Forum » Muzyka / Imprezy

Chętni do zespołu rockowego

  • Arthur Renegat 21 sty 2020

    Czy w Myślenicach znajdzie się ktoś chętny do stworzenia kapeli na miarę U2 ?

    2 2 Cytuj
  • 21 sty 2020

    Od razu U2? grubo ;-). Jakby co gram trochę na basie.

    7 Cytuj
  • 21 sty 2020

    Jestem chętny, potrafię się drżeć ostro

    1 3 Cytuj
  • Pablo 21 sty 2020

    Działać chłopy, działać....
    Bo w TVP jeszcze kilka filmów o Żeński zrób to o ciężkiej muzyce wszyscy zapomną...
    Idzie lato, będą dni Myślenic to może się zaprezentujecie. Trzymam za Was kciuki. W sumie jak byście w jakiejś myślenickiej knajpie mieli swój recital to dajcie znać, chętnie przyjdę posłuchać. Czaaaaadddddduuuuuuu !!!

    4 Cytuj
  • Pablo 21 sty 2020

    Miało być: o Zenku zrobią, to o ciężkiej muzyce wszyscy zapomną.

    4 Cytuj
  • 27 sty 2020

    ja ale od razu mówię że nie umiem ani grać ani śpiewać :)

    2 4 Cytuj
  • 27 sty 2020
    Korab napisał/a:

    Od razu U2? grubo ;-). Jakby co gram trochę na basie.

    "Trochę". Padłem ze śmiechu. :D

    7 3 Cytuj
  • Pablo 28 sty 2020
    kasiaiwona napisał/a:

    ja ale od razu mówię że nie umiem ani grać ani śpiewać :)

    I to własnie może być kluczem do sukcesu....

    Zaprezentuj się @argio30 i niech sam zdecyduje czy się nadajesz.... Jedyną przeszkodą może być tylko płeć, bo nie wiem czy Bono występuje w sukienkach... :-)

    3 1 Cytuj
  • Arthur Renegat 2 lut 2020

    Płeć w moim projekcie nie ma znaczenia. Niebawem dalsze informacje napiszę w sprawie nowo powstającego zespołu. Tym czasem chciałbym żebyście podali propozycję nazwy typowo rockowej kapali dla nas :)

    3 Cytuj
  • Pablo 6 lut 2020

    Też na skalę U2....?

    No to "4Ma", albo "Kom4t" ,"2Man".
    A jak nie to: "heaven corps" "maszynista", "Zombie barszcz", "ognista kula", "rock finger" i.. wiele, wiele innych. :-)
    Pytanie czy rok klasyczny, czy może coś jeszcze innego....metal? ciężki metal, etc. ?
    np. " hard stuff" , "Bolerioza", "Pandora", "Hades", "Roswell machine", etc... :-)

    1 Cytuj
  • Pablo 6 lut 2020
    argi030 napisał/a:

    Płeć w moim projekcie nie ma znaczenia. Niebawem dalsze informacje napiszę w sprawie nowo powstającego zespołu. Tym czasem chciałbym żebyście podali propozycję nazwy typowo rockowej kapali dla nas :)

    Dobrą nazwę na zespół masz przy swoim "nicku" z tego forum.
    Mnie się podoba i myślę, że była by super !
    W tej kwestii jednak sami kombinujcie.

    Nazwa jest ważna, ale bardziej oczekuję, że czegoś w końcu posłuchamy.... i mam nadzieję, że rapować na scenie nie będziecie? ;-)

    P.S. I żeby mi nikt tutaj się nie doszukiwał jakiś skojarzeń, co do tego rap-u. To nie ten wątek i nie ten klimat! Tu jest ciężka atmosfera... :-)

    Cytuj
  • 6 lut 2020

    Chyba lepiej podejść na luzie, jak do hobby, bo jeśli nastawicie się ze muszą być sukcesy to próbę czasu przetrwać trudniej... Talentów jest wiele zresztą nie tylko u nas ale karierę taką jak U2 robią nieliczni. Zobaczcie jak chyba jeszcze nie 20letnia TinaS wymiata najtrudniejsze rockowe partie, są też piękne głosy (Natalia Tsarikova) i jest pasja. Przykłady można mnożyć. Talent to tylko składowa, podobnke jak doskonalenie rzemiosła. Pasja to podstawa i czekam na update'y z nadzieją że jeśli coś się narodzi to was usłyszę.

