Forum » Komputery / Gry

Pytanie do użytkowników INET CENTRUM

  • 10 sie 2014

    Niedługo kończy mi się umowa z aktualnym dostawcą internetu. Zainteresowała mnie oferta jaką ma INET. Pytanie do użytkowników INETU:
    1. jak oceniacie ich usługi?
    2. często darzają się awarie?
    3. w weekendy i wieczory odczuwalne są przeciążenia? spadek prędkości?
    4. czy podawane prędkości faktycznie są prawdziwe?
    5. i ostatnie pytanie strikte skierowanie dla osób grających w gry sieciowe: ping niski? wysoki, skacze?

    Podzielcie się swoimi opiniami :)

    7 4 Cytuj
  • 10 sie 2014

    1. Profesjonaliści, 2.rzadko, 3.nie odczuwalne, nie ma spadku, 4.prawdziwe, możesz sobie to sprawdzić.
    Jestem w Inecie już z 10lat i polecam,

    17 5 Cytuj
  • 11 sie 2014
    renaw napisał/a:

    1. Profesjonaliści, 2.rzadko, 3.nie odczuwalne, nie ma spadku, 4.prawdziwe, możesz sobie to sprawdzić.
    Jestem w Inecie już z 10lat i polecam,

    potwierdzam ;)

    7 5 Cytuj
  • lukasz 11 sie 2014

    poczatki inet centrum byly kiepskie, teraz jest ok.
    Jednak zalezy gdzie mieszkasz. Jesli w okolicznych miejscowosciach i masz miec przez wifi to jest troszeczke gorzej niz w blokach po kablu. Wiecej niz 10mb moze byc ciezko uzyskac i pogoda moze troche psocic. Mam porownanie bo posiadam internet i w bloku i na wsi.
    Wczesniej mialem internet od netii i TP, nie ma porownania na korzysc inet'u.
    Bardzo polecam bo w okolicy nie ma lepszej oferty.

    7 3 Cytuj
  • 11 sie 2014

    Polecam Jestem z nimi od kwietnia 2007 roku i jest ok ,)

    5 3 Cytuj
  • 11 sie 2014

    Mieszkam 10 km od Mce. Interesuje mnie 10 Mb. Obecnie mam umowę z Netią i mam ich już trochę dosyć. Dziękuje za wypowiedzi i czekam na kolejne :)
    Pozdrawiam.

    6 2 Cytuj
  • Merdox 11 sie 2014

    Też potwierdzam. Jestem z nimi kilka lat i o ile faktycznie z początku były problemy i jak na przykład net padł w niedzielę rano, to do poniedziałku nie było. Obecnie awarie zdarzają się BARDZO rzadko i trwają MAX kilka godzin. Wieczorami i w weekendy to w moim odczuciu hula nawet szybciej (a może mam nawet taki abonament tylko o tym nie wiem? :-) )

    5 3 Cytuj

Odpowiedz