Forum » Komputery / Gry

Strony internetowe - polecane firmy

  • 1 paź 2012

    Witam, szukam firmy z polecenia, która tworzy ciekawe strony internetowe. Wiem, że na terenie Myślenic działa kilka agencji - firm ale chciałbym jednak nie testować ich na sobie tylko zdać się na Wasze doświadczenia.

    2 3 Cytuj
  • Piotrek Malec 1 paź 2012

    Zajmuję się tworzeniem stron internetowych w CMS Joomla!. Moje realizacje to m.in. strona internetowa GOKiS w Wiśniowej lub OSP w Wierzbanowej. A już niedługo w internecie pojawi się moja 3 realiacja: strona internetowa Zespołu Szkół w Dobczycach.
    Kontakt: mpiotrek165@wp.pl

    2 11 Cytuj
  • 1 paź 2012

    Przepraszam Was ale nie szukam tego typu realizacji. Niestety albo mam słaby gust ale strony opisywane przez Was mi się po prostu nie podobają, odczuwam wrażenie, że tego typu strony robiło się kilka lat temu. Mam nadzieję, że Was nie urażę.
    Być może ktoś z Was ma jeszcze jakieś propozycje?

    3 4 Cytuj
  • 1 paź 2012

    Ktokolwiek robi witryny w tej "firmie" z linku powyżej, dalej znajduje się mentalnie w roku 2000.

    Autorze tematu. Przygotuj się na to, że w Myślenicach praktycznie nie znajdziesz dobrej firmy, a dokładnie takiej, która robi oryginalne oraz projekty na poziomie. Polecałbym raczej złapanie kogoś w internecie (digart itp.), ew. poszukanie kogoś ogarniętego, który wykona porządny projekt, a następne wdrożyć go w agencji albo gdzie indziej.

    Powinna być chyba jakaś policja desingerska i karać niektóre "studia" za poziom realizacji jak i za ceny, niedostosowane do wykonanej roboty :)

    Tyle. Pozdrawiam!

    4 8 Cytuj
  • 29 lip 2014

    Ja na twoim miejscu poszukałabym szerzej. Przecież teraz większość rzeczy i tak załatwia się zdalnie, to po co ci agencja z Myślenic? Masz internet, telefon, komunikatory, e-maile. pewnie już teraz masz swoją stronę, bo temat dawno poruszony. A jak ona działa? Jeśli potrzebujesz jej optymalizacji i pozycjonowania, to nie ma na co czekać. Ja dla siebie wybrałam ekipę z ditum.org l i jestem z nich bardzo zadowolona. Chłopaki na prawdę znają się na rzeczy i fajnie podchodzą do klienta. Profesjonalizm i doświadczenie w tej branży są bardzo istotne. Nie można takich rzeczy powierzać pierwszej lepszej firmie, którą znajdziemy. Od pozycjonowania - właściwie przeprowadzonego zależy w dużej mierze sukces naszej firmy.

    2 11 Cytuj
  • 29 lip 2014

    Zgadzam się z wypowiedzią powyżej, odnośnie pozycjonowania, ale nie rozumiem dlaczego osoba wypowiadająca się od razu sugeruje żeby nie korzystać z firm myślenickich. W końcu mamy super firmy tworzące no i pozycjonujące strony internetowe. No choćby tu na miasto info spotkałem się z firmą Seo Website - Agencja Interaktywna, mają swoją reklamę i stronę internetową, na której wszystko jasno jest opisane. Zatrudniając firmę ze swojej miejscowości jest wygoda gdyż można osobiście umówić się w celu omówienia transakcji. Nie podoba mi się, że od razu skreśla się firmy z Myślenic.

    5 7 Cytuj
  • 16 lis 2015
    kalkulator napisał/a:

    Przepraszam Was ale nie szukam tego typu realizacji. Niestety albo mam słaby gust ale strony opisywane przez Was mi się po prostu nie podobają, odczuwam wrażenie, że tego typu strony robiło się kilka lat temu. Mam nadzieję, że Was nie urażę.
    Być może ktoś z Was ma jeszcze jakieś propozycje?

    2 Cytuj
  • 1 wrz 2016

    Teraz naprawdę nawet nie trzeba szukać firm wystarczy znaleźć jakiegoś potrzebującego studenta. Wiadomo że nie o jakiś portal, ale prostą stronę...

    3 Cytuj
  • Andrzej 18 wrz 2016

    inglisz translejtor czy ki pierun? Po ni w ząb, nie rozumiem.

    2 Cytuj

Odpowiedz