Forum » Muzyka / Imprezy

Yakuza Squad ,Lolasz , Zatruci Prawdą

  • 16 cze 2009

    Moris masz najgorsze kawałki jakie kiedykolwiek słyszałem :/
    Twoje teksty rozwalają idiotyzmem i prostotą. Teea jest od Ciebie duuużo lepsza.
    Co z tego, że masz dobry sprzęt, skoro podkład jest beznadziejny a słowa jeszcze gorsze.

    1 Cytuj
  • 16 cze 2009

    lol.... wiecie co? Każdy ma swoje zdanie na kazdy temat... Ja juz sie wypowiedzialam... Nie mam studia, nie mam sprzetu, nie nagrywam w studio i nie mam wtyków w podziemiu... I nikt mnie niczego nie uczy... Tak ze przestan mnie obrzucac blotem moris . A propo txtów to wg mnie powinny byc proste zeby kazdy mogl je zrozumiec a nie jakies muje dziekie weze.. Przypomne ci ze kazy ma swoj styl... TYLE

    1 Cytuj
  • 16 cze 2009

    Mi się podobają wszystkie kawałki od yakuzy i zatrutych prawdą ;) Ludzie piszący tutaj że kawałki są biedne faktycznie (jak napisał założyciel Yakuza Squad) nie mają o tym zielonego pojęcia i widzą tylko muzykę od jednej strony, tej do słuchania, bo przeciętny zjadacz chleba nie wie ile jest roboty "za sceną"... pozdro

    1 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 16 cze 2009

    specjalnie dla do Yakuza Squad lap freediss :)

    http://wyslijto.pl/plik/tzuzagi0tu

    Cytuj
  • 17 cze 2009

    HAHAHA
    wiekszego gowna to nie widzialem ;D ;D hahahahahah co drugie slowo no alecoz poradzisz jak sie jest bartek leszczem to sie nim bedzie zawsze ;D hahahahaha
    jestes totalnym zerem niemam zamiaru sie klocic z takim frajerem hahaha do smiechu warte to wyslij ludzie sie posmieja ;D ;D; ;D
    z fartem !! hejterze !!! ;d ;!!!

    1 Cytuj
  • 17 cze 2009

    "Bartek" chcialbym tutaj zauwazy ze cisniesz gosciom za to ze nagrali a ty pokazales wiekszy chlam niz oni.... zenada....

    zal.pl

    jestes zazdrosnym cwelem i tyle

    1 Cytuj
  • 17 cze 2009

    Przerażacie mnie.... co się z ludźmi dzieje. Bartek udowodnił wszystkim tu pseudo artystą, że w przeciągu jednego dnia przy użyciu mikrofony do skypa, może zrobić coś w pełni zbliżonego do ich „twórczości”, dzięki czemu pokazał, że praktycznie każdy może robić to, co oni, nie rzadko od nich lepiej, a co do tekstów i muzyki wszystkich zamieszczonych tu ”raperów” to są po prostu żałosnymi wypocinami grupki siedemnastolatków przezywających okres młodzieńczego buntu. Każdy z nas taki okres przeżywał, ale nie każdy postanowił o tym rapować (bo to takie gangsta) i do tego dzielić się swoimi „rymami” w Internecie. Cały poziom tej dyskusji jest kuriozalny (trudne słowo), i możecie być pewni, że za 5 lat będziecie się śmiać ze swojej twórczości i wspominać ją jako młodzieńczą głupotę. Pozdrawiam czy jak to się teraz mówi EMaaaaa (rozumiem, że to skrót od siema?)

    P.S Spodziewam się oczywiście kilku zrozumiałych i nie zrozumiałych epitetów pod moim adresem.

    1 Cytuj
  • 17 cze 2009

    Wiesz co jestes smieszny... po pierwsze to nie wiedzialem ze mamy tylu znawcow muzyki w myslenicach... jeszcze widze jest "Pan" profesor od psychologi mlodziezy... hmm ciekawe zestawienie. Tylko najlepsze jest to ze wam sie dobrze pisze za ekranem monitora...w domu macie swe królestwa gdzie spokojnie możecie anonimowo wypowiadać się w sieci boo w życiu nie ma nic do powiedzenia... mnie to nie rusza gadajcie sobie hh wam nie odpowiada bo sluchacie pewnie jakiegos rocka albo czegos innego... zamknac pysk i tyle... a i dziwi mnie ze piszecie o jakis buntach ze ja mam 17 lat.. haha jak ku**a niewiesz to SIE NIE ODZYWAJ !

