Forum » Muzyka / Imprezy

San Fransico

  • 11 sty 2010

    czy w tej knajpie się w ogóle coś dzieje?? bo z moich obserwacji wnioskuje że same małolaty tam siedzą??

    Cytuj
  • 11 sty 2010

    *San Francisco

    Cytuj
  • 11 sty 2010

    No to AniuD masz bardzo słabe informacje ! a pianie o małolatach to już totalna głupota .Do San Francisko chodzą ludzie na poziomie (przeciwięstwo Vegi) mili , ładni ,bardzo dobrze zbudowani i przede wszystkim ułożeni !

    1 Cytuj
  • 11 sty 2010

    wow! no to się muszę wybrać :) dobrze że założyłam ten wątek :)

    Cytuj
  • 11 sty 2010

    A gdzie ta knajpa jest ?

    Cytuj
  • 11 sty 2010

    na przeciwko "dziekanki", koło "pod parasolkami" czy jakoś tak ;P

    Cytuj
  • 11 sty 2010

    My z alojzym się dobrze tam bawimy pomimo 80 przeszło lat. A dzieje się tam oj oj dzieje tylko trzeba krzyknąć właściwą nazwę klubu albo odpowiednią osobę popchnąć to i biegi przełajowe, zapasy, judo, konkurs na najgłośniejsze krzyki, czasem lista przebojów "Top10 przekleństw" prowadzona przez Marka Niedźwiedzkiego.
    Jak alojzy raz krzyknął 'Halniak Zawada mistrzem Polski' to tak go wybili z progu że lądował dalej niż Małysz na mamucie z Planicy.
    Jest cooool!

    1 Cytuj
  • 11 sty 2010

    No powiem jak młodzieniaszki: często_bywająca rozwaliłaś mi system na klacie, czy jakoś tak.

    Do San Francisko (może Sam Franciszko?) chodzą ludzie na poziomie (przeciwięstwo (???) Vegi) mili , ładni , bardzo dobrze zbudowani (co u diabła?) i przede wszystkim ułożeni !

    Nie byłem tam nigdy a zapewne dlatego, iż nie jestem ładny i dobrze zbudowany. Tylko ładni i dobrze zbudowani mogą raczyć się w publicznym lokalu piwem lub kawą. reszta musi pić zsiadłe mleko kryjąc się na tyłach Alberta. O zgrozo!

    Zakrzyknę jak słynna postać z kreskówki "Włatcy móch":
    Ja wiem, ja wiem! To nie często_bywająca, toż to czensto_bywajonca.

    Przepraszam za te uszczypliwości ale nie mogłem unieść balastu ewolucji społeczeństwa i jenzyka, tfu języka :D

    Cytuj
  • 11 sty 2010

    [quote=wąsaty dziadulo]No powiem jak młodzieniaszki: często_bywająca rozwaliłaś mi system na klacie, czy jakoś tak.

    Do San Francisko (może Sam Franciszko?) chodzą ludzie na poziomie (przeciwięstwo (???) Vegi) mili , ładni , bardzo dobrze zbudowani (co u diabła?) i przede wszystkim ułożeni !

    Nie byłem tam nigdy a zapewne dlatego, iż nie jestem ładny i dobrze zbudowany. Tylko ładni i dobrze zbudowani mogą raczyć się w publicznym lokalu piwem lub kawą. reszta musi pić zsiadłe mleko kryjąc się na tyłach Alberta. O zgrozo!

    Zakrzyknę jak słynna postać z kreskówki "Włatcy móch":
    Ja wiem, ja wiem! To nie często_bywająca, toż to czensto_bywajonca.

    Przepraszam za te uszczypliwości ale nie mogłem unieść balastu ewolucji społeczeństwa i jenzyka, tfu języka :D[/quote]

    No nie wiem dlaczego zgasło Ci to światło na klatce ,ale raczej Ci nie pomogę . Twoja wypowiedz ma się raczej zupełnie do niczego a co za tym idzie można przypuszczać ze z twarzy też nie jesteś podobny do nikogo.
    Nie pisałam że wstęp do tego klubu wymaga spełnienia konkretnych wystukanych przez Ciebie przykładów ,napisałam tylko jakich najczęściej ludzi można tam spotkać (ułożeni –czytaj pracujący ,dbający o siebie (wygląd,sylwetka, ludzie aktywni (np. piłkarze miejscowych klubów) chciałam a przynajmniej miałam zamiar ,porównać ten oto klub o którym jest mowa z Vedze do której chodzi , hołota bezrobotni nie wiedzący co z sobą zrobić , młodzież żyjąca z tego co rzuci mamusia i młokosy z zawodówek czy nawet gimnazjów

    Cytuj
  • 11 sty 2010

    "przeciwięstwo (???) Vegi) mili , ładni , bardzo dobrze zbudowani"

    hahah LOLZ

    Cytuj
  • 11 sty 2010

    konia z rzędem temu co zrozumiał ten bełkot. Twój polonista powinien oddać pieniądze bo niczego cię nie nauczył!.Wąsaty męcz się sam, ja wyprzęgam.

    Cytuj
  • M G 11 sty 2010

    -->często_bywająca!!!
    Chyba wyskrobałaś jeden z bardziej pojechanych i powalonych textów na tym forum!!
    Z mojej strony gratulacje!! :D
    --> Do moderatorów
    Wrzućcie to w jakąś ramke i powieście w galerii , albo nie... , może by tak założyć wątek naajj... cytatów ??
    Pozdrawiam!

