Forum » Muzyka / Imprezy

paco

  • 11 sty 2010

    jakieś 2-3 lata temu bardzo lubiłam siedzieć w tej restauracji, ale teraz ... :/ brud, kurz, i pełno łysych podrostków z zawodówek ... :/ ten lokal dla mnie odpadł z gry.

    1 Cytuj
  • 11 sty 2010

    wielka szlachetna damo ,zaliczasz się najwyraźniej do tych co wyżej sr*** niż d*** mają skoro tak Ci trzeba dogadzać . Ludzie są jacy są ale przede wszystkim są ludźmi a Ty ?? Ty to myślisz ze jesteś lepsi niż Ci z zawodówki o których piszesz.

    Cytuj
  • 11 sty 2010

    Dales sie zlapac na prowokacje. nie widzisz? wyluzuj :) zreszta popatrz na zdjecie patafiana :)

    Cytuj
  • 11 sty 2010

    AniuD,a kim Ty jesteś ,żeby oceniać innych?Czy lepsze wykształcenie wystarczy ,żeby stawiać niżej ludzi po zawodówce?Moja propozycja,jak się nie podoba ,to idź tam gdzie chodziłaś przez te 2-3 lata.

    Cytuj
  • 12 sty 2010

    Od kiedy OHP jest lepszym wykształceniem? Razak no ja proszę Ciebie miej wyrozumiałość dla nas podłych magistrów ;)

    Cytuj
  • 12 sty 2010

    [quote=wąsaty dziadulo]Od kiedy OHP jest lepszym wykształceniem? Razak no ja proszę Ciebie miej wyrozumiałość dla nas podłych magistrów ;)[/quote]

    A gdzie ja tak napisałem?Przeczytaj uważnie...

    Cytuj
  • 13 sty 2010

    Pisałem z ironią. Bogowie...

    Cytuj
  • 13 sty 2010

    Pff...,dla mnie temat skończony,bo dalsze moje wypowiedzi i tak zostały by usuwane.Nie dam się sprowokować.

    Cytuj
  • 13 lut 2010

    To co kiedyś było w Paco to już nie wróci. Dawniej w Paco jedzenie się liczyło to było podstawa a teraz piwo. Brud taki jest wystrój tego lokalu. Dawniej posiłki były super smaczne można było je zjeść. A teraz to już nie to samo posiłków już nie zamawiam. Poszłam kiedyś na sok a dostałam wodę mineralną z jakimiś glutami makabra. Od tej pory już tam nie chodzę.

    Cytuj

Odpowiedz