    2 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 17 cze 2009

    Jestem lesczem ale zrobiłem cos na waszym poziomie w 2 minuty i 11 sekund bez zadnego przygotowania na poczekaniu rzucając sobie durne hasla do jakiegos bitu, bez masteringu, wczuwania się i pisania tekstow i napinania na raperow  i widzicie – skoro ja robie cos na waszym poziomie w 2 minuty to jacy z was artyści? 2 minuty bzdur = wasz czas spedzony nad kawalina haha bez spiny po prostu się bawcie

    2 Cytuj
  • 17 cze 2009

    tak jestes leszczem i jakbym cie spotkal to pokazalbym ci "17 latka" porownujesz takie gowno nawet nie moge rozkminic bo niewiem o co ci chodzi bo po za tymi "ku*wami" nie zrozumialem zadnego slowa. nie ma sensu taka gadka. bo ja cos zrobilem ktos to tu wrzucil ty na mnie jedziesz ze lipa ze cos tam nie wiadomo co za chwile nagrywasz jakis belkot na mikrofonie od skype'a i sie chwalisz jaki to nie jestes kozak bo nagrales zajebisty belkot w 2 minuty i 11 sekund.... haha zalosny jestes gosciu... nie odpowiem juz na zaden post bo to kompletnie nie ma sensu

    1 1 Cytuj
  • 17 cze 2009

    Przepraszam, masz 18 lat i możesz już legalnie kupować alkohol. A co do rapu to słucham go od 10 roku życia. Słuchałem go na kasetach, kiedy na płyty nikogo nie było stać, a mp3 było kosmiczną technologia wykorzystywaną przez NASA. W wieku 12 lat byłem na koncertach KALIBRA, PAKTOFONIKI, MOLESTY byłem na pierwszych w Polsce koncertach Snoop Dogga i Jay-Z. Mówię z całą stanowczością, to, co robicie jest żałosne. Ale po części was rozumiem. Powtarzam jeszcze raz, sami się będziecie kiedyś z tego śmiać.

    1 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 17 cze 2009

    super ze nie odpowiesz bo mogę sobie teraz pisac co chce :) ziomek po prostu ty nadal się napinasz ze jestes raperem z wielkiego blokowiska, a chciałem ci pokazac ze można mieć i powinno ogromniasty dystans, a zwlaszca do rapu – który glownie jest baaaardzo prosty w przekazie, bo od zawsze tworzony był przez ludzi bez wykształcenia dla podobnych osob… a ten dystans to brak spiny na to ze ktos mowi na ciebie leszcz, jest ci z tym dobrze, wiec mogę być leszcem, hesterem kim sobie wymarzysz, ale proszę nie strasz mnie ze mnie gdzies spotkasz bo to tylko potwierdza twoje nagrania :) dystans się liczy dystaaaans

    1 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 17 cze 2009

    JB ja juz sie smieje :) robie sobie jaja a oburzenie narasta haha

    Cytuj
  • Mariusz Drzyzga 17 cze 2009

    Yakuza i cala reszta bartek w 2minutki na wolnym zkleił lepsze rymy niż wy w swoim "gangsta" teksciku...ale wybaczam bo jelsi nie slyszysz tekstów i nie umiesz si ew niewsluchac, bo jakosc nagrania jest faktycznie nieporownywalna to tylko czesciowa gluchota moze cie tłumaczyć, nagraj na wolnym jakas odpowiedz dla bartka, dowiemy sie jaki wtedy z ciebie kozak...pogrozic w sieci kazdy może..

    1 Cytuj
  • 17 cze 2009

    @bartek: trochę za dużo mięsa w Twoim nagraniu i mimo, że rapu nie słucham podobało mi się :) jeśli nagrałeś to bez przygotowania to szacun.

    @Yakuza: masz 17/18 lat, powinieneś nabrać dystansu do tego co robisz - wasze nagranie nie jest jakiś mega poziom - jakość jest bardzo dobra, ale do na prawdę dobrych nagrań trzeba dojrzeć, wyszkolić warsztat, etc. Wg mnie jesteście gdzieś na początku tej drogi. Jeśli wam zależy na tej drodze będziecie mieli gdzieś opinie innych i po prostu dążyć do celu. A opinie jakby nie patrzeć każdy może o czymś napisać dobrą czy złą - zawsze to subiektywne odczucie danej osoby.

