Forum » Muzyka / Imprezy

Sonisphere Festival 2011 - ktoś z Myślenic się wybiera ?

  • 5 cze 2011

    Jak w temacie, ktoś z Myślenic czy okolic wybiera się na tegoroczną edycję festiwalu ? To już za 5 dni !

    Cytuj
  • 5 cze 2011

    A CO TO JEST ?

    5 Cytuj
  • 5 cze 2011

    Ok, możesz nie wiedzieć, ale chyba wiesz co to Google ?

    1 Cytuj
  • 5 cze 2011

    OD WCZORAJ MAM INTERNET ZAŁOŻONY Z TELEKOMUNIKACJI POLSKIEJ WIĘC CHYBA MOGĘ NIE WIEDZIEĆ, PRAWDA ?

    6 Cytuj
  • 5 cze 2011

    A Ty jakbyś się wybierał to byś wiedział co to jest.

    1 Cytuj
  • 5 cze 2011

    A swoją drogą jeżeli się ktoś wybiera to udanej zabawy życzę, ciekaw jestem jak wypadnie Made of Hate.

    1 Cytuj
  • 6 cze 2011

    [quote=gość: MCE] OD WCZORAJ MAM INTERNET ZAŁOŻONY Z TELEKOMUNIKACJI POLSKIEJ WIĘC CHYBA MOGĘ NIE WIEDZIEĆ, PRAWDA ? [/quote]

    Przy okazji. Jeżeli faktycznie masz internet od wczoraj powinieneś (powinnaś) wiedzieć, że używanie wielkich liter traktowane jest, jako krzyczenie. Dlatego wyłącz Caps locka, proszę.

    I miłego surfowania po sieci. :)

    4 1 Cytuj
  • 6 cze 2011

    Drogo, jak za dwie kapele;)

    1 Cytuj
  • 7 cze 2011

    Może i drogo, bo muszę Ci przyznać rację - tylko Iron Maiden i Motorhead się liczy. No, ale szczerze to choćby tylko Iron Maiden zagrał to i tak pojechałbym za tę kasę. Nigdy nie byłem na wakacjach, zawsze praca-dom-praca więc trzeba się rozerwać raz na rok. W zeszłym roku jak była Metallica, Slayer, Anthrax i Megadeth było ZAJE****IE , a wiadomo jaki show robi Bruce z ekipą :D

    Cytuj
  • 7 cze 2011

    Tzn akurat nie o te dwie kapele mi akurat chodziło, ale spoko, jakbym słuchał Dziewicy to też bym się wybrał bo wiem co potrafią, nie z autopsji ale z youtuba i z opowieści, sporo znajomych słucha. Mnie interesuje natomiast tylko Killing Joke i Mastodon, tych pierwszych widziałem, a drugich mam nadzieję że jeszcze zobaczę na bardziej, że tak się wyrażę, skoncentrowanym koncercie:)

    1 Cytuj
  • waligóra ogrodowy 15 cze 2011

    I jak było?

    Bruce Willis polewał Sobieskiego?

    Cytuj

Odpowiedz