Forum » Komputery / Gry

Który dostawca internetu?

 • 26 lip 2010

  Którego z dostawców internetu polecacie?
  UPC chello chyba nie ma w Mcach?

  12 Cytuj
 • 26 lip 2010

  Nie, nie mam jak by był to by wszyscy tam byli ;]

  15 1 Cytuj
 • 26 lip 2010

  Wszystko tylko nie TP - zło, diabelstwo, sodomia i gomoria. Nawet nie można zmienić szybkości na większą podczas trwania umowy.

  Netia jest ok.

  9 4 Cytuj
 • 26 lip 2010

  Uchowaj Boże od Netii i innych kataklizmów !

  9 15 Cytuj
 • 26 lip 2010

  Ja mam Multimo już ponad dwa lata i bardzo ich polecam!

  2 3 Cytuj
 • 26 lip 2010

  Kaper a możesz napisać coś więcej o tym Multimo, bo pierwsze słyszę. Mam neostrade ale strasznie drogo to wychodzi razem z telefonem stacjonarnym i szukam jakiejś alternatywy ale po kablu bo radiówki nie chce.

  Cytuj
 • 26 lip 2010

  No to nie masz za dużego wyboru. Netia prawdopodobnie.

  1 Cytuj
 • 26 lip 2010

  Netia ponoć jest do d.... A radiówki? inet lub pckom?

  1 Cytuj
 • 26 lip 2010

  Netia do dupy? To pokaż coś lepszego i dostępnego.

  "A radiówki? inet lub pckom?" Jedno wielkie buahahahha, Myśleniccy providerzy nie mają nic fajnego do zaoferownia. Do tego radiówka jest bardzo czuła na pogodę i inny czynniki (np. przeciążenie sieci), ale to pewnie wiesz.

  1 5 Cytuj
 • 26 lip 2010

  Tutaj jest wszystko : http://www.multimo.pl/

  Cytuj
 • 26 lip 2010

  jak dla mnie inetcentrum rządzi. Początki kilka lat temu mieli ciężkie ale obecnie miód. Szanują klientów, przerwy w dostawach (od początku roku u mnie ze 2-3 razy) spowodowane brakiem prądu na osiedlu. Natychmiastowa reakcja-odpowiedź SMSkiem. Prędkość akceptowalna, lekkie dziurki w pingach skorygowane natychmiastowo. Obsługa sprzętu (wymieniali u mnie antenę na wyższą częstotliwość=szybszy przesył bez szumów, bez wyskakujących pingów ) i klienta na wysokim poziomie. Jak dla mnie OK.

  8 2 Cytuj
 • 26 lip 2010

  Opinie o netii stąd

  http://opiniuj.pl/10000,netia-szybki-internet.html

  A multimo trochę drogie, ale jeszcze poczytam o nich

  UPC mi brakuje, korzystałam z tego w Krakowie i działało bez zarzutów

  Cytuj
 • 26 lip 2010

  Polecam PCKOM..mam od nich neta od dwóch lat. rzetelna, solidna firma.

  3 9 Cytuj
 • 26 lip 2010

  A ja mam radiówkę i jestem zadowolonaaaaaaaaaaaaaaaaa :)))

  4 1 Cytuj
 • 26 lip 2010

  TPSA!!! tylko TPSA w myslenicach, mam od czasu SDI i nigdy nie narzekalem, jesli masz z kim w domu podzielic to cud miod i orzeszki, i wyjdzie ci taniej i pewniej niz cokolwiek na myslenickim rynku.

  1 2 Cytuj
 • 26 lip 2010

  Ja mam z inetu i bardzo sobie chwalę. Dawniej było tak średnio, ale obecnie nie narzekam. Bardzo fajnie to chodzi. Przerw w dostawie już nie pamiętam. Zawsze dostępne. Myślę, że to rozsądne rozwiązanie, oczywiście pod warunkiem, że zasięg obejmuje dane miejsce i parametry są odpowiednie

  1 Cytuj
 • 26 lip 2010

  też mam inet, obecnie nie można narzekać jeśli chodzi o przerwy w dostawie, ale mogli by zejść z ceny, bo 1mb to żadna rewelacja za tą cenę, którą się płaci

  1 2 Cytuj
 • 27 lip 2010

  Rok temu szukałam dostawcy internetowego i znajomy skierował mnie pod arkady (niestety nie pamiętam nazwy) .Przyszli "fachowcy" jeden wystawił głowę przez wyłaz i stwierdził - "nie będzie działało" Więc szukałam dalej ,w końcu trafiłam na inet i właśnie mija rok jak korzystam z usług tegoż dostawcy.Mile zaskoczyła mnie fachowa obsługa ,chłopaki raz dwa wyskoczyli na dach ,pomierzyli i za moment internet już hulał.Mogła bym napisać jak na allegro :Szybko sprawnie bez zbędnych ceregieli POLECAM :D

  4 2 Cytuj
 • 27 lip 2010

  [quote]Wszystko tylko nie TP - zło, diabelstwo, sodomia i gomoria. Nawet nie można zmienić szybkości na większą podczas trwania umowy.

