Forum » Komputery / Gry

Telefon: Jaki kupić? Trudny wybór

  • 12 cze 2014

    a ja rozglądam się za smartfonem i tak jestem skołowana ze nie mogę się na żaden zdecydować pomóżcie mi jaki wybrać ?

    3 9 Cytuj
  • 12 cze 2014

    Nie jesteśmy jasnowidzami i nie wiemy ile pieniędzy masz do wydania. Tak więc podaj kwotę maksymalną jaką jesteś w stanie zapłacić, do czego telefon będzie szczególnie używany (do gier, internetu), czy zależy Ci na dobrym aparacie itd. Jak już się zastanowisz, to napisz a na pewno pomożemy.

    11 1 Cytuj
  • 12 cze 2014

    Odpowiadam: Dobry!!

    5 2 Cytuj
  • 12 cze 2014

    Ja mam Alcatel One Touch Idol 6030x i jestem bardzo zadowolony, nic nie zacina, nie muli świetny telefonik

    5 2 Cytuj
  • 13 cze 2014

    ja mam sony M - polecam

    4 1 Cytuj
  • 13 cze 2014

    ja mam nokie 6310i

    6 Cytuj
  • 14 cze 2014

    Wszystko chińskie, reszta to sprawa wyboru ceny i parametrow, które trza dostosować do swoich rzeczywistych potrzeb, bo jak np. będziesz korzystać dużo z mobilnego neta czy gps to lepszy większy wyświetlacz itd.

    2 1 Cytuj
  • 14 cze 2014

    Ja na twoim miejscu wybierałbym między: iPhone 5S, Samsung Galaxy Note 3 lub S5 albo Sony Xperia Z2.

    Obecnie nie ma lepszych telefonów od powyższych na rynku. Zależy który Ci się spodoba bo "wnętrzności" mają podobne, różnią się tylko wyglądem i wielkością ekranu :-)

    6 6 Cytuj
  • 15 cze 2014

    Wszystkie smyrofony o których pisze Sójka kosztują dobrze ponad 2 klocki... czy warto tyle wydać? może tak ale
    w zupełności wystarczy galaxsek4 , w miarę rozsądne pieniądze a 5 nie różni się wiele.

    5 Cytuj
  • Jagienka Mur. 16 cze 2014

    A musi być ze sklepu z elektroniką?
    Moja córka kupiła "nówkę" w .. tam gdzie naprawiąją telefony, za jedyne 300 zł !! Ludzie biorą smartphone i sprzedają właśnie tam. Wydaje im się, tym co biorą telefon na abonament, że zarabiają sprzedając go, ale nie biorą pod uwagę abonamentu za 2 lata.
    Pozwiedzaj te sklepy.

    2 1 Cytuj
  • Andrzej 23 cze 2014

    [OT]

    Jak to nie...
    Mam TV w pewnej sieci, przenoszę telefon do bratniej, dostaję zniżkę na abo 50%. Biorę telefon za 300PLN i sprzedaje go za 1300 (po tyle banglają na znanym portalu). Płacę abonament: 21*50PLN (3 miesiące gratis za przeniesienie) + 50 za aktywację, co daje mi 1100PLN + 300 telefon. Czyli za 100 złotych (1100+300-1300) mam abonament na 2 lata z nielimitowanymi rozmowami na komórki i pakietem 3BG internetu/miesiąc.

    Czasami opłaca się wziąć telefon i go sprzedać.

    2 Cytuj
  • 29 cze 2014

    są bardzo fajne poradniki w sieci, zerknij na przykład tutaj: http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-smartfona/422/

    Cytuj
  • 10 lip 2014

    Weź Sony Xperia Z tańszy od Z2 a różni się małymi szczegółami.

    2 Cytuj
  • 10 lip 2014

    wedlug mnie smartfon firmy Sony jest najlepszy, aczkolwiek sama nie moge tez sie zdecydowac na konkretny model :/ Z2 odpada bo drożyzna

    1 Cytuj
  • 8 maj 2015
    basiulka2795 napisał/a:

    wedlug mnie smartfon firmy Sony jest najlepszy, aczkolwiek sama nie moge tez sie zdecydowac na konkretny model :/ Z2 odpada bo drożyzna

    a co powiecie o Z3 compact ? używa ktoś?

    1 1 Cytuj
  • 11 maj 2015
    STARS napisał/a:

    a co powiecie o Z3 compact ? używa ktoś?

    Mam i używam.
    - 4 dni na baterii (LTE, bluetooth, Wifi), mam Sony SmartBand Talk i Słuchawki Bluetooth Sony do biegania stale spięte do niego i wytrzymuje 4 dni.
    - świetnie nadaje się do biegania, roweru i innych aktywności fizycznych, szczególnie w połączeniu z akcesoriami
    - bardzo wydajny, w AnTuTu Benchmark wyciągam 46000 punktów, nie ma ścinek itd. Najnowszy Android 5.0.
    - mały, zgrabny, poręczny

    - mocno się palcuje
    - oprogramowanie aparatu mogłoby być lepsze.

    Ogólnie polecam.

    Cytuj
  • 24 lis 2015

    Może jakąś lumię? Jest teraz taka taniutka i fajna.

    2 1 Cytuj
  • 24 lis 2015

    Polecam Lumię, obecnie mam dwie 520 i 640 i powiem do androida nie wrócę. WP jest robiony pod konkretne urządzenia i bije na głowę wydajnością zielonego robota. Może brakuje kilku aplikacji (nie mi) ale do codziennego korzystania jest wystarczający.

    3 1 Cytuj
  • 8 mar 2016

    lg l90 polecam

    2 Cytuj
  • 10 kwi 2018

    Lumia 640 XL to bardzo dobry telefon.

    2 Cytuj
  • 5 cze 2018

    >Lumia
    >Dobry telefon
    Wybierz któreś z tych : D
    To ja bym już polecał np LG G6 - bardzo fajny, ostatnio widziałem, że w play można dostać za dość nieduże pieniądze. Lepsza opcja niż lumia - zdecydowanie!

    2 2 Cytuj
  • 25 wrz 2018

    xiaomi

    1 Cytuj
  • 17 gru 2018

    Ja już tylko wybrałaym iPhona. Mają najlepsze wyświetlacze i aparaty.

    2 Cytuj
  • 17 gru 2018

    stacjonarny

    1 Cytuj
  • Andrzej 24 gru 2018
    Normix napisał/a:

    Ja już tylko wybrałaym iPhona. Mają najlepsze wyświetlacze i aparaty.

    Eee, najlepsze to mają ceny!

    Cytuj

Odpowiedz