    1 Cytuj
  • Witold Augustyński 22 lut 2020

    pomogę :D

    2 Cytuj
  • Pablo 27 lut 2020

    @argi030... odbyła się już jakaś próba? Przesłuchania kandydatów na wokalistę już się odbyły? Kiedy i gdzie można Was zobaczyć?
    A.... no i pochwal się jaka nazwa grupy została wybrana. Czekamy i... dopingujemy do sukcesu. :-)

    3 Cytuj
  • 16 mar 2020

    Z chęcią posłuchałabym takiej świeżej kapeli. Nostalgia wzywa normalnie :D

    1 1 Cytuj
  • Arthur Renegat 19 kwi 2020

    Witam Was serdecznie. Chciałem się tutaj podzielic jednym z utworów który jest w przygotowaniu. Proszę o opinie i wasze komentarze.Wkrótce wiecej materiałów.
    https://www.youtube.com/watch?v=xKAahmTp8IQ

    3 2 Cytuj
  • 20 kwi 2020
    argi030 napisał/a:

    Witam Was serdecznie. Chciałem się tutaj podzielic jednym z utworów który jest w przygotowaniu. Proszę o opinie i wasze komentarze.Wkrótce wiecej materiałów.
    https://www.youtube.com/watch?v=xKAahmTp8IQ

    Jest ok.

    3 2 Cytuj
  • Pablo 11 maj 2020
    argi030 napisał/a:

    Witam Was serdecznie. Chciałem się tutaj podzielic jednym z utworów który jest w przygotowaniu. Proszę o opinie i wasze komentarze.Wkrótce wiecej materiałów.
    https://www.youtube.com/watch?v=xKAahmTp8IQ

    No dobrze to wygląda.... Nie wiem tylko co z tym wokalem, znalazłeś godnego frontmena ?
    I... ;pomyśl, żeby do tego jakąś petardę dołożyć. Rockowe wykonania potrzebują energii... wiec... wiesz.... porządnego kopa temu trzeba dołożyć....i będzie git ! :-D

    2 Cytuj
  • M G 11 maj 2020
    argi030 napisał/a:

    Witam Was serdecznie. Chciałem się tutaj podzielic jednym z utworów który jest w przygotowaniu. Proszę o opinie i wasze komentarze.Wkrótce wiecej materiałów.
    https://www.youtube.com/watch?v=xKAahmTp8IQ

    Pierwsza sprawa to koniecznie nastrój gitarę bo nawet zajebisty riff na rozzstrojonej nigdy nie zabrzmi dobrze , ściągnij trochę delaya bo za dużo tych odbić , więcej riffu "z łapy" musi być , no i jak ma być rockowo to brzmienie bardziej przybrudzone jakimś overdrive nawet lekkim.
    Acha światło w tle jest całkiem o.k
    Powodzenia! ??

    3 Cytuj
  • Arthur Renegat 6 lip 2020

    Przez koronkę moja inicjatywa stanęła. Tworzę jednak repertuar w domu. Oto kolejna propozycja dla was do oceny

    1 Cytuj
  • Arthur Renegat 6 lip 2020
    argi030 napisał/a:

    https://www.youtube.com/channel/UCb_G1RqjbEOUsaWT8idPYIA

    Utwór nosi nazwę Borowiec

    1 Cytuj
  • Pablo 7 lip 2020

    Ja czekam na jakiś utwór instrumentalny [zakładam, ze wokalisty/ki jeszcze brak, ale chciałbym usłyszeć te 2 gitary i perkusje. Jak planujesz jeszcze jakieś dodatkowe instrumenty to tylko lepiej, ale w końcu coś zagrajcie wspólnie... Trzymam kciuki ! :-)

    1 Cytuj
  • 8 lip 2020

    To ciekawy pomysł! :) Mam nadzieję, że wszystko się uda :)

    1 Cytuj
  • Arthur Renegat 14 wrz 2021

    Niestety utwory lecą do szuflady. Ciągle coś mnie odciąga od dalszej inicjatywy grania. Na pocieszenie że o Was nie zapomniałem https://www.youtube.com/watch?v=2b-APibvoCQ

    1 2 Cytuj

Odpowiedz