Forum » Książka / Film

Najlepsze filmy

  • 23 mar 2011

    a mi sie ostatnio podoba film ZMIERZCH jest super troche romantyczny troche straszny ale naprawde warto obejzec!z niecierpliwosciom czekam na nastepne czesci!!!!a z polskich filmów spodobał mi sie film BRZYDULA fajny trohe z humorem szkoda ze nie ma dalszych czesci;(

    1 Cytuj
  • 13 kwi 2011

    "rytuał"
    własnie wrocilam z kina i jestem pod wrazeniem, polecam...

    1 Cytuj
  • 1 maj 2011

    numer 23- triller z jimem carrey'em

    1 1 Cytuj
  • 6 maj 2011

    "21" z kevinem specey...swietny film polecam..

    1 1 Cytuj
  • 6 maj 2011

    "Niepowstrzymany" z Denzelem Washingtonem.
    Myślę, że można go spokojnie postawić obok innego filmu.

    "Zabójcze ryjówki"z 1959 roku, uznawany za jeden z najgorszych filmów w dziejach kina, to jedna z najtańszych produkcji filmowych, powstała w latach 50 XX wieku- co widać na ekranie w całej rozciągłości. Tytułowe potwory to psy, którym założono na pyski słabo dopasowane maski z gumy i filcu. Fabuła zapewne tworzona na kolanie przedstawia się nader prymitywnie: eksperyment wymykający się spod kontroli przynosi śmierć i zniszczenie. W roli nagłej śmierci: tytułowe gryzonie; mutanty ogarnięte manią zjadania wszystkiego, co uda się im złapać plastikowymi zębami. Obok ryjówek na ekranie oglądać można miss Szwecji, ojca Sydneya Lumeta i kilku mniej znanych aktorów mówiących w nieznanych dialektach. Banał, ale niesłychanie zabawny!

    Dlaczego streściłem ten film? Ponieważ "Niepowstrzymany" jest tak beznadziejnie głupi, że szkoda mojego czasu na pisanie i Waszego na czytanie o tym filmie, nie mówiąc o oglądaniu go.

    6 Cytuj
  • 15 maj 2011

    Jakiś fajny film na dzisiejszy wieczór...? Może ktoś mi coś fajnego poleci?

    1 1 Cytuj
  • 15 maj 2011

    to ja polecam tak:

    - władcy umysłów
    - incepcja
    - mr nobody
    - memento
    - wyspa tajemnic
    - lucky number
    wszystkie w podobnym klimacie :)

    1 1 Cytuj
  • 16 maj 2011

    pejag

    wyspa tajemnic- fajny film, dzieki:)
    Incepcje widziałam i nie zachwyciła mnie.
    Resztę oglądnę w jakiś kolejny ponury, deszczowy dzień...:-)

    1 Cytuj
  • 30 maj 2011

    "Godziny strachu" - baaaaardzo dobry film, polecam

    1 Cytuj
  • waligóra ogrodowy 16 cze 2011

    "Quo vadis" i doskonała rola Maryli Rodowicz!

    3 Cytuj
  • 29 cze 2011

    Paskudna pogoda, kiepskawy humor....poleci ktoś jakąś fajna komedię na wieczór??

    1 Cytuj
  • 29 cze 2011

    Red z Brucem Willisem, fajna komedia sensacyjna

    2 Cytuj
  • 29 cze 2011

    ok czyli wieczorem będzie RED, dres, koc i chipsiory paprykowe-największa paczka!:)
    dzieki:-)

    1 Cytuj
  • 29 cze 2011

    Polecam "Krwawy diament" z Leonardo DiCaprio z 2007 r.

    1 1 Cytuj
  • 29 cze 2011

    Krwawy diament bedzie w takim razie jutro...:-)

    1 Cytuj
  • 29 cze 2011

    Polecam "Bezprawie" Z Costnerem ,Duvallem ... Ostatnio leciał w TVP , ale jeśli ktoś nie widział to warto.

    1 Cytuj
  • 1 lip 2011

    [quote=AW] Polecam "Krwawy diament" z Leonardo DiCaprio z 2007 r. [/quote]

    polecam:-)

    1 1 Cytuj
  • 17 paź 2011

    "Żona na niby" -świetna komedia z Jennifer Aniston, dawno się tak nie uśmiałam.Polecam, polecam ,polecam!!

    1 1 Cytuj
  • 17 paź 2011

    [quote=krasnal_ogrodowy] "Quo vadis" i doskonała rola Maryli Rodowicz! [/quote]
    Nie wiem, kolego, jaki film oglądałeś, albo co wtedy paliłeś, ale Maryla Rodowicz nigdy nie zagrała w żadnej wersji "Quo vadis". Może pomyliło ci się z "Rodziną zastępczą"?
    W sumie, nie zdziwiłbym się...

    2 1 Cytuj
  • 22 paź 2011

    ja polecam "bitwa warszawska 1920" bardzo ciekawy film godny obejrzenia

    2 3 Cytuj
  • 22 paź 2011

    Doskonały film "Rocco invaders POLAND" wartka akcja błyskotliwy dubbing generalnie polecam.

    4 1 Cytuj
  • 29 paź 2011

    "Czwarty stopień"- thriller science-fiction, który do końca trzyma w napięciu. Polecam!

    1 Cytuj
  • 2 lis 2011

    "Sanctum"

    1 Cytuj
  • 4 lis 2011

    Sanctum - hahaha chyba kpisz lepsza akcje maja obrady sejmu zeszłej kadencji, chcesz dobry film trzymający w napięciu wez sie przejdz pod wieczór po starej hucie ew bieżanowie :p

    1 2 Cytuj
  • 14 lis 2011

    [quote=gość: obiektywni69] Sanctum - hahaha chyba kpisz lepsza akcje maja obrady sejmu zeszłej kadencji, chcesz dobry film trzymający w napięciu wez sie przejdz pod wieczór po starej hucie ew bieżanowie :p [/quote]

    oho odezwał się jakiś wielbiciel filmów typu " piła"
    No ja akurat w tego typu filamach nie gustuję, sorry.

    A "sanctum" polecam:-)

    1 Cytuj

Odpowiedz