Forum » Komputery / Gry

Telefon: Jaki kupić? Trudny wybór

  • 26 mar 2019

    spoko promocje na iPhona mają teraz , można sporo zaoszczędzić...mnie się też Xiaomi podobają , mają dobre parametry

    1 2 Cytuj
  • 23 maj 2019

    SG9 !!!!

    2 Cytuj
  • Andrzej 24 maj 2019
    kcroot napisał/a:

    SG9 !!!!

    A dlaczego nie 8? Taniej.

    Cytuj
  • 29 maj 2019
    Endrju napisał/a:

    A dlaczego nie 8? Taniej.

    Poprawiony aparat, głośniki stereo, o obudowa z nowego stopu (ramka), poprawiony display.

    Cytuj
  • 29 maj 2019
    kcroot napisał/a:

    Poprawiony aparat, głośniki stereo, o obudowa z nowego stopu (ramka), poprawiony display.

    Aha no i jeszcze, ludzkie umiejscowienie czytnika linię papilarnych w sg9 jest mega wygodne

    Cytuj
  • Andrzej 29 maj 2019

    Porównywałem S8 z S9, nie zauważyłem różnicy w zdjęciach czy wyświetlaczu. Różnice są, ale pomiędzy S9 a S9 plus. U mnie za S9 przemawiał tylko dual sim, z którego korzystam,dlatego taki a nie inny wybór. Fakt, czytnik linii papilarnych (jego umiejscowienie) w S8 to jakiś żart.

    Cytuj
  • 29 maj 2019
    Endrju napisał/a:

    Porównywałem S8 z S9, nie zauważyłem różnicy w zdjęciach czy wyświetlaczu. Różnice są, ale pomiędzy S9 a S9 plus. U mnie za S9 przemawiał tylko dual sim, z którego korzystam,dlatego taki a nie inny wybór. Fakt, czytnik linii papilarnych (jego umiejscowienie) w S8 to jakiś żart.

    S9 dostanie dłużej aktualizacje do Androida, nie każdy chce się bawić we flashowanie, z resztą u Samsunga ubija się flagę KNOX i traci się gwarancje.

    Cytuj
  • 29 maj 2019

    OnePlus 5T

    Cytuj
  • 7 sie 2020

    OnePlus 5T serio ten telefion jest warty uwagi? Ja osobiście nie słyszałam wiele dobrych opinii, a znam tylko jedną osobę, która posiada ten telefon i zamierza wziąć Iphone SE jak tylko abonamentu w playu będzie mogła odnowić

    Cytuj

Odpowiedz