Forum » Książka / Film

Szukam filmu

  • Kasia 24 cze 2015

    Ma ktoś może miasto 44 pożyczyć? Kasia

    3 2 Cytuj
  • Kasia 24 cze 2015

    Dosłownie na jeden wieczór :) nigdzie nie mogę znaleźć całego filmu za darmo
    Pozdrawiam

    2 2 Cytuj
  • 24 cze 2015

    http://filmcdaonline.pl/miasto-44-2014/
    pobierz downloadhelperem jesli masz firefoxa bo film jest z limitem;-)
    pod wielkim Czerwony napisem Pobierz Film jest Ekran i w niego Klikaj...ten Główny to Bubel...

    4 4 Cytuj
  • Kasia 24 cze 2015

    Dziękuję za chwile spróbuję :) mam ochotę oglądnąć go bo zwiastun jest świetny

    2 Cytuj
  • Kasia 24 cze 2015

    Nic z tego wymaga podania nr tel
    A co za tym idzie..

    4 2 Cytuj
  • 24 cze 2015

    z Torrentów sobie pobierz :)

    3 Cytuj
  • 24 cze 2015

    Albo daj namiary to ci podrzucę jutro po 22 film :D

    6 Cytuj
  • 25 cze 2015

    Otwórz to okienko!
    zdjecie

    Tego nie Otwieraj..
    zdjecie

    2 Cytuj
  • Def Ibrylator 25 cze 2015

    Serio ? Nie masz kilku złotych na DVD z wypożyczalni ? Rozumiem, że każdy kiedyś próbował, i zapewne wielu korzysta z nielegalnych źródeł, ale chwalić się złodziejstwem na forum to chyba niesmaczne.

    Proponuję jeszcze podpowiedzieć koleżance jak ukraść ze sklepu bochenek chleba albo dobrą czekoladę. W sumie w tej samej cenie co film.

    12 14 Cytuj
  • 25 cze 2015

    Zdajecie sobie sprawę z tego, że namawiacie Kasię do złamania prawa?

    4 9 Cytuj
  • 25 cze 2015
    def_ibrylator napisał/a:

    Serio ? Nie masz kilku złotych na DVD z wypożyczalni ? Rozumiem, że każdy kiedyś próbował, i zapewne wielu korzysta z nielegalnych źródeł, ale chwalić się złodziejstwem na forum to chyba niesmaczne.

    Proponuję jeszcze podpowiedzieć koleżance jak ukraść ze sklepu bochenek chleba albo dobrą czekoladę. W sumie w tej samej cenie co film.

    Poczytaj najpierw § a potem się wypowiadaj podobnie podpowiem Pani Alinie Przedział, korzystanie z plików już udostępnionych nie jest przestępstwem, przestępstwem było by ich udostępnianie (ma to miejsce w przypadku torrentów) i rozpowszechnianie tak więc korzystanie z portalii jak zalukaj; kino.pecetowiec czy nawet pobieranie plików z chomikuj nie jest w świetle naszego prawa przestępstwem ;)

    19 1 Cytuj
  • Kasia 25 cze 2015

    :)

    4 1 Cytuj
  • 25 cze 2015
    def_ibrylator napisał/a:

    Serio ? Nie masz kilku złotych na DVD z wypożyczalni ? Rozumiem, że każdy kiedyś próbował, i zapewne wielu korzysta z nielegalnych źródeł, ale chwalić się złodziejstwem na forum to chyba niesmaczne.

    Proponuję jeszcze podpowiedzieć koleżance jak ukraść ze sklepu bochenek chleba albo dobrą czekoladę. W sumie w tej samej cenie co film.

    Pobieranie czegoś, co zostało udostępnione, nie jest złodziejstwem.
    Poza tym tak, kogoś może nie być stać na korzystanie z wypożyczalni, ciężko w to uwierzyć, prawda?

    8 Cytuj
  • Def Ibrylator 25 cze 2015
    ErRoR napisał/a:

    Poza tym tak, kogoś może nie być stać na korzystanie z wypożyczalni, ciężko w to uwierzyć, prawda?

    Tak ciężko mi uwierzyć, że kogoś nie stać zapłacić 5 zł za film. Jeżeli ktoś ma dostęp do internetu, to stać go wydać 5 zł.

    Seba i Error, przeczytajcie po kolei:

    davidsandron napisał/a:

    z Torrentów sobie pobierz :)

    def_ibrylator napisał/a:

    (...)chwalić się złodziejstwem na forum to chyba niesmaczne. (...)

    seba napisał/a:

    (...)przestępstwem było by ich udostępnianie (ma to miejsce w przypadku torrentów) (...)

    Chyba o tym piszę, prawda ?

    1 8 Cytuj
  • 25 cze 2015

    Nie rozumiem Was..... choćby nie wiem czego dotyczył jakiś temat .... zawsze kończy się na słownym ataku na któregoś z forumowiczów, to jest aż przykre, że Myśleniczanie spadają na takie dno.

    14 1 Cytuj
  • Kasia 25 cze 2015

    Przykro tego słuchać. Ludzie zamiast sobie pomagać... Atakują jak tylko widzą, ze jest ku temu okazja. A zapytałam tylko o film...

    7 2 Cytuj
  • Andrzej 25 cze 2015

    @kasia2014 @seba, ale tutaj nie chodzi o atakowanie kogokolwiek. Po prostu ściąganie filmów z sieci nie jest w porządku i porównanie tego do kradzieży jest IMO na miejscu. Wiem, że mamy taka mentalność i społeczne przyzwolenie na tego typu rzeczy, ale jeśli chcemy, aby świat był lepszy, szanujmy pracę innych, nawet jeśli inni nie szanują nas.
    'Inna inszość' to ceny za filmy i muzykę, ale to temat na grubą dyskusję - niekoniecznie w tym wątku.

    2 6 Cytuj
  • Kasia 25 cze 2015

    A czy widziałeś moje pytanie początkowe?

    3 Cytuj
  • Andrzej 25 cze 2015

    def nie odpowiadał na Twoją prośbę z pierwszego posta lecz na propozycje ściągnięcia filmu z netu. Poza tym, to forum to raj dla offtopowania (sam zresztą przestałem na to zwracać uwagę).

    1 2 Cytuj
  • Kasia 25 cze 2015

    I nawiązując do wcześniejszych sugestii..są tacy których nie stać na wypożyczalnie. A internet mają tylko dzięki Wi-Fi...

    3 1 Cytuj
  • Raphaell 25 cze 2015
    kasia2014 napisał/a:

    I nawiązując do wcześniejszych sugestii..są tacy których nie stać na wypożyczalnie. A internet mają tylko dzięki Wi-Fi...

    KASIA jeśli się zalogowałaś tutaj to odbierz wiadomość na priv:)

    2 Cytuj
  • Kasia 25 cze 2015

    Pisz na maila

    2 Cytuj
  • Raphaell 25 cze 2015

    Ludzie co Wy wypisujecie dajcie dziewczynie już spokój bo okaże się że niedługo pójdzie siedzieć:) he he...i to tylko za fakt iż zapytała o POŻYCZENIE filmu.....jakaś farsa tragedia:)...Nie jest tak że każdemu rodzice sponsorują neta...niektórzy albo się uczą i nie mają albo muszą sami na to zapracować to takie trudne?!..do zrozumienia?

    6 2 Cytuj
  • Kasia 25 cze 2015

    Coś się tnie.. Wiec na kasiura8775@gmail.com

    2 Cytuj
  • Raphaell 25 cze 2015

    ok

    2 Cytuj

Odpowiedz