Forum » Książka / Film

Jakie książki czytacie i co polecacie ?

  • 26 gru 2014

    kwiaty na poddaszu - bardzo polecam

    1 Cytuj
  • Mirek Konus 28 gru 2014

    Ja aktualnie czytam 5 czesc rozterek Jeremiego Clarksona z Top Gear i szczerze polecam wszystkim ktorzy go znaja i lubia jego poczucie humoru a takze wszystkim ktorzy go nie znaja :P Ksiazka jest swietna :)

    Cytuj
  • 4 mar 2015

    Mark Zuckerberg - szef Facebooka, rok 2015 ogłosił rokiem czytania książek. Inicjatywa jest i podoba mi się. Nie wiem tylko czy to nie zbyt pracochłonne dla uczestników tego portalu, gdyż w tym czasie można zawrzeć wiele znajomości, wymienić się fotkami i najświeższymi plotkami. A zresztą poczytajcie sami. :) http://www.obserwatorfinansowy.pl/forma/komentarze-swiat/zbyt-niecierpliwi-na-czytanie-ksiazek/?k=komentarze-swiat

    Cytuj
  • ania 4 mar 2015

    Ja ostatnio, zaczytuję się w Miłoszewskim. Wstyd przyznać ale go nie znałam, na urodziny dostałam Gniew, 2 dni później zamówiłam resztę z serii o Szadzkim. Moje dziecko zachwycone Górami Żmijowymi, czyta drugi raz. Polecam książki Miłoszewskiego

    2 Cytuj
  • 26 maj 2015

    uwielbiam, polecam "Władcę Piasków' Elizy Drogosz. To rewelacyjna przygodowa, fantastyczna książka napisana z pasją! przekonajcie się! coś niesamowitego, ze we współczesnej polskiej literaturze mogło powstać cos tak odmiennego! :) wladcapiaskow.pl/

    1 Cytuj
  • 29 cze 2015

    Czytam aktualnie "Gdy kochają anioły" Dariusza Kunickiego. Wrażenia bardzo pozytywne. Jestem mniej więcej w połowie. Akcja dość szybko nabrała tempa, nie nudzi się. Najgorsze są książki, gdzie przez pierwsza połowę autor robi – wprowadzenie :P A potem dopiero cokolwiek zaczyna się zawiązywać...

    1 Cytuj
  • 17 lip 2015

    ostatnio czytałem "jak rozmawiać z aniołami" Marii Bucardi. genialny poradnik do samodzielnego kontaktu z archaniołami.

    1 Cytuj
  • 17 lip 2015

    Polecam ,,Magia Aniołów,,,Margaret Neylon ,

    1 Cytuj
  • Andrzej 17 lip 2015
    Tadek Matejko napisał/a:

    ostatnio czytałem "jak rozmawiać z aniołami" Marii Bucardi. genialny poradnik do samodzielnego kontaktu z archaniołami.

    Wszystkimi? Tymi spod ciemnej gwiazdy też?

    2 Cytuj
  • 18 lip 2015

    Ukazała się kolejna część przygód Ainara Skalda "Skald. Kowal słów"

    Pozycja dla miłośników fantastyki oraz miłośników lokalnej twórczości - autorem książki jest pochodzący z Myślenic Łukasz Malinowski.

    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/253106/kowal-slow-tom-2

    Pozdrawiam,
    LR

    1 Cytuj
  • 5 sie 2015

    Parę osób mi polecało ostatnio"Gdy kochają anioły" Dariusza Kunickiego. Kupiłam, przeczytałam i faktycznie – dobre. Wszystko takie jak lubię – postaci z krwii i kości, wyraziste, do tego nietuzinkowa fabuła, odrobina magii, wiary, a wszystko wymieszane w kotle mocnych uczuć ;-)

    2 Cytuj
  • 5 sie 2015

    Ja czytam "Wodę utlenioną na straży zdrowia", Iwana Nieumywakina. Polecam poczytać w sieci na temat jej możliwości. Będziecie w pozytywnym szoku.

    1 Cytuj
  • 28 sie 2015

    Ostatnio przeczytałam książkę Dariusza Pawłowskiego "Czarna samica kruka", połączenie thrillera psychologicznego i horroru, opisana praca policji, seryjnego mordercy, profile psychologiczne. Książka pozwala na przeniesienie się do innego świata. Ta książka pomogła mi się przekonać to takiego gatunku literatury.

