Forum » Komputery / Gry

Pytanko

 • 8 wrz 2012

  Gdzie najlepiej kupic gotowy PC w Myslenicach ?

  1 5 Cytuj
 • 8 wrz 2012

  Dzisiaj? Pewnie w mediaekspercie

  1 5 Cytuj
 • 8 wrz 2012

  w sklepie komputerowym :)

  1 5 Cytuj
 • 9 wrz 2012

  Osobiście ci polecam zestaw robiony na zamówienie. W MediaExpert dostajesz oplombowanego złomka ,którego przez dwa lata nie możesz ruszyć. Najlepiej zakupić składaka robionego przez kogoś kto się zna. Oczywiście koszty są różne , w zależności od potrzeb. Według mnie na zestaw trzeba wydać minimum 2000zł (monitor ,komp , akcesoria).

  Marketowe badziewie ,charakteryzuje się słabym wykonaniem i dużą ceną. Sprzęt jest cienki w porównaniu do składaków za tą samą cenę.

  Napisz e-mail i wymagania.

  5 1 Cytuj
 • 10 lis 2012

  Samemu złożyć najlepiej :)

  Cytuj
 • 11 lis 2012

  Zdecydowanie składak :) Niby w pakiecie dostajesz kompletny komputer ale nie masz żadnej możliwości by dobrać sobie np. klawiaturę, mysz, monitor, itd., system operacyjny a przy składaku ten problem całkowicie znika i fachowiec sam dobiera urządzenia wedle twojego zapotrzebowania. Po co wypasiona myszka, czy klawiatura, lepiej dobrać tańsze, a zadbać o to by dysk, czy procesor były lepsze i wydajniejsze. Tylko składak. No i LINUX (np. KUBUNTU) zamiast WINDOWSA :)

  1 2 Cytuj
 • 11 lis 2012

  Tylko i wyłącznie komputer składany w sklepie komputerowym. Sprzedawca doradzi Ci konfiguracje sprzętową wg potrzeb, zamówią części, złożą przygotują do pracy. W Media..... dostajesz to co mają sprzedać zaplombowane, nie do ruszenia. W przyzwoitym sklepie jak złożysz sprzedawca w przypadku awarii któregoś z podzespołów na poczekaniu wymieni Ci na sprawne a on później sobe załatwi wymianę na procedurze gwarancyjnej. W Media...... oddajesz cały komputer i czekasz jak głupek 2, czasem 3 tygodnie. Zdecydowanie warto zapłacić troszeczkę więcej i kupić w sklepie komputerowym, same plusy.
  Pozdrawiam

  2 2 Cytuj

Odpowiedz