Forum » Muzyka / Imprezy

27 Maj Warszawa Bemowo Koncert AC/DC

  • D S 30 sty 2010

    27 maja jest koncert AC/DC w Warszawie na wojskowym lotnisku Bemowo Bilety są już dostępne w necie.
    Czy ktoś z M-ce wybiera się na koncert ??

    Cytuj
  • 31 sty 2010

    Słyszałem, że z Myślenic jedzie cały autobus na ten koncert ale nie wiem kto go będzie organizował.
    pozdro

    Cytuj
  • D S 1 lut 2010

    Wie ktoś coś na temat tego autobusu ??? Proszę o inf.

    Cytuj
  • 9 lut 2010

    z tego co się orientowałem PKS Myślenice będzie organizować taki przejazd. szczegóły wkrótce.

    Cytuj
  • 7 kwi 2010

    Ze Skawiny jedzie Bus lista jeszcze chyba otwarta koszty 70pln/ głowa.

    Cytuj
  • Fundacja NWR 25 maj 2010

    Witam macie info dotyczące transportu na koncert bo autobus juz podobno zajęty;/

    Cytuj
  • 25 maj 2010

    Takie sprawy załatwia się przynajmniej 2 tygodnie wcześniej.
    Zadzwoń tutaj : http://www.skaw-tour.pl/page868686944bb8f8f87b214.html i zapytaj,może coś mają wolnego.

    Cytuj
  • Fundacja NWR 26 maj 2010

    Dzis dostalem bilety wiec dzis zalatwiam ...
    Dzieki za info

    Cytuj
  • 26 maj 2010

    PKS Myślenice organizuje wyjazd

    Cytuj
  • 26 maj 2010

    O której wyjeżdżacie?

    My planujemy o 9.30 ze Skawiny...

    Cytuj
  • 1 cze 2010

    Słyszałem, że koncert był fatalny, prawda to?

    Cytuj
  • 2 cze 2010

    Fatalny pod jakim względem?Wie ktoś coś na ten temat?

    Cytuj
  • 2 cze 2010

    To jest całe to forum właśnie....

    Jak ktoś siedział pod pałacem kultury to pewnie był fatalny bo nic nie widział i nic nie słyszał.

    Ja byłem na srodku płyty i było revelacyjnie :)

    Cytuj
  • 2 cze 2010

    [quote=Bruce]To jest całe to forum właśnie....

    Jak ktoś siedział pod pałacem kultury to pewnie był fatalny bo nic nie widział i nic nie słyszał.

    Ja byłem na srodku płyty i było revelacyjnie :)[/quote]]

    Pocieszające,dzięki za opinię.Mam nadzieję ,że na Sonisphere będzie podobnie.

    Cytuj
  • 2 cze 2010

    Podobno zagrali bez energii, jak im się nie chciało, taka zlewka. Ludzie byli rozczarowani.

    Cytuj
  • 2 cze 2010

    Chciałem zauważyć mama, że masz gary w kuchni nie pomyte!
    Widać przez okno z naprzeciwka.

    Cytuj
  • 3 cze 2010

    Niezadowoleni ??

    Bylem w połowie 2giej płyty i ...
    Było idealnie, rewelacyjnie, cudownie :D ze sceny płynęła czysta energia Angusa !!!
    NIEZAPOMNIANY KONCERT !!!

    Wielka szkoda ze to już ostatni raz w Polsce, bo mam dopiero 17 lat i nie miałem możliwości być w Chorzowie, a z wielka chęcią powtórzy bym to hmmmm IDEALNE, ENERGICZNE PRZEDSTAWIENIE jakie dali na Bemowie

    Jedyne na co można było narzekać to organizacja ruchu w warszawie... ;/

    Cytuj
  • 3 cze 2010

    Ech panowie jesteście fanami dziadów w obcisłym, w krótkich spodenkach z beretkami na głowach. Muzykę ci dziadowie robią biedną dla ludzi, którym słoń nastąpił na ucho. Ten zachwyt to chyba kwestia psychologii tłumu i energii z niej płynącej. Słabiutko panowie:(

    Cytuj
  • 4 cze 2010

    Tylko te "dziadki" zaczęły grać dużo wcześniej zanim się urodziłeś

    Cytuj
  • D S 4 cze 2010

    Biedną muzykę ??

    To skąd ponad 49 milionów sprzedanych albumów Back in Black i tym samym 2 pozycja na liście najlepiej sprzedających się albumów wszech czasów, to chyba nie do końca kwestia psychologii tłumu, bo skoro mi się nie podoba nie kupuje dlatego ze sąsiad kupił, te prawie 50 mln ludzi na świecie miało powód zęby kupić płytę.

    I skąd te 70tys ludzi na Bemowie skoro to biedna muzyka która graja dziadkowie hmmmm ??

    Cytuj
  • 4 cze 2010

    byłem w 91 w Chorzowie, pojechaliśmy tam na Metallicę ale to co pokazało AC/DC to było coś wspaniałego, żałuję że teraz nie mogłem pojechać bo był czad ,mimo że stare ale jare

    Cytuj
  • 5 cze 2010

    AC/DC jest świetne , na pewno lepsze niż banda matołów z gitarami którzy udają że grają rocka , a grają tylko po to żeby być trendy.

    Cytuj
  • D S 5 cze 2010

    Dokładnie qwd dobrze mówi, jeszcze oprócz tego ze chcą być trendy to dołożył bym kasę, z którą większość dzisiejszych wykonawców strasznie się odnosi, czego nie widać w AC/DC. Ludzie płaca za koncert dużą kasę ale tez dużo więcej dostają w zamian. A Bracia Young choć mogli by się kapać w kasie i używać $ zamiast papieru do D.., a po bułki latać helikopterem nie robią tego.

    "najważniejsza dla sceny muzyki metalowej; autentyczność ta wymaga od zespołów pełnego oddania w tworzeniu muzyki i kultury metalowej, a nie bycia częścią KOMERCYJNEJ machiny napędzanej pieniędzmi z tzw. sprzedawania się zespołów. Metalowy kodeks mówi też o "sprzeciwianiu się obecnym autorytetom i separacji od reszty środowiska". Metalowcy uważają, że najważniejsze dla nich jest "...całkowite oddanie się muzyce metalowej i głęboka lojalność wobec innych członków tej młodej subkultury"

    Cytuj

Odpowiedz