Forum » Muzyka / Imprezy

Co zmienić w Dniach Myślenic żeby każdy był zadowolony?

  • 28 lip 2014

    Jako , że wiele ludzi narzeka na złą organizację Dni Myślenic / Festiwalu Lata proponuję wypisać co według NAS powinno ulec zmianie a może wymyślimy jakiś nowy element imprezy. Z pewnością znajdzie się masa pomysłów które mogą się przydać organizatorom.

    Ja mogę zacząć :) Dawniej na zarabiu było boisko do siatkówki plażowej , wydaję mi się , że fajnie byłoby zorganizować mini turniej tej dyscypliny w trakcie imprezy ( oczywiście nie w godzinach wieczornych) Piasek + trochę ruchu na pewno nikomu nie zaszkodzi , a imprezie potrzeba nowości , żeby nie popadać w monotonię ( piwo + gwiazda wieczoru + dyskoteka + ewentualnie "karuzele")

    6 3 Cytuj
  • 28 lip 2014

    Odpowiedź na pytanie w tytule-ZLIKWIDOWAĆ.Dawno ,dawno temu w zamierzchłych niesłusznych czasach Zarabie od maja do września tętniło życiem,co niedziela imprezy,ciekawe zespoły ,kajaki na jazie,boiska do siatkówki itd.I komu to przeszkadzało?
    Teraz komercja zabija wszystko ,jak nie ma interesu nie ma nic i robi się 3 dniową popijawę w stylu wiejskiego festynu zwaną szumnie jak przystało na Międzyzdroje Małopolski- Festiwalem Lata-taki to festiwal jak i Międzyzdroje?Zarabie powinno żyć przez cały sezon a nie przez 3 dni.

    19 4 Cytuj
  • Krystian 28 lip 2014

    Na takiej imprezie nie promują okolicznych zespołów - co uważam za błąd
    Więc powinni wpuścić na scenę jakieś zespoły tutejsze przed gwiazdą wieczoru i coś sypnąć (taki zespól nie weźmie dużo a nawet nic :P)
    Albo zrobić tak by w sobotę występowały tylko i wyłącznie zespoły z okolicy (zrobić wcześniej konkurs który będzie " gwiazdą wieczoru") a na niedziele zaprosić jakąś zagraniczną gwiazdę ( pieniądze będą bo zaoszczędzą w sobotę)
    I wszyscy zadowoleni :D

    8 4 Cytuj
  • 28 lip 2014

    Dobrym pomysłem była scena alternatywna i koncerty zespołów prezentujących różne gatunki muzyczne. Ale cóż - nie dało się, bo coś tam, bo frekwencja na gwiazdach wieczoru będzie za niska i mała scena nie daj Boże okaże się lepsza niż główna.

    Niestety tak to wygląda, że od lat jest szablon - zmienia się tylko zespoły. Impreza się odbędzie, ludzie przyjdą - co niektórzy pomarudzą, ale ważne, że będzie odfajkowane. Przydałoby się trochę świeżości, urozmaicenie mogące przyciągnąć różne osoby. Może warto podpatrzeć co się dzieje w Dobczycach, Gdowie, Wieliczce, skoro tak wiele osób chwali tamtejsze imprezy

    6 2 Cytuj
  • 28 lip 2014

    kto był to widział. Dlaczego mimo tylu stolików tyskiego - nie dało się kupić piwa. stałem w kolejce 30 minut. tragedia, na tyle ludzi tak mało barów nie wiem czy zauważyliście ale na większych imprezach są specjalne urządzenia do lania piwa

    6 12 Cytuj

Odpowiedz