    1 Cytuj
  • 1 wrz 2015

    Tak na prawdę czytam wszystko i wszędzie, bo uwielbiam to robić. Ostatnio przeczytałam i mogę polecić połączenie thrillera psychologicznego i horroru Dariusza Pawłowskiego "Czarna samic kruka", wspaniała książka, od pierwszych stron przenosi czytelnika w inny świat. Polecam!

    1 Cytuj
  • Andrzej 4 wrz 2015

    Widzę, że przeczytałaś ją trzy razy o_O
    Że lubię taki gatunek, to może sam po nią sięgnę, ale proszę, nie pisz już więcej o tej książce :p

    2 Cytuj
  • 22 paź 2015

    Dla fanów Meryl i nie tylko polecam tę oto pozycję http://www.kreatywna.pl/kultura/ksiazki/meryl-streep-jaka-kochacie/

    1 Cytuj
  • 29 paź 2015

    Polecam serdecznie powieść Marcina Tomczaka "Wróżda". Super się czyta. Jest to jego debiut, ale bardzo obiecujący. Książka dla kobiet i mężczyzn, bardzo chwalona również przez osoby starsze, z uwagi na ich wspomnienia związane z okresem powojennym opisywanym w książce. Książka bardzo dobra pod względem literackim.

    1 Cytuj
  • Ania 12 lis 2015

    Oczywiście Harry Potter! Polecam też przeczytać Gommorę, choć momentami ciężko się czyta. Gorzka Czekolada jest także bardzo fajną, życiową książką.

    2 Cytuj
  • 20 lis 2015

    Ja czytam obecnie najnowszą książkę Clarksona - Co może pójść nie tak? Co mogę o niej powiedzieć - jak zawsze trzema poziom. Szybka, cięta i nieco marudna. Clarkson trzyma poziom i dla dotychczasowych jego fanów będzie to super pozycja. Jeśli ktoś nigdy nie czytał jego pozycji, lub nie oglądał można się nico zdziwić.
    Bardzo fajną cechą jest jej wielkość - będzie ponad 650 stron zabawy.
    http://grzbiet.pl/ksiazki/co-moze-pojsc-nie-tak-wydawnictwo-insignis-media

    1 Cytuj
  • 24 lis 2015

    Dla kobiet i nie tylko Elisabeth Dored "Kochałam Tyberiusza" - nie oderwiecie się.

    1 Cytuj
  • 5 gru 2015

    Z powieści filozoficznych tylko "Sekta egoistów"! :) Bardzo miło się ją czyta, świetnie spędzony czas wolny w towarzystwie tej książki :) Myśleć tylko o sobie, czy też zadbać o otaczające nas osoby? To pytanie rozwikła właśnie ta książka! :)

    Cytuj
  • 6 gru 2015

    A ja ostatnio kupiłem książkę nie dużych rozmiarów słynnego Jarosława Haśka " O Podhalu i ...Piłsudskim. Szkice nie znane" Pozycja o tyle cenna, bo faktycznie szkice są nie znane na dodatek jest tam rozdział pt " Siłacz Lębik" którego akcja rozgrywa się w Myślenicach i okolicy. Bardzo ciekawa pozycja, gorąco polecam.

    6 Cytuj
  • 18 gru 2015

    Mi bardzo podobała się książką Edyty Kowalskiej "Ścieżki życia". Jak dla mnie bardzo zabawna ale też i dużo przedstawiająca.

    Cytuj
  • 13oddział 18 gru 2015

    Polecam "Republikę Piratów" Colina Woodarda czyli prawdziwą historię tych morskich buntowników. Z fabuły Frederick Forsyth całokształt twórczości - moim zdaniem najlepszy pisarz sensacyjny i political triller, po prostu geniusz. Z półki SF dorzuciłbym jeszcze Philip K. Dick - wszystkie popełnione przez owego lekomana opowiadania i powieści, Janusza A. Zajdla (szczególnie "Limes inferior ") i Marka Oramusa (partyzantka dziadków w lasach myślenickiej Ukleiny w jednym z opowiadań z ksiązki "Rewolucja z dostawą na miejsce" genialne :)

    1 Cytuj
  • 20 gru 2015

    Ja ostatnio czytam Ścieżki Życia Edyty Kowalskiej. Bardzo dobra książka, zmusza do refleksji, czasami nawet faceci powinni się o takie książki pokusić...

    Cytuj

Odpowiedz