Forum » Muzyka / Imprezy

Yakuza Squad ,Lolasz , Zatruci Prawdą

  • Bartek Bartkowski 25 lis 2009

    aaaaaaaaaa....

    Cytuj
  • 25 lis 2009

    Widze ze nie skonczyli dzialalnosci ;D

    nie wiem jak wy ale ja widze postepy... zobaczymy co na ten temat powiedza weterani tego forum ;D bo widze ze bartek ograniczyl swoja wypowiedz to jednej litery ;D haha

    Cytuj
  • 25 lis 2009

    Ja również widzę jakiś, niesmiały postęp... lecz przed chłopakami jeszcze wiele wieeeeleeeeeeeee pracy

    Cytuj
  • 25 lis 2009

    Jedyne co mi pozostaje to isc na piwo...nie słucham tego, za jakie grzechy ;/

    Cytuj
  • 25 lis 2009

    Powiem szczerze...pierwszy kawałek ZAJEBISTY był ale z każdym kolejnym coraz słabiej (według mnie) chłopaki stać was na więcej ! doszły mnie słuchy że miał być kawałek o wiśle ?

    Cytuj
  • Bartek Bartkowski 25 lis 2009

    jak nagraja o wisle to juz bedzie abra makabra :D

    Cytuj
  • 25 lis 2009

    Przesłuchajcie nagrania na wrzucie'Wisła Myślenice' :)
    O to chodzi Panowie:D
    Pozdro^^

    Cytuj
  • 30 gru 2009

    nie wiem czemu nie podoba wam się twórczość chłopaków ... texty są spoko...nie wiecie chyba ile pracy trzeba włożyć w nagranie kawałka...nie lubisz hip hopu nie słuchaj...a jak słuchasz to nie pierdol głupot...też piszę texty ale niestety nie mam się jak wybić...czekam na szansę...huj w dupe hejterom...pozdro dal Yakuza Sqad...z fartem ..nara

    Cytuj
  • 30 gru 2009

    widać poziom wypowiedzi waszych fanów...dlaczego hip hop opiera się w dużej mierze na wulgaryzmach...ehh

    Cytuj
  • 30 gru 2009

    Dlaczego sie opiera na wulgaryzmach..

    z tego wzgledu ze kultura hiphopowa opiera sie na wolnosci slowa na tym zeby wyrzucic poprzez teksty to co siedzi w glowie, co boli autora.... w wiekszosci teksty sa oparte na buncie na protescie przeciwko władza, przyciwko panujacemu systemowi itd.... jezeli jestem wolnym czlowiekiem dlaczego nie moge urzyc wulgaryzmu? niestety prawda jest taka ze dzieciaki sluchajac nie bardzo rozumieja o czym jest mowa... dam przyklad. Nienawisc do policji. Dzieciak po takich tekstach czuje odraze do tej instytucji. srodkowy palec i wyzwiska. ale kazdy raper (mowie o tych bardziej znanych) wytlumaczy ze ta nienawisc jest skierowana do policjantow ktorzy biora "w lape" ktorzy lamia prawo, pobicia na przesluchaniach itp. nikt z tych raperow nie jest przeciwny temu ze policja istnieje. powiedzmy szczerze...gdyby nie istaniala policja bylby dramat i samowolka... tyle ;D

    Cytuj
  • 17 sty 2010

    AniuD jeśli tu zajrzysz proszę Cię wypowiedz się co myślisz o muzyce tych naszych młodych Hip-Hopowców ?

    Cytuj
  • 4 kwi 2010

    Wyróbcie sobie jakieś własne indywiduum, bo na razie wygląda to szaro , niczym się nie wyróżnia ta muza , nuty brzmią jakby były czytane...Wystarczy pomyśleć tacy artyści jak dAb,pfk, k44 , OSTRy, Eldo , 52 i wiele wiele innych , wybili się , bo wyrobili sobie jakiś styl nawijania . Druga sprawa , nie rymujcie już o tej policji , JP , ulicach bo to już jest PRZETERMINOWANE !!! Trzecia sprawa to flow , kuleje najbardziej , przynajmniej u jednego z panów , nie znam nikogo z tego składu więc mówię "jednego z panów"
    PS> Nie miałem zamiaru nikogo obrazić , ani uważać się za jakiegoś znawcę i nie mówcie , że jak jestem taki mądry , to niech sam zarapuje ...nie! Rapować nie umiem , ale na rapie się znam ...

