Forum » Komputery / Gry

Jaki internet radiowy

  • 5 wrz 2015

    Witajcie,

    planuję założyć internet radiowy u swoim mieszkaniu i chciałbym Was prosić o opinie gdzie warto taki kupić.

    Do światłowodów w tej części Myślenic niestety nie ma podłączenia więc pozostaje mi radiówka :)

    3 3 Cytuj
  • 20 wrz 2015

    Ja mogę tylko odradzić pckomnet bo to co się u nich dzieje to jest patologia :)

    11 7 Cytuj
  • 20 wrz 2015
    Kamil1337 napisał/a:

    Ja mogę tylko odradzić pckomnet bo to co się u nich dzieje to jest patologia :)

    W jakim sensie ?

    3 4 Cytuj
  • 20 wrz 2015

    A ja zapytam o jakąś alternatywę do neostrady, mam dosyć wiecznego tłumaczenia że na umowie pisze panu nie 10Mb/s a do 10 i doprawdy nie rozumie dlaczego przez pól roku transfer oscylował w granicach 10Mb a teraz w porywach ok 5Mb/s.
    Nie rozumie dlaczego w momencie wizyty monterów transfer sięga 11MB/s po czym do tygodnia znowu wraca do normy czyli ok 5-6MB/s o czym zresztą uprzedzają fachowcy mówiąc że łącze będzie się stabilizowało.
    Nie mam już ani sił ani ochoty na walkę z wiatrakami.
    Proszę o informacje gdzie warto uderzyć.

    8 3 Cytuj
  • 21 wrz 2015
    Kamil1337 napisał/a:

    Ja mogę tylko odradzić pckomnet bo to co się u nich dzieje to jest patologia :)

    Odnośnie pckomnet == toofiber to opinie są różne, nie wypowiadam się bo nie korzystałem z ich usług.

    Zastanawiam się nad inet (mają dobre opinie na mieście), ma ktoś doświadczenie z ta firmą ? mówimy o radiówce.

    6 2 Cytuj
  • 21 wrz 2015

    Też jestem ciekawy inet, obecnie korzystam z arkady - nie polecam, Fasternet wiem od znajomych, to te same co z arkadą problemy - zrywanie się łącza, obniżony transfer w weekendy, antidotum na brak połączenia jest reset routera... po którymś telefonie w sprawie problemów z łączem jesteś zbywany. Jeżeli masz problem w weekend - to masz problem do poniedziałku. Stawki w porównaniu z kablem to inna bajka - ceny kosmos.

    7 1 Cytuj
  • 21 wrz 2015

    Macie jeszcze LTE od któregoś z operatorów.

    2 4 Cytuj
  • Andrzej 21 wrz 2015

    Mam plusa, ale mobilnie, limit 25GB, ale na tablecie tego nie przekraczam. Transfer w Trzemeśni do 40 Mbps. Jeśli chodzi o domowy net z Plusa/CP, wiele złego można na forach przeczytać, zwłaszcza o zakładaniu lejka przy przekroczeniu limitu. Również znajomy narzekał na nich, lejek 32kbps zakładają już po przekroczeniu limitu, a nie, jak często oni (Plus/CP) to podają, że w szczególnych przypadkach, czy po przekroczeniu 100GB transferu.

    4 2 Cytuj
  • 22 wrz 2015

    Dzięki za odpowiedzi.

    Internet mobilny typu play, plus itp. odpadają bo mam bardzo słaby zasięg w domu :) Na dniach montuję inet'a, przetestuję i podeślę opinię :)

    8 1 Cytuj
  • Moriss Moriss 30 wrz 2016

    Odradzam zdecydowanie Fasterneta! Powinni zmienić nazwę na slownet :)

    7 Cytuj

Odpowiedz