Forum » Muzyka / Imprezy

Gaz pieprzowy/ Afromental

  • kuba 28 lip 2013

    Chciałem bardzo podziękować organizatorom sobotniego koncertu AfroMental...
    Ochrony masę ale jakoś zje*a z granatem pieprzowym wpuściliście. Proszę chociaż o informacje czy ten cwaniak został złapany.

    Pozdrawiam!

    24 3 Cytuj
  • Dominika Wójcik 28 lip 2013

    Trzeba się było ewakuować bo ludzie nagle zaczeli kaszleć itd...potworne uczucie...drapanie w gardle itp. i też jestem ciekawa czy ochrona coś zrobiła..pewnie nic...żenada!

    15 1 Cytuj
  • 28 lip 2013

    Zrozumcie ochrona była zajęta ..... musieli zwracać uwagę osobą robiącym zdjęcia zespołowi ...

    18 4 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 28 lip 2013

    kilkadziesiąt osób uciekało spod sceny od strony raby, potem widzialem jak ochrona wyprowadzala duzego lysego faceta, ale nie wiem czy to w zwiazku z rzucaniem gazem... tak to juz jest z tymi dniami myslenic albo pijane towarzystwo szuka zaczepki albo jakis *()#$(!$&(*!# rzuci gazem w ludzi ;/ i idz sie bawic czlowieku

    drapalo mnie w gardle i piekly oczy przez nastepne pol godziny

    10 Cytuj
  • 28 lip 2013
    seba napisał/a:

    Zrozumcie ochrona była zajęta ..... musieli zwracać uwagę osobą robiącym zdjęcia zespołowi ...

    To znamienne, bo czym gorszy chłam i poziom to większe zakazy i obostrzenia dotyczące robienia zdjęć podczas koncertów. Na jednorocznej "gwieździe" Feel też zakazywali robienia zdjęć nawet fotografom przy scenie, a oni mieli akredytacje.
    Sodówa gówniarzom uderza do głowy.
    A rzucony gaz, to pokłosie chamstwa (wulgaryzmów ze sceny) "gwiazdy"

    24 1 Cytuj
  • 28 lip 2013

    ochrona była zajęta, Smieszna wypowiedz!! A Jak by się komuś coś stało to wtedy co.

    8 9 Cytuj
  • kuba 28 lip 2013

    widziałem tylko jak jedna mała dziewczynka została poprzepychana przez jakis typow co uciekali. mialem im ochote *** !!!!

    btw. Afromental zakazał robienia im zdjęc? parodiaaa...

    10 2 Cytuj
  • 28 lip 2013

    Ochrona z wodą mineralną nie wpuszcza

    7 2 Cytuj
  • 29 lip 2013
    kuczepka napisał/a:

    widziałem tylko jak jedna mała dziewczynka została poprzepychana przez jakis typow co uciekali. mialem im ochote *** !!!!

    Zabierajcie dalej dzieci w bydło. Tam gdzie stoi trzydziestu ochroniarzy uzbrojonych w gaz i pały to raczej średnio przypomina plac zabaw dla dzieci. Może od razu do Kosowa na wycieczkę?

    12 3 Cytuj
  • kuba 29 lip 2013

    ten gaz pieprzowy co typ puscił podobno wziął ochroniarzowi ...

    6 2 Cytuj

Odpowiedz