Forum » Muzyka / Imprezy

KLUBY MUZYCZNE/IMPREZOWE w Myślenicach

 • 29 gru 2013

  ;-)))))))) Szukam lokalu pod wynajem na bar/ pub koncerty wie ktoś coś może ?

  P.S
  Bardzo proszę o opinie i komentarze co chcielibyście mieć w Myślenicach tj. jaki typ muzyki jak miałby waszym zdaniem wyglądać lokal itd . . .

  Mam wizję dobrego kluby ( nie dyskoteki rodem z wioski ) w którym można organizować koncerty zespołów z Polski ;-) Oczywiście nie mogę wszystkiego tutaj ujawnić to łatwy kąsek dla konkurencji ;-) Jeśli mi pomożecie będę w stanie zrobić coś dla młodych ludzi nie koniecznie bogatch ;-) Z umiarem ,których będzie stać na spędzenie miłego wieczoru w piątek i imprezy w sobotę ! piwo po szkole i spotkania z przyjaciółmi a możne nawet zjedzenia dobrego posiłku ;-)

  To będzie coś w stylu knajp które widzicie na instagramie ! Tyle powiem

  8 5 Cytuj
 • 6 maj 2014

  a czy coś sie dzieje w tym GALALICIE ?? nic nie słychać o imprezach , nie ma plakatów czy to jeszcze działa ??

  1 Cytuj
 • Fundacja NWR 6 maj 2014
  STARS napisał/a:

  a czy coś sie dzieje w tym GALALICIE ?? nic nie słychać o imprezach , nie ma plakatów czy to jeszcze działa ??

  Galalit jeszcze oficjalnie nie wystartował , póki co lokal można wynająć pod imprezy zamknięte .
  Jeżeli przestrzeń ruszy to na pewno usłyszysz że coś się dzieje ;)

  5 1 Cytuj
 • Moriss Moriss 6 maj 2014

  Kamienne Schodki na zarabiu :)

  8 Cytuj
 • 9 maj 2014

  a są jakieś terminy - kiedy może to wystartować ?>?

  Cytuj
 • 21 lis 2014

  Witam wszystkich! Chciałem sie zapytać czy jest ktoś kto lubi poimprezować i szuka kogoś do towarzystwa? 17-18

  3 4 Cytuj
 • 25 maj 2015

  Coraz mniej takich miejsc w Myslenicach :( A szkoda.

  5 Cytuj
 • 21 sty 2019
  Kamil napisał/a:

  Karolina : Moim zdaniem Myślenicom przydałaby się dyskoteka ;) Ludzie jeżdżą masami do innych miejscowości po to by się zabawić. Brakuje tego tutaj oj brakuje.
  Ale oczywiście wiążą się z tym duże wydatki. Gdy rozmawiałem z kolegami i koleżankami mówili właśnie, że na mus przydałaby się tutaj dyskoteka. Myślę, że zainteresowanie byłoby ogromne ;)

  Pozdrawiam.

  W Myślenicach nie brakuje dyskoteki.... bo kolejna mordownia dyskoteka to nie ma szans. Bez sensu. Koleżanka mówi o Klubie muzycznym. Być może z muzyką na żywo. Skoro w Jaworkach Muzyczna Owczarnia ma się świetnie, to dlaczego nie w Myślenicach? Dyskoteki z łubudubu - to już przeszłość - gwizdki, białe kozaczki i dupa na wierzchu. święciły triumfy 15 lat temu. dziś praktycznie wszystkie dyskoteki albo się zamknęły, albo ledwo zipią.

  Gdyby Koleżanka chciała otworzyć klimatyczny klub muzyczny - taką klimatyczną piwnicę z koncertami jazzowymi, czy imprezami do 200 osób - ale bez typowego klubowego grania (bo z dyskotekami i tak nie wygra), to ma szansę się udać, ale prędzej postawiłbym na mała piwnicę z muzyką jazzową niż dyskotekę z hiciorami maxxxi dance vol. 2132876327654. Ewentualnie mini klub z parkietem, ale raczej muzyką taneczno-gitarową.
  Powód:
  Inni klienci (mniej uciążliwi), z zasobniejszymi portfelami (ważne) i dosyć stali w uczuciach (jeśli uda się wypracować publiczność może być całkiem dobrze!).

  Właściciel 3 lokali gastronomiczno-muzycznych. kreator marki

  2 Cytuj

Odpowiedz