Forum » Muzyka / Imprezy

WOŚP??

  • 10 sty 2010

    877 powtarzasz się i już nudny jesteś a Ty miszczu za nim.
    Zacytuję Vivaldiego : 877 za mało się uczysz i głupoty piszesz. Poczytaj trochę więcej wiadomości. Owsiak się kilkakrotnie rozliczał, kilkakrotnie był kontrolowany, oraz kilkakrotnie wypowiadał się z czego żyje.

    Cytuj
  • 10 sty 2010

    Byłam właśnie w "Przystani" - koncert dał MANeKING - ale jazda !!! Rock &Roll w bdb. wydaniu. Warto było i polecam wszystkim którzy lubią rock !

    Cytuj
  • 11 sty 2010

    Tez bylem i wrocilem - bardzo fajnie bylo !:)

    Co do naszego szpitala to tu przydały by się zmiany w zarządzaniu, a jak chodzi o finanse duuuuuże pieniądze ! żeby coś zmienić

    Cytuj
  • 11 sty 2010

    Też byłam wczoraj w Przystani i muszę przyznać, że było REWELACYJNIE !!!!! Świetne granie, dużo ludzi, oby więcej takich imprez :)

    Cytuj
  • 11 sty 2010

    MANEKING - mega wypas :) Byłem wczoraj i wbili mnie w ziemię. Zagrali rewelacyjnie. Pytam tylko dlaczego tak rzadko ? Przy takim poziomie jaki zaprezentowali wczoraj na każdy koncert mają komplet. Dzięki za wieczór, poproszę o więcej

    Cytuj
  • 11 sty 2010

    co to za techno muły kolejne?

    Cytuj
  • M G 11 sty 2010

    Imprezka w Przystani zaje...spoko! :)
    Szacuneczek dla Manekingów ;)
    Spontaniczne koncerciki zawsze fajnie wypadają.

    Cytuj
  • 13 gru 2010

    Odkopuje temat ...
    Ma ktos przecieki co sie świeci w tym roku?

    Cytuj
  • 13 gru 2010

    w tym roku już nie będzie (na szczęście0 orkiestry

    A odkopać to możesz śnieg np. z chodnika na osiedlu :)))

    Cytuj
  • 13 gru 2010

    PÓKI WASZE DZIECKO ALBO DZIECKO WASZYCH ZNAJOMYCH NIE ZOSTANIE URATOWANE PRZEZ SPRZĘT ZAKUPIONY PRZEZ WILEKĄ ORKIESTRĘ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY BZĘDZIECIE GADAĆ TAKIE IDIOTYZMY!WIADOMO ŻE OWSIAK DOBRZE NA ORKIESTRZE ZARABIA ALE WIADOMO TEŻ ILE ROK ROCZNIE KUPUJE NOWEGO SPRZETU DLA MAŁYCH DZIECI.TO JEST ZBIÓRKA DOBROWOLNA I KAŻDY MOŻE WYBRAĆ-DAĆ CZY NIE DAĆ..A KSIĘŻA SIĘ OBURZAJĄ I NIE UZNAJĄ ORKIESTRY,BO WOLELI BY TĄ KASE NA SWOJEJ TACY WIDZIEĆ,BO PRZECIEŻ TYLE W KOSCIELE ZROBIĆ TRZEBA..ZAWSZE NAJŁATWIEJ JEST OBRAŻAĆ TO TAKIE DZIECINNE,EH.....

    Cytuj
  • 13 gru 2010

    Dokładnie. Takich orkiestr powinno być w ciągu roku więcej niż tylko jedna. Dzięki WOŚP mamy sprzęt również w myślenickim szpitalu. Moje dzieci zaraz po urodzeniu miały badany słuch na sprzęcie zakupionym właśnie przez WOŚP. A księża..... eh szkoda gadać. Jakby pomagali tyle co Owsiak to nie musieli by się martwić o brak wiernych w kościele.

    Cytuj
  • 13 gru 2010

    Oficjalnie :D księża nie mają dzieci, więc teoretycznie, problem ich nie dotyczy.
    A w ogóle, to dlaczego ma nie być WOŚP?

    Cytuj
  • Jakub 13 gru 2010

    Pozwolę sobie lekko zareklamować okoliczną impreze :)

    Miło nam poinformować, że wzorem lat ubiegłych, Automobilklub Galicyjski pragnie włączyć się w kolejny już, ogólnopolski finał WOŚP organizując jej rajdową odmianę . W programie imprezy nie zabraknie zawodów sportowych w rajdach płaskich i terenowych, przejażdżek z zawodnikami, licytacji i innych atrakcji. Szczegóły będziemy podawali na bieżąco, ale już teraz zachęcamy do zarezerwowania sobie niedzieli 9 stycznia 2011 i uczestnictwa w Rajdowej WOŚP w Dobczycach.

    Więcej szczegółów wkrótce na www.agalicyjski.pl

    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 4 sty 2011

    Wybiera się ktoś na jutrzejszy koncert WOŚP do MOKU i co to za kapele?

    Cytuj

Odpowiedz