    Cytuj
  • 28 kwi 2010

    Ale wy ludzie macie zamiłowanie i frajde z całodobowego obsmarkiwania sie glutami o których nie macie pojęcia ,,, Niech każdy robi co chce ,,, i nikt nikomu nic nie zabrania,, Nikt odrazu nie jest alfom i omegą wiec skoro twoja działaslośc biograficzna w ziedzinie Tej Kultury/sub kultury konczy sie na tym co pokazuja media na Vivie a jedyny raper jakiego znasz to mezo doniu albo peja to nie wypowiadaj sie od strony tecchnicznej chłopaków ,,,

    >>KAŻDY ROBI CO CHCE DOBRZE LUB ZLE SAM TO JUZ WIE NAJLEPIEJ"

    Jesli jest to ich zajawka i rap jest ich lepszym jutrem niech biorą go garsciami bo z każym nowym dniem naucza sie czegos nowego .....

    Miedzy innymi tego aby olewac taki zawistne trybuny jak wy ...pzdr

    1 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 28 kwi 2010

    kup sobie slownik albo zapisz sie na zajecia wyrownawcze czlowieku

    2 Cytuj
  • 28 kwi 2010

    BNA wstawiając w jednym rzędzie Peje z takimi osobami jak doniu czy mezo sam sobie wstawiłeś etykiete "znafffcy hip hopu" gratuluje

    Cytuj
  • 3 maj 2010

    Po pierwsze, to chyba tutaj znawcy hip hopu nie maja zielonego pojęcia o tej muzyce. Odnośnie pierwszy rzędów hip hopu w PL. jak sie czlowieku ''anonimie'' nie znasz to nie komentuj. Wielce pan anonim stoi za peją i tu sobie wystawi etykiete jaką sobie wystawił. każdy zyje hip hopem tym z przed 2/3 lat. Czlowieku spójrz tez na hh w PL. Chyba nie pojmujsz tego, bo nie widzisz jakie są konflikty między znanymi postaciami min. peja vs. eldo, pelson. Myslisz ze sluchając peje Ty tez Reprezentujesz Biede? Sluchając Firmy reprezentujesz JP ? Nikt chyba nie widzi jak znani raperze w Polce sobie żyją. kto by pomyslał że Peja teraz reprezentuje biede oO. a Co firma w życiu dziennym jebie policje na 100% ? To jest śmieszne. Nie można dziś wystawić w jednym rzedzie Peji, Donia i Meza? bo co? Doniu to hip hoppolo ? a Peja to szare blokowiska? Nie rozumiem..

    Cytuj
  • 3 maj 2010

    Reprezentuje biede bo się z Tamtąd wywodzi tatuś mu nie dał hajsu na wszystko jak w przypadku pewnego polskiego "rapera". Co Cie boli to że Peja ma hajs na który w 100% zasłużył ? chłopak dzięki ciężkiej pracy wybił się i osiągnął to co ma teraz. Tylko prosze Cie nie wyskakuj zaraz z Zieloną Górą. Peja nie jest osobiście moim idolem ale szanuje go za to co zrobił w polskim hh. I jeżeli nie widzisz różnicy między pracą peji a np. mezo to sorry może ten żul co rapuje na youtubie też jest zajebisty i na poziomie?. O gustach sie nie dyskutuje dla mnie Mezo czy doniu nie równają się Ryskowi a Twoje zdanie mnie nie interesuje :)
    Prawda jest jak dziura w dupie każdy ma swoją...

    Cytuj
  • 4 maj 2010

    [quote]Reprezentuje biede bo się z Tamtąd wywodzi tatuś mu nie dał hajsu na wszystko jak w przypadku pewnego polskiego "rapera". Co Cie boli to że Peja ma hajs na który w 100% zasłużył ? chłopak dzięki ciężkiej pracy wybił się i osiągnął to co ma teraz. Tylko prosze Cie nie wyskakuj zaraz z Zieloną Górą. Peja nie jest osobiście moim idolem ale szanuje go za to co zrobił w polskim hh. I jeżeli nie widzisz różnicy między pracą peji a np. mezo to sorry może ten żul co rapuje na youtubie też jest zajebisty i na poziomie?. O gustach sie nie dyskutuje dla mnie Mezo czy doniu nie równają się Ryskowi a Twoje zdanie mnie nie interesuje :)
    Prawda jest jak dziura w dupie każdy ma swoją...[/quote]
    No właśnie Peja to taki polski Emimem

