Forum » Muzyka / Imprezy

Naprawa głosników Myslenice??

  • Fundacja NWR 15 maj 2009

    Witam mam pytanie gdzie w Myślenicach mozna naprawic głosniki ??

    1 Cytuj
  • 16 maj 2009

    Co to za głośniki?

    Cytuj
  • 16 maj 2009

    polecam Pana Latosiewicza na ulicy Reja.

    Cytuj
  • M G 16 maj 2009

    [quote=NwR]Witam mam pytanie gdzie w Myślenicach mozna naprawic głosniki ??[/quote]
    Co chcesz konkretnie naprawić , sam głośnik czy kolumnę? Bo z samą wymianą głośnika to nie ma sensu do speca latać. Jeśli chodzi o przewinięcie , to Latosiewicz ma chyba kogoś gdzie głosniki do przewijania wysyła. Zresztą nam pan L. już ze 2 , jak nie 3 razy naprawiał kolumny , inna sprawa że i tak się potem jarały... , ale jak mówiłem gościowi żeby zabezpieczenie w paczkach zrobił to się mnie pytał jak ma to zrobić...
    Tak , więc można do niego uderzyć ,ale wybitnym szpecem od nagłośnienia to on nie jest.

    Cytuj
  • 16 maj 2009

    zanieś do pana Lat. :) myślę,że do sylwestra będziesz miał gotowe :)(tylko koniecznie mu się po Bożym Narodzeniu przypomnij, żeby zdążył się za nie zabrać):)

    Cytuj
  • 16 maj 2009

    Głośnik , to nie tylko membrana, cewka, magnes, zawieszenia górne i dolne.
    Każdy z tych elementów ma parametry, wszelkie zmiany np. cewki, zmieniają mase, a co za tym idzie rezonans głośnika(fs.) Podobnie jest z wymianą zawieszeń które mają swoją podatność Qms. Taki głośnik po naprawie , to już nigdy nie jest to samo.

    1 Cytuj
  • 16 maj 2009

    E tam pitolicie.Moja mama dzwoniła kiedyś do niego do telewizora to gosciu był w tym samym dnu wieczorem zrobił od szczała za 58zł. Tak samo u siory był na drugi dzień.

    Cytuj
  • M G 17 maj 2009

    [quote]E tam pitolicie.Moja mama dzwoniła kiedyś do niego do telewizora to gosciu był w tym samym dnu wieczorem zrobił od szczała za 58zł. Tak samo u siory był na drugi dzień.[/quote]
    No eeee tam... nikt nie pitoli , mi też kiedyś pan L. szybko telewizor naprawił i ok. ale trzymajcie sie tematu ,

    Cytuj
  • 17 maj 2009

    Też nigdy nie miałem problemu z terminami u Pana Latosiewicza.

    Cytuj
  • 17 maj 2009

    no proszę..... usunięto moją wypowiedź
    ...nie ładnie

    a napisałem tylko:
    ze pan Latosiweicz naprawi tylko nie wiadomo kiedy ...
    czy to było obraźliwe ? przecież nikogo nie obraziłem, nie zwyzywałem tylko wyraziłem swoją opinie i to jeszcze żartem ....

    Cytuj
  • 17 maj 2009

    pub- dosięgły Cię macki pana L.
    zaraz Ci się zepsuje telewizor później, lodówka, a do wieczora cały sprzęt AGD się zdymi na dodatek wszyscy będą się bali udzielić Ci jakiejkolwiek pomocy...

    Cytuj
  • 17 maj 2009

    znajomi będą udawali że Cie nie poznają na ulicy :)

    Cytuj
  • 10 cze 2009

    I jak, głośnik naprawiony?

    Cytuj
  • Fundacja NWR 10 cze 2009

    jeszcze sie za to nie zabralem , ale dzieki z pomoc ;)

    Cytuj
  • 5 sie 2009

    Z tego co wiem to pan L robi raczej łatwe sprawy, jak coś nawali wiekszego to mówi że się nie da a później taki telewizorek trafia np do pana Bisztygi i poleży chwilkę ale zostanie naprawiony. Pan L to przedsiebiorca robi na kasę, a reszta radiotechników która została w myślenicach tobi bardziej dla idei niż dla pieniedzy. Bo de facto naprawa TV sie nie opłaca.

    Jeżeli chcesz mieć to dobrze zrobione to albo pan Bisztyga, ewentualnie pan Kmiecik (akustyk z MOKIS) ale pan Kmiecik chyba już robi tylko okazyjnie dla znajomych.

    Jeżeli chodzi o zawieszenie to nie daj się namowić na wymianę całej membrany to jest łatwizna i przeważnie drastyczna zmiana parametrów głośnika.

    Cytuj
  • Fundacja NWR 5 sie 2009

    Bylem u P.Bisztygi i polecam , naprawil bez zadnego problemu

    Cytuj
  • 5 sie 2009

    Dziwna sprawa... oddałem monitor do Pana Bisztygi 5 lat temu.... no i zniknoł. Po dziś dzień go nie odzyskałem, podobnie miał mój kumpel z kamerą.

    Cytuj
  • 6 sie 2009

    JB warsztat elektroniczny to nie przechowywalnia, może by pasowało się raz na czas zainteresować co z twoim monitorem. A jak Ty po 5 czy nie wiem tam ilu opamioętałeś się że miałeś monitor i oddałeś go do naprawy to nie dziw się. Powiem Ci tyle jeżeli on by został naprawiony to czekał by na Ciebie. A na takich zakąłdach robi się tak że jeżeli coś jest nienaprawialne (nie opłaca się) to trzyma się przez rok, dwa i utylizuje :) zakąłdając że klijent zrezygnowąl z naprawy tego. WARSZTAT TO NIE PRZECHOWYWALNIA ZŁOMU !!!

    Wiem bo trochę przebywałem w takim warsztacie elektronicznym.

    Cytuj
  • 3 gru 2009

    Mam głośniki logitch x-540
    Padł mi bas ( w śesie ze strasznie trzeszczy ) Jak go kopne to na jakąś chwile pomaga, z nerwów już go nawet podziurawiłem i odziwo chodzi ale jeszcze jak podgłośnie trzeszczy ....... P.Latosiewicz na reja pomoże? Czy raczej wymienić sprzęt?

    Cytuj
  • 3 gru 2009

    najpierw sprawdz kable przy wejsciu jezeli to nie pomoze to polecam bisztyge na slonecznej

    Cytuj
  • 3 gru 2009

    RtL - jeżeli masz głośniki Logitech (napisałeś logitch-bez e) i padł subwoofer,to masz prostą sprawę.Wykręcasz ten głośnik sprawdzasz jego parametry techniczne i zamawiasz zamiennik np.na Allegro,bądź gdziekolwiek.Ewentualnie w Krakowie na ul.Długiej jest sklep Amperek i tam możesz zamówić odpowiedni głośnik z tym,że najlepiej jest pojechać tam ze starym głośnikiem.
    Nie polecam firmy Alphard - kiedyś kupiłem i jestem rozczarowany - niska cena i jeszcze niższa jakość.
    Polecam nasz rodzimy Tonsil.To jest link do sklepu:
    http://www.e-tonsil.pl/index.php?k13,glosniki-niskotonowe-gdn
    Montaż jest dziecinnie prosty i nie przepłacasz elektronikowi.

    Cytuj
  • 3 gru 2009

    Dzięki chłopaki. Jak na reja nie pomogą to pojadę na słoneczną bo szukam jak narazie pomocy w okolicy Kr już będzie w ostateczności :) Wielkie dzięki

    Cytuj

Odpowiedz