Forum » Muzyka / Imprezy

Piatek DM rozklad jazdy

  • Fundacja NWR 30 maj 2009

    Mamy w paiek Druga strone lustra na DM po koncercie zespolu Lombard i DSL zagra NwR Soundsystem czyli eNWueR i Artek czwartek info DSL www.drugastronalustra.com

    Cytuj
  • 31 maj 2009

    a bedziesz kopal DJ'a jak w vedze w ostatni weekend?

    Cytuj
  • 31 maj 2009

    tego kurdupla sam bym ubil

    Cytuj
  • laminim laminim 4 cze 2009

    Jeśli sądzicie że Nalepa jest dj em bo zakupił sobie gramofony ,to się grubo mylicie, On nie ma pojęcia o dj ingu ,nie ma żadnych umiejętności i potencjału ,On tylko puszcza utwory , jest to pzeudoartysta który żuca się na głęboką wodę nie umiejąc pływać , POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH UTALENTOWANYCH DJ I :)

    Cytuj
  • Fundacja NWR 4 cze 2009

    [quote=laminim]Jeśli sądzicie że Nalepa jest dj em bo zakupił sobie gramofony ,to się grubo mylicie, On nie ma pojęcia o dj ingu ,nie ma żadnych umiejętności i potencjału ,On tylko puszcza utwory , jest to pzeudoartysta który żuca się na głęboką wodę nie umiejąc pływać , POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH UTALENTOWANYCH DJ I :)[/quote] NO I DOBRE ;) Pawle P. zal mi cie

    Cytuj
  • laminim laminim 5 cze 2009

    TWOJA IRONA I MYDLENIE OCZU NIE MA ŻADNEJ SIŁY WSTOSUNKU DO MOJEJ OSOBY ,STWIERDZIŁEM TYLKO FAKTY , TO JEST TAK OCZYWISTE JAK FAKT ,ŻE SŁOCE JEST OKRĄGŁE ,A MY ŻYJEMY WE WSZECHŚWIECIE :) PYTANIE ,TRZY TWÓJ UMUSŁ JEST W STANIE TO POJĄĆ , I ODNALEŚĆ ANALOGIE DO ZIEMSKICH CODZIENNYCH TROSK ? :)

    Cytuj
  • laminim laminim 5 cze 2009

    JEŚLI TWOJA PREZENTACJA MUZY BĘDZIE NADAL NA TYM POZIOMIE , TO JEDYNYMI ODBIORCAMI BĘDĄ 15 LETNIE DZIECI ,NIE MAJĄC JESZCZE POJĘCIA O TYM ZJAWISKU , A INTELIGENCJA BĘDZIE PATRZYŁA Z BOKU I ROZMYŚLAŁA " Whatta Fuck " ;)

    Cytuj
  • 5 cze 2009

    [quote=laminim]PYTANIE ,TRZY TWÓJ UMUSŁ JEST W STANIE TO POJĄĆ , I ODNALEŚĆ ANALOGIE DO ZIEMSKICH CODZIENNYCH TROSK ? :)[/quote]
    "Trzy" ?? A nie "czy" ?:P 28 lat i takie błędy językowe :/

    Cytuj
  • laminim laminim 5 cze 2009

    jestem dyzlektykiem :)

    Cytuj
  • laminim laminim 5 cze 2009

    ...i nie mam na imię Paweł , pomyliłeś mnie z kimś , jestem z Krakowa i zapraszam do krakowskich klubów, zobaczymy ile publika z tobą wytzyma :)

    Cytuj
  • laminim laminim 5 cze 2009

    czasami wpadam do Myślenic ,bo mam tu rodzine i tyle...

    Cytuj
  • Fundacja NWR 5 cze 2009

    dodam tyle - iz nigdy nie uzywalem przedrostka "dj" i nie uwazam sie za zadnego dj-a , zgadza sie puszczam sobie muzyke na imprezach i jak narazie widze usmiechniete twarze cuz pawle z twojej techniki jak nikt sie nie bawi;) nie mam czasu tlumaczyc sie z tego co robie jak robie z kim robie bo mam pilniejsze sprawy na glowie , tyle twoje co napiszesz sobie na forum ... W Myslenicach( i nie tylko ) ludzie przychodza na impreze po to by sie wybawic a nie sluchac niszowych kawalkow w turbo edycji zmixsowanej przez DJ-a PZEUDONIMA ;) jezeli zal ci dupe sciska to zrob cos dla ogólu a nie patrz tylko na siebie , gwarantuje ze poprawi cie to samopoczucie ;) i na tym koniec ...

    Cytuj
  • Fundacja NWR 6 cze 2009

    http://wyborcza.pl/51,76842,5997957.html?i=1 masz tu dj-ke jesli tak bardzo zabiegasz o to kto jest kim i kto pod kim dolki kopie ;)...

    Cytuj
  • 6 cze 2009

    Ja tam sie ciesze że muze zapoda NWR, browarek będzie miękko wchodził i może wskocze na "dens klepisko" :)

    Cytuj
  • 6 cze 2009

    no i heja xD nikt nie musi krytykować ^^ mi sie tam podoba ;] jeszcze zeby jakis hh puścili ;]

    Cytuj

Odpowiedz