Forum » Komputery / Gry

Inet Centrum - Problemy

  • 6 lut 2014

    Czy ktoś ma podobne problemy jak ja? Wczoraj (5 luty) zaczęły się kilkusekundowe przerwy w dostawie internetu. Np. 20 min internet jest, później wszystko zamiera, i powraca.

    Mój problem, czy macie coś podobnego?

    6 7 Cytuj
  • 6 lut 2014

    Ja nie mam żadnych problemów . Najlepiej zadzwoń do inetu i zapytaj.

    8 4 Cytuj
  • Tom 6 lut 2014

    Ja też nie miałem ostatnio żadnych problemów, tak jak napisał Qla1 - zadzwoń do nich to Ci pomogą.

    3 3 Cytuj
  • 6 lut 2014

    U mnie tip-top żadnych przerw. Jak narazie to najlepszy dostawca jaki miałam ( z kolei już trzeci)

    4 3 Cytuj
  • Agnieszka 7 lut 2014

    U mnie niestety tak jest już od jakiegoś czasu, niestety interwencja w inecie nic nie pomogła (kazali dzwonić jak się tak będzie działo to sprawdzą, a że dzieje się tak przeważnie wieczór... to nie ma gdzie dzwonić.) Mam zamiar zmienić dostawcę internetu.....

    4 5 Cytuj
  • Kasia 20 lut 2014
    nerf1928 napisał/a:

    Czy ktoś ma podobne problemy jak ja? Wczoraj (5 luty) zaczęły się kilkusekundowe przerwy w dostawie internetu. Np. 20 min internet jest, później wszystko zamiera, i powraca.

    Mój problem, czy macie coś podobnego?

    Nie wiem jak Ty , ale ja jeśli mam problem z netem jak to często bywa u dużych operatorów typu tpSA
    to do nich dzwonie a nie pytam się forumowiczów, bo oni raczej Ci nie odpowiedzą co Ci się popsuło....

    3 2 Cytuj
  • Bogdan Banat 21 lut 2014

    Polecam Pckom na ul 3-maja,mam u nich internet ponad 2 lata i nigdy nie było problemów

    4 10 Cytuj

Odpowiedz