  Netia jest ok.[/quote]
  Nie wiem jaką masz umowę ja właśnie zmieniłem 1 MB na 2 MB i odbyło się to ekspresowo, co prawda na błękitnej linii operator mówił mi, że zapłacę 10 zł więcej niż dotychczas a okazało się po dostarczeniu umowy przez kuriera, że jednak będzie 20 zł. więcej ale przymknąłem oko, stać mnie;-P. Umowę mam do marca przyszłego roku i zmieniam na netię lub coś innego dostępnego bo za podobną kasę 2x większa prędkość.
  Z radiówki się wyleczyłem. Miałem 3 lata temu radiówkę z inetu, na początku śmigała jak złoto ale chyba za dużo ludzi podłączyli do nadajnika i miałem permanentny problem z połączeniem z siecią. Po zgłoszeniu do operatora było dobrze dzień czy dwa, potem problem się powtarzał więc rozwiązałem umowę i wziąłem neostradę.
  3 lata to kawał czasu, może się poprawili;-)

  3 Cytuj
 • 27 lip 2010

  [quote]Polecam PCKOM..mam od nich neta od dwóch lat. rzetelna, solidna firma.[/quote]

  Hahahaha kawał dnia... :D

  2 2 Cytuj
 • 30 lip 2010

  Dla abonentów Ery jest w umowie na 24/36 miesięcy internet
  512Mb/s za 34zł (niektórym wystarczy)
  1Mb/s za 39zł
  2Mb/s za 49zł
  6Mb/s za 79zł

  1 1 Cytuj
 • 30 lip 2010

  [quote=Vivaldi]jak dla mnie inetcentrum rządzi. Początki kilka lat temu mieli ciężkie ale obecnie miód. Szanują klientów, przerwy w dostawach (od początku roku u mnie ze 2-3 razy) spowodowane brakiem prądu na osiedlu. Natychmiastowa reakcja-odpowiedź SMSkiem. Prędkość akceptowalna, lekkie dziurki w pingach skorygowane natychmiastowo. Obsługa sprzętu (wymieniali u mnie antenę na wyższą częstotliwość=szybszy przesył bez szumów, bez wyskakujących pingów ) i klienta na wysokim poziomie. Jak dla mnie OK.[/quote]

  Zgadzam się. Solidna firma.Byle tak dalej :)

  Elbrus! Chyba z choinki się urwałeś z tym PCcom-em.Odchodzą od nich ludzie hurtowo, bo taki szajs.

  5 2 Cytuj
 • 17 sie 2010

  ludzie chrońcie się jak możecie nie zakładajcie internetu od FASTERNET gorszego na rynku nie ma ciągle ograniczony dostęp totalna porażka

  7 Cytuj
 • 17 sie 2010

  FASTERNET w ciągu 30 minut 4 razy ;przerwa; ;ograniczony dostęp; paranoja kasę biorą za abonament czy za przerwy???

  8 Cytuj
 • 17 sie 2010

  [quote]Dla abonentów Ery jest w umowie na 24/36 miesięcy internet
  512Mb/s za 34zł (niektórym wystarczy)
  1Mb/s za 39zł
  2Mb/s za 49zł
  6Mb/s za 79zł

  [/quote]

  tak w ramach ciekawostki...byłem na wakacjach w Anglii u brata. Ma internet w jednej z sieci gsm coś właśnie jak ERA a ceny wyglądają następująco:

  £7.5 - do 8 MB/s
  £10 - do 20 Mb/s
  Moim zdaniem każdy Polak obowiązkowo, przynajmniej na 2 tyg. powinien jechac do jakiegoś cywilizowanego kraju....wtedy na słodkie pierdzenie tępych polityków inne mielibyśmy spojrzenie. A tak, to myślimy zielona wyspa... :)) a oni nas dymają, zajmują się pierdołami zamiast wziąc się za istotne sprawy.

  2 1 Cytuj

Odpowiedz