładnie... najpierw przeglądnij sobie exclusivy na jedną i drugą konsolę i na podstawie tego podejmij wstępną decyzję. Na Ps3 masz God Of War, Uncharted, Killzone, Metal Gear Solid czy Heavy Rain... jedyne czego zazdroszczę posiadaczom Xboxa to Forza Motosport... niestety GT5 nie spełniło moich oczekiwań. Potem zobacz jakie konsole mają Twoi znajomi i kup taką abyś mógł wymieniać się z nimi grami... wybór X'a dlatego że można grać w spiracone tytuły zostawiam bez komentarza.

    6 2 Cytuj
  • 1 sie 2012

    ja osobiście polecam taką konsolę http://mobile2.pl/pl/p/Microsoft-Xbox-360-4GB-Kinect-Kinect-Adventures-Kinect-Sports-Season-Two/1088 jest super!!!
    Zabawa dla całej rodziny gwarantowana. Jest sporo gier i każdy dla siebie może coś znaleźć w zależności od gustu i upodobań ;-) Ale decyzja oczywiście należy do ciebie...

    1 3 Cytuj
  • 3 sie 2012

    Cena kosmiczna jak za taki zestaw :) kupowanie konsoli z pamiecia 4gb mija sie z celem kinect super zabawa pod warunkiem ze mamy duzo miejsca salon itd

    5 2 Cytuj
  • 16 paź 2012

    Polecam X-box 360. Bardzo dobry, gry trochu droższe niż na PS3 ale poczekasz pół roku i masz gre która kosztowała 199,00 zł za 60,00 zł. Jest różnica? Mam nadzieje że zdecydujesz sie na X-a. Jeszcze raz mówie bardzo dobry!
    Pozdrawiam MyśleniczaninPL

    3 Cytuj
  • 10 lis 2012

    Miałem obie , ja osobiście mam PlayStation3 Super Slim .
    Xbox360 jest również dobry ale jest głośny bardzo ... , xklocek jest awaryjny ...
    PlayStation 3 nie płacisz jakiegoś abonamentu za internet .... masz całkowicie za darmo .
    Na PS3 zagrasz w takie gry jak xklocek nie ma np : Gran Tourismo czy Killzone .
    Jeżeli chodzi o grafikę to graficznie obie konsole mają hmm prawie że identyczną grafikę , bardzo dużo zależy od telewizora oraz gier .
    Jak na xklocku będziesz chciał zagrać przez internet , będziesz płacić....
    Ja bardziej polecam PS3 Super slim ..
    A dodam że ps3 ma odtwarzacz BD ... czego Xklocek nie ma ...

    1 3 Cytuj
  • 11 lis 2012

    Również miałem obie konsole, ale został mi tylko Xbox. Kilka postów wyżej ktoś wspomniał, że Xbox jest głośniejszy i bardziej awaryjny od PS3.. Bzdura. Po zainstalowaniu gier na HDD konsoli prawie nie słychać, a odnośnie awarii to jest w tym trochę racji, ale dotyczy to konsol produkowanych przed październikiem 2008 roku. Wtedy zmieniono płytę główną na Jaspera, której nie sposób uwalić, chyba że ktoś trzyma konsole w szufladzie albo na kaloryferze. Kolejną zaletą Xboxa jest lepsza grafika i wyższa ilość klatek w większości gier (porównywałem), bardziej wygodny pad i krótki czas instalacji (koło 10 minut, gdzie Gran Turismo 5 na nowiutkim PS3 instalowało sie ponad 40 minut!) Kolega wyżej pisał o Kilzone i Gran Turismo na PS3... Xbox ma za to Forze, Halo, Gears of War i sporo innych gier, których na PS3 brak. Na korzyść PS3 przemawia darmowy internet, więcej "exclusive'ów" i możliwość dokupienia porządnej kierownicy od Logitecha (w przypadku xboxa wybór jest ubogi). Nie jestem fanbojem żadnej z konsol, ale obiektywnie rzecz biorąc polecam xboxa.

    4 Cytuj

Odpowiedz