    Cytuj
  • 11 sty 2010

    hahhahha strasznie rozbawiły mnie wasze komentarze;)
    -->często_bywająca---->strasznie dobry post:D:D:Ddramat jedym słowem....Gratuluje kryteriów oceniania ludzi:)Widac zemasz 18 lat i należysz do ludzi:,,ladnych ułorzonych itd Niewarzne...San....Ostatnio byłam.Owszem.Osiemnastolatki...Bardzo piajni...Żyjący z tego co mamusia sypnie,albo tatuś przywiezie z delegacjii plamili swoje sweterki od Lacosty resztkami vódki ze spritem.efektownie potem staczając sie w pozycjii leżacej z sof na ziemie.Tak było i masa ludzi to widziała.Reszta klijentów?Traktuje san jako kolejny przystanek w cudownym tetąncym życiem barowym klimacie naszego miasta.Tam czasem sie zaczyna...Konczy w Vedze.Mówcie co chcecie.Wiekszosc z nas tam chodzi ponieważ jest to jedyne miejsce gdzie mozna potanczyc.Chołota?proste.Obora?jak najbardziej!jednak kiedy jest sie w grupie znajomych i ma sie chec po prostu potanczyc idzie sie tam.I gwaantuje wam ze tam właśnie kończa ,,piłkarze lokalnych klubów,,-->jako ,,nad ludzie czy co?Pozdrawiam

    Cytuj
  • 11 sty 2010

    mili , ładni , bardzo dobrze zbudowani i przede wszystkim ułożeni ! TRAGEDIA ,A co do tego twojego San cos tam ... to nie licz na wiele z takim metrarzem to sobie tam masarnie mozesz zrobic , ludzie ktorzy tam przychodza to malolaty i wiesniaki ktore mysla ze sa niewiadomo gdzie , po pierwsze to miejsce wogole nie ma klimatu !!! wega wyglada jak wyglada ale przynajmniej jest to jedyne miejsce gdzoe mozna isc w sobote i sie poruszac a nie siedziec w san i patrzec po sobie idze idze z takim klubem hahahaha

    Cytuj
  • 11 sty 2010

    Zgadzam sie z preclem;)Dzieciaki które chodzą do SAN myśla ze sa w ekskluzywnym klubie gdzie lansują sie przybijając sobie piątki i przez nastepny tydzień wspominając ,,zajebistą impreze,,Pomyslił wam sie moi drodzy Kraków z Myslenicami.Ale każdy ma taki ekskluzywny klub na jaki zasługuje...

    1 Cytuj
  • 12 sty 2010

    A Wąsaty na posterunku. Wszystko powiedziane. Close.

    Cytuj
  • 13 lut 2010

    San Francisco dawniej to warto tam iść napewno było lepsze od Vegi. Ale teraz to speluna. Dawniej to była kawiarnia pyszne ciastka kawa można było spokojnie usiąść i odpocząć po dniu pracy. Nie przynosiło to korzyści i właściciel postawił na piwo teraz jest tam całkiem inny klimat.

    Cytuj
  • 13 lut 2010

    Wyrażam głęboką(bardzo) nadzieje że często_bywająca nie pisała swoich postów głęboko w nie wierząc i że był to tylko żart:)

    Cytuj
  • 13 lut 2010

    Ludzie zjarzyjcie do słownika zanim cokolwiek napiszecie. Zaniżacie poziom tego forum. Wiem, wiem każdemu może się zdarzyć, że popełni bląd, ale te są rażące:
    "przeciwięstwo",
    "miałam zamiar ,porównać ten oto klub o którym jest mowa z Vedze" - tak tak z "VEDZE"
    "ułorzonych",
    "Niewarzne",
    "klijentów",
    "tetąncym",
    "Chołota",
    "metrarzem"

    Szlag mnie trafia jak to czytam!

    Pozdrawiam wszystkich bez wyjontku.
    "Jótro pszyjadę puźniej do bióra"

    Cytuj
  • 16 lut 2010

    Miejsce absolutnie bez klimatu , zbyt nowomodne , bez stylu - za nisko stoły nie można nawet oprzeć się o stół po kilku piwach.
    Poza tym jest zbyt drogo - takich meneli jak ja stać tylko na Harnasia.

    Cytuj
  • 16 lut 2010

    Ja bardzo lóbie ten Pap ,ogulnie powiem wam szczeże rze czesto tam z kolegami i kolerzankami bywam ,nasze księrzniczki czójom się tam bardzo bezpiecznie .Łuszka do siedzenia som bardzo dobre i wygodne ,opsuga tesz jest bardzo miła a piwko nie jest mieszane z wodom jak w banderozie .

    Cytuj
  • 16 lut 2010

    ile jeszcze ludzi skopiuje "styl" zdzicha z suwalk? zalosc :P A co do San FRANCO to szczerze mowiac nie jest nic specjalnego. Malo miejsca i rzeczywiscie czesto mozna spotkach tych co im sie wydaje ze sa "na poziomie" ;)

    1 Cytuj
  • 22 maj 2012

    dokladnie

    Cytuj
  • 22 maj 2012

    najgorzej jak z dziada zrobi się pan! tacy tam chodzą!

    2 Cytuj

Odpowiedz