Forum » Książka / Film

Posiada ktoś tę książkę? Droga miłującego pokój wojownika

  • 7 paź 2009

    Posiada może ktoś książke: 'Droga miłującego pokój wojownika' autor: Dan Millman
    w bibliotece niestety nie ma.

    3 Cytuj
  • 7 paź 2009

    jo mom a co ?

    3 Cytuj
  • 7 paź 2009

    ja nie mam

    1 Cytuj
  • 8 paź 2009

    'on' dzieki za inf...;]

    wiem, ze moge kupic, patrzylam juz po roznych stronach, ale potrzebuje pozyczyc od kogos, przeczytac i zobaczyc czy warto kupic. Czy bylby ktos tak mily i mi pozyczyl ta ksiazke?

    1 Cytuj
  • 8 paź 2009

    widac zostaly usuniete 2 posty przez moderatora...
    ciezko chyba bedzie znalezc ta ksiazke. oby sie znalazl jakis dobry czlowiek z nia ;p

    1 Cytuj
  • 8 paź 2009

    Moderator usuwa posty.Czyli,że stara dobra cenzura ma się dobrze. :D

    2 Cytuj
  • 8 paź 2009

    ta :] a to byl tylko niepozorny link ;P

    1 Cytuj
  • 8 paź 2009

    Podejrzewam ,że post został usunięty z powodu zamieszczenia przeze mnie książki na Rapidshare.Jednak nie rozumiem tego ,bo to był tylko link na inny serwer.

    1 Cytuj
  • 8 paź 2009

    byc moze nie spodobalo im sie to, ze to byl umieszczony plik do sciagniecia, tak samo byloby na pewno z muzyka...

    1 Cytuj
  • 8 paź 2009

    Właśnie nie.Nie był umieszczony plik tylko link do niego.

    1 Cytuj
  • 8 paź 2009

    fakt, zle ujelam, chodzilo mi o to, ze link do pliku byl umieszczony, ale moze tak samo to potraktowali...

    1 Cytuj
  • 13 paź 2009

    ok, a wracajac do tematu...nie wierze, ze nikt nie ma tej ksiązki, ze nie chcialby pozyczyc :) mam nadzieje, ze jednak ktos sie odezwie.

    1 Cytuj
  • 18 paź 2009

    ok, ponudzę dalej i piszę kolejnego posta, żeby temat się pojawił choć na chwilę na stronie głównej i może ktoś go dostrzeże, kto akurat ma książke i byłby skłonny mi ją pożyczyć :P

    1 Cytuj
  • waligóra ogrodowy 16 cze 2011

    Marcin ma tę książkę. Jest w stanie średnim, ponieważ szybko stała się jego biblią. Chętnie ją odsprzeda, ponieważ teraz gra w gry.

    2 3 Cytuj
  • 15 lip 2011

    A ja chętnie kupie,

    1 Cytuj
  • 15 lip 2011

    Idz do Dekady. Empik przeciez jest hehe

    2 Cytuj
  • 20 paź 2011

    Ja nie czytuje prasy ksiazek ogladam tv w swoim HTC mayfire a Klara opłaca mi rachunki.

    A tak serio zajrzyj do Jozia od AGD sprzeda ci pralke.

    1 1 Cytuj
  • 31 paź 2011

    Witam

    Czy ma może ksiązke Droga Miłującego Spokój Wojownika i chciałby ją odsprzedac ?
    Bardzo prosze o jakieś informacje.

    1 Cytuj
  • 7 gru 2011

    [quote=gość: Marcin_8] Witam

    Czy ma może ksiązke Droga Miłującego Spokój Wojownika i chciałby ją odsprzedac ?
    Bardzo prosze o jakieś informacje. [/quote]

    Ciao, jeśli jesteś zainteresowany wersją elektroniczną, chętnie udostępnię? W.

    1 Cytuj
  • 22 maj 2012

    Jak najbardziej chetnie

    Cytuj

Odpowiedz