Forum » Komputery / Gry

Znawcy tematu pomóżnie, tablety i inne

  • ania 17 wrz 2012

    Mój dzieć właśnie poszedł do szkoły, dotychczas układów słonecznych, filmów z tryskającą z wulkanu lawą szukał w naszym komputerze, chciałabym zakupić mu ...no właśnie co?
    Myślałam o tablecie, co to dokładnie jest i czym to się je, można używać jako komputera (gry, nauka angielskiego)? Pomóżcie bo nie znam się na tym wcale. Może lepszy laptop będzie?
    Idą urodziny, świetna okazja a wiedza żadna.
    Z góry dzięki

    2 5 Cytuj
  • 6 maj 2014

    wracając do tematu to jaki tablet Waszym zdaniem zasługuje teraz na uwagę do domowego użytku?? iPad czy coś z innych firm - tak do przeglądania stron i pokazywania zdjęć

    1 Cytuj
  • Andrzej 8 maj 2014

    Do przeglądania stron i pokazywania zdjęć to możesz cokolwiek kupić ;)
    Zależy jaki budżet możesz przeznaczyć na taką zabawkę, jak tablet, a później można coś konkretnego szukać.
    Ja mam Nexusa 7 II gen - szukałem czegoś w miarę stabilnego, 7", z modemem (co najmniej 3G), póki co, chwalę sobie.

    1 Cytuj
  • ania 8 maj 2014

    Ją w końcu zakupilam samsung galaxy tab 10.1. Tablet to zły pomysl. Nie kupiła bym więcej.

    1 Cytuj
  • 9 maj 2014

    jakoś nie mam zaufania do Goclever myślę o SAMSUNGu albo iPAD

    Cytuj
  • Andrzej 12 maj 2014

    Cenowo Samsung będzie Cię kosztował mniej za podobną wydajność + wiele aplikacji płatnych na AppStore (iPad/iOS) jest darmowych na Google Play (Samsung/Android). Markowe tablety mają to do siebie, że posiadają wsparcie, jeśli chodzi o soft co nie jest regułą w tańszych tabletach.

    Cytuj
  • 10 lip 2014

    myślę, że dla dziecka wystarczający i niedrogi jest iBox Hebe po co więcej? Za rok i tak wejdzie coś nowego, można wymienić w miarę wzrostu potrzeb.

    Cytuj

Odpowiedz