Forum » Książka / Film

Alternatywa dla Netflixa?

  • 24 cze 2020

    Witam czy znacie jakąś lepsza alternatywę dla serwisu Netflix?
    Nie powiem nie jest zły sam w sobie ale lecą czasami w kulki.

    2 Cytuj
  • mknp@o2.pl 24 cze 2020

    Ja testowałem przez około pół roku HBO GO i to akurat ssie, bardzo często padały im serwery w godzinach szczytu, czyli wieczorami i weekendami, być może już to poprawili, ale ja już do nich nie wrócę, częściej się na to HBO wkurzałem niż oglądałem, bo akurat wolny czas miałem tylko w godzinach szczytu.

    Nie testowałem jeszcze Amazon Prime Video, mam w planach go przetestować. Na razie siedzę na Netflixie i nie mam większych zastrzeżeń.

    3 1 Cytuj
  • Ania Zagórska 2 lip 2020

    Ja polecam HBO Go przy dobrym internecie nie ma problemów, a seriale mega spoko.

    Cytuj
  • mknp@o2.pl 2 lip 2020
    Zagórzanka napisał/a:

    Ja polecam HBO Go

    Z ciekawości zapytam, korzystasz z HBO Go teraz? Faktycznie się coś poprawiło? Bo zostawiłem tam serial, który chętnie bym dokończył gdyby faktycznie usługa się poprawiła.
    Jak piątki wieczorem i weekendy? Według downdetector usługa nadal ma problemy w godzinach największego obciążenia.

    U mnie na pewno problemy z HBO Go nie były spowodowane moim łączem. Wiem, że mieli też beznadziejną aplikację webową, wiele osób narzekało, że muszą ciągle czyścić cache żeby działała poprawnie, dlatego zawsze przy problemach z ich usługami wchodziłem na ich profil FB i zwykle była tam masa negatywnych komentarzy, co utwierdzało mnie w przekonaniu, że problem nie jest po mojej stronie, tylko usługa leży, a że negatywne szybko usuwają, to wiedziałem nawet bez patrzenia na daty dodania, że są to aktualne problemy :)

    Cytuj
  • Ania Zagórska 2 lip 2020
    mknp napisał/a:

    Z ciekawości zapytam, korzystasz z HBO Go teraz? Faktycznie się coś poprawiło? Bo zostawiłem tam serial, który chętnie bym dokończył gdyby faktycznie usługa się poprawiła.
    Jak piątki wieczorem i weekendy? Według downdetector usługa nadal ma problemy w godzinach największego obciążenia.

    U mnie na pewno problemy z HBO Go nie były spowodowane moim łączem. Wiem, że mieli też beznadziejną aplikację webową, wiele osób narzekało, że muszą ciągle czyścić cache żeby działała poprawnie, dlatego zawsze przy problemach z ich usługami wchodziłem na ich profil FB i zwykle była tam masa negatywnych komentarzy, co utwierdzało mnie w przekonaniu, że problem nie jest po mojej stronie, tylko usługa leży, a że negatywne szybko usuwają, to wiedziałem nawet bez patrzenia na daty dodania, że są to aktualne problemy :)

    U mnie problemy skończyły się odkąd mam szybszy internet wydaje mi się że to raczej tylko wina łącza bo nawet jak są jakieś problemy to przy szybkim łączu nie ma problemówm

    Cytuj
  • mknp@o2.pl 2 lip 2020

    Nie gadaj, że światło to dla HBO Go za mało ( ͡° ͜ʖ ͡°). To nie był problem łącza, HBO Go nawet nie zbliżył się do 5% przepustowości mojego łącza.
    Z tego co pamiętam, zwykle mieli problemy z usługami autoryzacji, leciały 500-tki z zapytań o autoryzację, przez co nie chciał się odpalić żaden film, chociaż strona ogólnie się ładowała.

    Ale skoro Ty nie masz problemów, to może faktycznie zajęli się tym. Teraz to może przetestuję, a jak z bazą filmów i seriali? Tak z rok temu, mieli cieniutką bazę, oprócz HBO szukałem filmów w innych miejscach, bo zwykle nie mieli tego co chciałem obejrzeć.

    Cytuj
  • Ania Zagórska 3 lip 2020

    Ja aktualnie używam tylko do oglądania west word. Ale nie jest źle raczej. Wiadomo że na netflixie jest więcej ale zależy kto co lubi.

    Cytuj
  • 11 sty 2021

    Rakuten Viki

    Cytuj
  • Beata Lisek 18 sty 2021

    A może, zamiast filmu to posłuchać Audiobooka? :) Super rozwiązanie przed snem. :)

    3 Cytuj
  • 5 sie 2021

    Przed snem to ja lubię słuchać szumu morza:D

    Cytuj
  • 16 sie 2021

    Mam zarówno netflix jak i hbo go i nie narzekam... a akurat oglądam głównie w weekedny, bo w tygodniu nie za bardzo mam czas. Każdy film czy serial obejrzany bez przestojów.
    Alternatywnie może być jeszcze amazon prime video albo apple tv. Ale apple tv jak dla mnie ma jeszcze zbyt mało pozycji do zaoferowania.

    Cytuj
  • 16 sie 2021

    Disney+ pojawi się w Polsce w lecie przyszłego roku.

    Cytuj

Odpowiedz