    Cytuj
  • 4 maj 2010

    Co drugi znawca rapu? Weźcie się otrząśnijcie wreszcie bo jak sie to wszystko czyta to aż sie człowiekowi nogi uginają. Jak lubią to i chcą to robić to niech robią a wy nie wpychajcie w to swoich brudnych łap. Co każdy na starcie ma być mistrzem? Peja waszym idelem mówicie? A z tego co widać to mało kto z was śledził początki jego kariery. To co on sobą teraz reprezentuje jest jedna wielką tragedią. Śmiejecie sie z Donia i Meza których puszczają na vivie a to co robi Rychu nie widzicie czy nie chcecie widzieć? Nie długo to nagra i wrzuci na neta filmik jak za przeproszeniem sra na kiblu bo nagrania z podróży na koncerty mu się znudzą. Chcecie posłuchać czegoś dobrego? pogrzebcie właśnie w podziemiu. Bo na legalu mało kto nagrywa dla samego siebie i dla słuchaczy lecz dla kasy.

    1 Cytuj
  • 11 maj 2010

    Nie chodzi o nagrywanie na legalu czy nie - moim zdaniem to normalne że ktoś w celu rozpowszechnienia swojego dzieła nagrywa profesjonalne płyty , ważne jest to aby robić to co samemu uważa się za dobre i nie dać się sterować specom od marketingu kosztem własnej indywidualności. Gwarantuje że są wytwórnie które stawiają na indywidualność i nie blokują rozwoju grupy promocją - a zarabianie pieniędzy na muzyce nie jest rzeczą naganną - jeżeli jesteśmy szczerzy i realizujemy to po swojemu , wręcz przeciwnie jest to uczciwa zapłata za pracę twórcy.
    Niestey w XXI wieku muzyką w telewizji i radiach rządzą menadżerowi dla których muzyka się nie liczy , więc jest jak jest .
    Jeszcze w latach osiemdziesiątych nawet pop był bardziej ambitny i oryginalny niż promowany dzisiaj rock czy rap , co nie oznacza że dziś nie ma ambitnych zespołów rockowych , bluesowych czy raperów - po prostu są marginalizowani i znajdują się w undergroundzie - może udaję się wybić dwóm , trzem a reszta musi oglądać plecy )Feelów i Mezzów

    Cytuj
  • 29 maj 2010

    http://czlowiekdobrejwoli.wrzuta.pl/audio/2DRBTuCGHRa/uliczny_raport_-_nasz_rap

    Nowy kawałek CDW z Yakuzy Squad i Emdeoki z Zatruci Prawdą.
    Nowy projekt, nowa nazwa.

    Sprawdź ! i Oceń postęp

    1 1 Cytuj
  • 30 maj 2010

    Spoko spoko.

    widać że chłopaki starają sie robić postępy.
    i powiem ze ten duet jest duzo duzo lepszy niz ten z lolaszem...chlop tragedia ;/

    Cytuj
  • 30 maj 2010

    Kolejne gówno ze strony Yakuzy? Aż żal że to włączyłem. Karolek cytując twoje słowa: 'i powiem ze ten duet jest duzo duzo lepszy niz ten z lolaszem...chlop tragedia' stwierdzam że masz marne pojęcie o rapie i postępach. Chłopak ćwiczy ćwiczy i to się liczy. Z tracka na track jest coraz lepszy. Więc jak nie znasz nie oceniaj. Elooo.

    1 1 Cytuj
  • 24 sty 2012

    http://www.youtube.com/watch?v=kGD-KOhXofU

    Kolejny kawałek Myślenickiego rapu. Nie długo info na temat koncertu!

    Czekam na tą wszechobecną krytykę. :)

    1 3 Cytuj
  • 24 sty 2012

    zrozumcie że takie teksty są okropnie wtórne, takie truskulowe pieprzenie...niczym sie nie wybijacie ale oczywiście jesteście nad raperkom teom

    3 Cytuj

Odpowiedz