Forum » Muzyka / Imprezy

vega

  • 16 mar 2010

    Dobrze można było się pobawić ;)

    Cytuj
  • 17 mar 2010

    z tego co widzialem w temacie landrynki to niektorzy narzekali na baqa, a tutaj piszecie ze fajnie zagral z artkiem i top gunem w vedze, wiec jak to jest? ja mam swoje zdanie na ten temat i chcialbym uslyszec wasze

    Cytuj
  • 17 mar 2010

    Ogolnie gral caly czas Artek czwartek i bylo fajnie ale potem niewiadomo czemu przyszli te checioki i zaczeli grac jakis disco pomieszane z dico polo .
    Moja propozycja niech oni sobie tam w tej landrynce graja te ballady disco albo po festynach ...

    1 Cytuj
  • 17 mar 2010

    hmm na temat vegi to szkoda gadac... jednym słowem to burdel. teatr jednej aktorki która jak wypije o drina za duzo to swiruje i sama sobie wyrobila taka a nie inna opinie.oplata za wstep to pomylka! pozdrawiamy:)

    1 Cytuj
  • 24 mar 2010

    Landrynka napewno zrobi swoje juz niebawem
    A co do wstepu to wlascicielka raczej to dobze przemyslala

    Cytuj
  • 25 mar 2010

    tak landrynka sie nadaje pług i rola hihihi

    2 Cytuj
  • 27 mar 2010

    wy sie wszyscy nadajecie, w myslenicach nigdy nie bedzie porzadnego klubu bo za tępi ludzie tam są i taka jest prawda. Zwykle muzyka weselna, wodzirej i jazda :) To jest smiech na sali, vega nie umywa sie do landrynki, były tam zaledwie 3 imprezy i mieli wiecej ludzi niz vega przez 3 tygodnie wszystkich razem. Pozdrawiam

    1 Cytuj
  • 27 mar 2010

    Bo wiesz co do Vegi z tego co wiem to zazwyczaj wpuszczają na imprezy osoby z dowodami więc moze dlatego więcej ludzi chodzi do landrynki...zresztą to nie jest temat o landrynce ;)
    peace

    1 Cytuj
  • 27 mar 2010

    no to czemu ktos zaczal tu temat landrynki ?

    Cytuj
  • 28 mar 2010

    Vega jeszcze chwile pociągnie bo to jest jedyny klub NORMALNY! w którym ludzie mogą się wybawić. Z Vegą jestem na tak chociaż cena wstępu przeraża!

    1 Cytuj
  • 28 mar 2010

    przeraza tez dresiarstwo ktore tam siedzi...

    1 1 Cytuj
  • 7 kwi 2010

    a jednak vega daje rade przykładem był lany poniedziałek... ;)

    1 Cytuj
  • 7 kwi 2010

    Oj daje daje rady potwierdzam wchodzac w szczegoly to nie vega tylko ci z nwr

    Cytuj
  • 7 kwi 2010

    oj tak ! bylo swietnie, ale dopiero kolo 11 gdzie troche ludzi wyszlo i bylo luzniej :)

    Cytuj
  • 3 lut 2011

    witam wszystkich jestem nowy na forum.
    <div>ale mniejsza z tym byłem w tamten weekend na imprezie w vedze i gra tam jakiś DJ z krakowa i powiem szczerze że się wybawiłem bardzo fajnie. Jak gadałem z Panią Danusią to podobno koleś będzie grał w ten weekend i powiem szczerze że znowu idę i szczerze polecam :) </div>

    Cytuj
  • 3 lut 2011

    [quote=budis] witam wszystkich jestem nowy na forum.
    <div>ale mniejsza z tym byłem w tamten weekend na imprezie w vedze i gra tam jakiś DJ z krakowa i powiem szczerze że się wybawiłem bardzo fajnie. Jak gadałem z Panią Danusią to podobno koleś będzie grał w ten weekend i powiem szczerze że znowu idę i szczerze polecam :) </div> [/quote]
    good for you ;)

    Cytuj
  • 3 lut 2011

    Uwaga nowy użytkowniku, jeśli rozwieszasz reklamy to nasz kolega forumowy Cię wyczuje tj. wyczuł c.... Jodie Foster;-)

    Cytuj
  • 4 lut 2011

    chciał to sprytnie zrobić ale coś mniej sprytnie poszło ;p

    Cytuj
  • 4 lut 2011

    Nie za dużo tych szczerości ? chodzi info po mieście że vege mają zamykać, prawda to ?

    1 Cytuj
  • 4 lut 2011

    No jak nie przestaną ciąć twarzy rzucanymi butelkami to na pewno ją zamkną . Dwa tygodnie temu jakiś koleś dostał rozwaloną butelką (tzw. tulipanem) w twarz przez bójkę która się wywołała w środku. Warto dodać, że sam w tej bójce nie uczestniczył tylko stał z boku :/ . Impreza była nawet spoko, ale tylko niestety do tego momentu.

    Cytuj
  • 4 lut 2011

    Już niedługo nie będzie można spokojnie na piwo do baru wyjść. Ale żeby się lać między sobą to już przesada. Niestety lepiej raczej nie będzie. Dlatego wole jeździć do krakowa tam jest przynajmniej spokój i kultura

    Cytuj
  • 4 lut 2011

    W tamtą sobote też byłam i było ok tylko jakiś kolo z osiedla opił się do nieprzytomności ale pozatym całkiem całkiem.Jutro też się wybieramy a ten nowy Dj w porządku ale przydałyby się jakieś światła.

    Cytuj
  • 7 lut 2011

    [quote=gość: Puma] jakiś kolo z osiedla opił się do nieprzytomności[/quote]

    to chyba jego specjalność, na pewno nie pierwszy raz ;)

    jaką muzykę ten dj zapodaje? póki co interesowały mnie tylko koncerty.

    Cytuj
  • 9 lut 2011

    Światło/dźwięk... zapraszam do ogłoszeń... W Krakowie kultura bo jak widzą koksów bez szyi to się nie ważą zaczynać. Takie osoby które nie panują nad sobą to klub powinien oznaczać (spisać z dowodów) i nie wpuszczać... no i mieć kogoś dobrze zbudowanego na bramce, czy w klubie :D

    Cytuj
  • 14 lut 2011

    Śmiech na sali, ostatnio wchodz ani żywej duszy poza trzema osiedlowymi sztainesami któży postanowili się zabawić napełniając swe otwory gebowe nie tylko alkocholem ale i gazem do zapalniczek a nastapnie podpalając zawartość bawili się w cyrkowców ku uciesze właścicielki lokalu (ot taka darmowa atrakcja), niezrażony tym faktem wchodze dalej aby zobaczyć weselny ( określenie w tym przypadku to kompelement) duet grający znane polskie discopolowe szlagiery, pozatym lokal pusty, była sobota godzina 22, kiedy jedna z barmanek oznajimiła że palarnia jest w toalecie, na plus nie pobrano odemnie symbolicznej opłaty 5 pln

    1 Cytuj

Odpowiedz