    Cytuj
  • 17 cze 2009

    Bartek hahaha
    obraziłeś mnie, tam w tym swoim "tracku"
    hahaha

    po ki zaczynasz wojne?
    no powiedz!
    zazdrość cię zżera ?!

    nie bd odpowiadał na to gówno, bo nie ma sensu ;)
    nie zniże się do poziomu lamusa

    więc, z farcikiem

    Cytuj
  • 17 cze 2009

    wszyscy piszecie z farcikiem, ale chlopak na luzie was zjadl :) i jeszce sie dobrze przy tym bawi

    Cytuj
  • Mariusz Drzyzga 17 cze 2009

    Nie bedziesz odpowiadał bo okaze sie jak potrafisz składać rymy na miejscu i niestety (z tego co słyszałem) przegrasz tą bitwe, bartek z funem was rozjechał a wy sie spinacie

    Cytuj
  • 17 cze 2009

    hehe co tu dużo mówić Bartek bez obicia mordy zmiażdżył ich słowem :D

    Cytuj
  • 17 cze 2009

    Kurwa, jaka bitwa, hahaha
    nie nagrałem jeszcze dissa a wy, że już przegrałem
    liżecie tyłek swemu przydupasowi ?
    hahahah

    żal!
    lamusa ledwo słyszę, kurwa! ;]

    ..

    ale skoro domagacie sie kurwy bitwy
    to wam ją fundne
    wtedy kurwa ocenicie kto jest lepszy!

    Cytuj
  • 17 cze 2009

    LOLASZ, poziom jaki prezentujesz tutaj jest masakrycznie niski - nie potrafisz nic napisać na spokojnie ?? tylko co drugie słowo rzucasz paniami negocjowalnego afektu ? Otrząśnij się - warto się tak szarpać ?? Może trzeba krytykę przyjąć ze spokojem i następną produkcję bardziej jeszcze przemyśleć, dopracować, itd ?

    Cytuj
  • 17 cze 2009

    Ja nie moge co za ludzie. Tu nie ma się z czego smiać tu trzeba tylko współczuć wam głupoty, zawiści i zazdrości ;] Szkodzi wam to, że chlopaki nawijają?? Każdy zaczyna od zera... i nie każdy jest odrazu mistrzem w tym co robi ;]Nie lepiej zająć się swoim gównem i nie doczepiać się do cudzego?? Jeśli już chodzi o wielce mistrzowki diss nagrany przez bartka to ja powiem tyle sam nie nawijasz lepiej i co z tego ze nawijaleś na majku od skype czy kij wie na czym jak i tak nic z tego nie idzie zrozumieć :P No ale jeśli Cie jara bardzo to że nawinełeś badziewne wersy na badziewnym bicie i o badziewnej jakości to masz wysokie mniemanie o sobie ;] haha przykre no ale co zrobic ;) I uwierz że o rapie wiem napewno o wiele więcej niż Tyy i wielu z was na tym forum ;D Więc ja proponuje zakończyć ten cyrk tyle ;] No i na koniec przytocze słowa jednego z raperów " HH powinien nas nie dzielić lecz jednoczyć " elo ;)

    Cytuj
  • Mariusz Drzyzga 17 cze 2009

    Coż niewiem jak wy ale ja mimo wszystko czekam na jakas odpowiedz LOLka...no a jesli chodzi o jakosc to załóż słuchawki i wszystko zrozumiesz

    Cytuj
  • 17 cze 2009

    Ej ale po co ja mam zakładać słuchawki?? Powiedz mi... jak się już coś nagrywa to tak by inni zrozumieli bo to się kupy trzymać powinno ;))

    I co widzisz sens w odpowiedzi Lolasza na to??
    Jara was to że się beefują?? ;)
    Bo dla mnie to już dziecinne. XD
    Chłop ni z dupy ni z nosa wyskoczył na niego a wy już afere kręcicie na całe MSC ;D

    Cytuj
  • Mariusz Drzyzga 17 cze 2009

    Każdy ma prawo do krytyki a wyrażona w taki a nie inny sposób nie widze w tym nic złego, lolasz zapewne ma sporo do powiedzenia wiec niech podejmie wyzwanie...
    Nie widze również w tym nic dziecinnego jak narazie, freestylowe wojny sa organizowane w polsce i nie tylko...sprawdz chocby to z zeszłego roku http://www.youtube.com/watch?v=MCzy82p1OKI

    Cytuj

Odpowiedz