Forum » Muzyka / Imprezy

Brutal Assault 2012

  • 28 lip 2012

    Jest tu jakiś szaleniec, który wybiera się w tym roku do Czech?

    4 Cytuj
  • 28 lip 2012

    eh marzy mi się taka wyprawa ale niestety praca :(

    4 Cytuj
  • 29 lip 2012

    kaspa melduje się na wyprawę do twierdzy zagłady :D

    1 Cytuj
  • 29 lip 2012

    [quote=kaspa] kaspa melduje się na wyprawę do twierdzy zagłady :D [/quote]
    nie wiesz czy jakaś większa ekipa jedzie od nas?

    Cytuj
  • 29 lip 2012

    za decide krisiun jest, więc nie ma czego żałować. z myślenic nie wiem czy w ogóle ktokolwiek jedzie, ja wybieram się z ekipą z mszany

    1 Cytuj
  • 30 lip 2012

    [quote=kaspa] za decide krisiun jest, więc nie ma czego żałować. z myślenic nie wiem czy w ogóle ktokolwiek jedzie, ja wybieram się z ekipą z mszany [/quote]
    a jak jedziecie jeśli można wiedzieć? Ja się jeszcze motam.... Planowo pociągiem do Cieszyna a potem już jakoś da radę...

    Cytuj
  • 3 sie 2012

    Szesnastego listopada w Krakowie zagra Testament, więc jest blisko. :) Nowa płyta już podobno wyszła, chociaż w sklepach jeszcze jej nie ma. Za garami Gene Hoglan.
    Lodzio miodzio! :)

    1 Cytuj
  • 3 sie 2012

    [quote=Kaper] Szesnastego listopada w Krakowie zagra Testament, więc jest blisko. :) Nowa płyta już podobno wyszła, chociaż w sklepach jeszcze jej nie ma. Za garami Gene Hoglan.
    Lodzio miodzio! :) [/quote]
    U nas premiera 6 sierpnia

    Cytuj
  • 3 sie 2012

    A właśnie że nie, bo już obejrzałem materiał DVD i przesłuchałem ją dwa razy. Teraz leci trzeci raz. :) EMPiK spisał się znakomicie. Tylko kupiłem przez internet, ale odebrałem w Myślenicach.
    I jeszcze dostałem wczoraj maila z informacją, że będzie dzisiaj. Polecam taki sposób zakupów.

    Cytuj

Odpowiedz