Forum » Muzyka / Imprezy

Dni Myślenic, alternatywny namiot

  • 16 kwi 2009

    Pomysł bardzo ciekawy. Oby się udał

    Cytuj
  • Fundacja NWR 8 maj 2009

    Dzis dostalem odpowiedz , jak narazie musimy obejsc sie smakiem jezeli chodzi o namiot pomysl zostal przesuniety na zakonczenie lata , wszyscy sa za ,tylko pojawil sie problem z glownymi "gwiazdami" na DM mianowicie nie chca sie zgodzic na to by taka scena powstala poniewaz to oni maja byc na pierwszym planie i nigdy wczesniej z takim czyms sie nie spodkali ... wiec pozostalo nam uzbroic sie w cierpliwosc i czekac na zakonczenie lata . Dzieki dla was za poparcie pomyslu pozdro

    Cytuj
  • 8 maj 2009

    Cóż to,"gwiazdy" boją się,że będą miały mniejszą oglądalność?
    A w ogóle,to kto w końcu wystąpi?Oprócz Budki Suflera. :)

    Cytuj
  • Bartek Bartkowski 8 maj 2009

    [quote=NwR]Dzis dostalem odpowiedz , jak narazie musimy obejsc sie smakiem jezeli chodzi o namiot pomysl zostal przesuniety na zakonczenie lata , wszyscy sa za ,tylko pojawil sie problem z glownymi "gwiazdami" na DM mianowicie nie chca sie zgodzic na to by taka scena powstala poniewaz to oni maja byc na pierwszym planie i nigdy wczesniej z takim czyms sie nie spodkali ... wiec pozostalo nam uzbroic sie w cierpliwosc i czekac na zakonczenie lata . Dzieki dla was za poparcie pomyslu pozdro[/quote]

    a co to za sciema? nie lykajcie tego jak dzieci. po prostu was zbyli. no nie moge jaka wymowka, gwiazdy nie chca zeby obok byl namiot? to kto robi DM miasto czy jakies gwiazdki? zenada

    Cytuj
  • M G 8 maj 2009

    To ja się pytam , co robia wielkie gwiazdy na wielkich festiwalach , gdzie obok na mniejszych scenach grają "inne" (nie ma sensu rozwijać jakie inne....) kapele.....?
    No cóż.. spodziewałem się , że jednak rozkład jazdy 'DM' będzie ciekawszy , a tu co..? kaszana , zapraszamy na powtórkę z rozrywki , czyli cyt. "nie zmieniac" !!

    Cytuj
  • 8 maj 2009

    Dział promocji miasta pokazał znowu, że mu się nie chce :/

    Cytuj
  • M G 8 maj 2009

    a to całe "zakończenie lata" to tak na otarcie łez , następne "miastowydarzenie" po pełnym niessamowitych emocjach lecie w M-cach!
    I juz na zakończenie lata czekamy , chaciaż jeszcze się nie zaczęło...;)

    Cytuj
  • 9 maj 2009

    Brak zgody na alternatywny namiot,to w zasadzie odpowiedź na pytanie "Czy warto przeprowadzić się do Myślenic?".
    Dokończcie sami...

    Cytuj
  • 10 maj 2009

    [quote=NwR]tylko pojawil sie problem z glownymi "gwiazdami" na DM mianowicie nie chca sie zgodzic na to by taka scena powstala poniewaz to oni maja byc na pierwszym planie i nigdy wczesniej z takim czyms sie nie spodkali ... [/quote]

    Tak to ciekawe co to są za gwiazdy? Boys?
    Dziwne, że na większości festiwalów są dwa lub nawet więcej scen (Węgorzewo, Heineken Open'er Festival - jakoś tam nikt nie protestuje...).
    Jak będzie znany cały skład DM 2009 to nie widzę żadnego problemu by dowiedzieć się już u źródła czy to zespoły miały coś przeciw czy to jest wymówka Urzędu Miasta.

    Cytuj
  • Kamil Szymoniak 11 maj 2009

    ja uwazam ze powinni zorganiowac bitwy freestaylowe :)

    Cytuj
  • 11 maj 2009

    zjadlbym cie na wolnym critz :P

    Cytuj
  • Kamil Szymoniak 20 maj 2009

    Wybaczcie siostra się mi dorwała do konta :P

    Ja też mógłbym coś pograć ;) Coś klubowego :P

    O ile będzie taka możliwość :)

    Cytuj
  • 22 maj 2009

    [quote=Kaper]Brak zgody na alternatywny namiot,to w zasadzie odpowiedź na pytanie "Czy warto przeprowadzić się do Myślenic?".
    Dokończcie sami...[/quote]

    Luzik, jak się już całkiem przeprowadzimy do Myślenic, to będziemy koncerty w ogrodzie robić ;)

    Cytuj
  • M G 22 maj 2009

    A duży ten ogród?? Jaka akustyka? Zmieści się chiociaz taki 'tyci' namiocik ze scenką?? ;)

    Cytuj
  • Fundacja NWR 23 maj 2009

    Moze uda nam sie jeszcze ogarnac DRUGA STRONE LUSTRA na piatek tu jest link http://www.drugastronalustra.com/

    Cytuj

Odpowiedz