Forum » Muzyka / Imprezy

Landrynka jak - Dukat 2

  • 3 mar 2010

    Wy wszyscy widzieliscie techno chyba w ksiazce hahahahahahahaha. Jednym slowem masakra ;( Kraków wymiata tylko tam sie mozna dobze bawic :) Pzdr dla kazimiera :P

    Cytuj
  • 3 mar 2010

    Zgadzam sie..., dzisiejsze techno nap..... przez dj-ow ktorym wydaje sie ze sa najlepsi to jakies nieporozumienie !! :(

    Cytuj
  • 3 mar 2010

    Z takimi pretensjami to do producentów muzyki i bawiących się przy niej. DJ musi grać tak aby ludziom sie podobało.

    Cytuj
  • 3 mar 2010

    A czy możecie powiedzieć coś więcej o Ty Dj-ach??i jaką dokładnie muzykę grają?? bo techno to raczej na May Day sie gra więc nie sądze że oni grają techno..... a Tak wogóle jak ktoś twierdzi żę nie umieją grać to niech wejdzie za konsole i zagra lepiej bo nie sztuka jest komuś powiedzieć że nie umie grać lecz sztuką jest mu to pokazać:):):)

    Cytuj
  • 3 mar 2010

    DJ Baqu, Dj Lennox - electro, electro/house. Zapraszamy w piątek i sobote. Kto ma chociaz troche pojęcia o tym... Przemądrzałych pajaców ktorzy nie znaja sie na niczym i umieja tylko krytykowac pozdrawiamy.

    Cytuj
  • 3 mar 2010

    jakie to ma znaczenie jaką tam muzykę puszczają, ważne że 15-latki mają się gdzie bawić :D

    Cytuj
  • 3 mar 2010

    Siema elo.
    Wypowiedzi autora jak i niektórych z tego forum wskazują że nie ukończyli oni szkoły podstawowej lub są na poziomie rozpoznawania literek w elementarzu. Wypowiedzi i ortografii niektórych z was chyba nie muszę komentować. Szczerze nie myślałem że w Myślenicach narodzili się jeszcze tacy którzy nie poznali podstawowych słów.. No ale nie w tym rzecz. Byłem w tym klubie i powiem tak nie jest na najwyższym poziomie wiele mu brakuje ale nie płaczcie bo pewnie 80% z was tylko widziała to przez szybę. Przytoczę tutaj to co napisał autor ściany pomalowane w majtkowy róż hmm no to muszę przyznać że fajne masz majtki. Techno wiem wiem było modne jakieś 10 lat temu i niektórzy nawet nie rozróżniają w tym wieku jego gatunków ale cóż zacofany strasznie ten nasz naród. Do mikrofonu krzyczeli jazda hmm ? wolno im … Pewnie autor tego tematu ma taki głos że bałby się nawet szepnąć tak do mikrofonu bo ma wykastrowany głos. Piszesz że pomieszczenie jest tak zadymione że nie widzisz czy masz 10 zl czy 20 proponuję płacić po 5 zł wtedy nie będziesz miał problemów z takim rozróżnianiem chyba że masz aż taką wadę wzroku że nie potrafisz tego zobaczyć. Piwo piszesz że kosztuje 7 zł to Twój wzrok zatrzymał się na poziomie widoczności w 4% bo jak ja tam byłem to widziałem że piwo kosztuje 5zl. Czy się doczekasz takiego klubu .? Pewnie że tak postaw coś sam i puszczaj sobie jak to napisałeś „Techno” i będziesz miał rarytas. A tak podsumowywując to przede wszystkim polecam wam słownik języka polskiego bo niektórych poziom intelektualny i ich zlansowany mózg zatrzymał się w epoce flinstonów.
    Pozdrawiam was forumowi napinacze.

    Cytuj
  • 3 mar 2010

    to jest 2 dj a jak byłem tam ostatnio widziałem ich aż 4.....????
    Powiem tak byłem tam i faktycznie klub dużego poziomu nie ma mały bo mały ale wydaje mi się że liczy się klimat:)w sobotę już o 22 nie wpuszczali do klubu a to chyba o czymś świadczy:)
    A tak pozatym parę słó do autora tematy czyt:PRECEL to na Twoim miejscu uważał bym na słowa bo nigdy nie wiadomo na kogo można trafić kogo obrazić:P:P:P

    1 Cytuj
  • 3 mar 2010

    do M....

    pouczając tutaj innych wystawiasz sie na mega pośmiewisko, krytykujesz innych i polecasz słownik języka polskiego a sam(a) nie masz pojęcia o języku polskim... od kiedy mózg sie lansuje??? buhahahahh żal.pl

    Cytuj
  • 3 mar 2010

    z tego co mi wiadomo to rezydentów jest 2. Ostatnio było +2 gościnnie. Popieram guru :)

    Cytuj
  • 3 mar 2010

    Do gościa masakra
    Widzę że Twój poziom inteligencji jest tak wysoki jak poziom twoich rówieśników. Tak że współczuje Tobie i Twoim kolegom..

    Cytuj
  • 3 mar 2010

    Moi dordzy witam was wszystkich bardzo serdecznie.

    -zacznijmny od koloru scian, po pierwsze jesli wam przeszkadza nie musicie tam chodzic, po drugie kolor nie znaczy "burdel",po trzecie Sciany sa takiego koloru bo sama nazwa Klubu Kojarzy sie z kolorem rozowym...

    -Nie rozumiem hasla powyykrecane barmanki, ale jesli juz tak piszecie to miejcie na uwadze ze te dziewczyny pracuja tam ciezko zebyscie mieli gdzie sie bawic, bo do tej pory nikogo nie stac zeby otworzyc czegos gdzie beda imprezy i bedzie mozna przyjsc potanczyc.

    -od tego trzeba zaczac ze nikt nie krzyczal jazda jazda poniewaz haslo jest niemodne od ponad 10 lat, to haslo wynioslo sie z klub ekwador manieczki,ktore zapoczatkowal dj hazel, a mowienie przez mikorfon wymaga dlugiej pracy i cwiczenia glosu by przynosilo efekt i potraafilo zaczorowac ludzi bawiacych sie na parkiecie.Po drugie trzymajac juz sie tego punktu trzeba umiec rozroznic dj-a od wodzireja- definicji nie bede pisal ale po krotkiemu dje od wodzireja rozni sie tym ze gra na weselach i innych tego typu imprezach okolicznosciwych i prowadzi impreze poprzez rozne zabawy i innego tego typu.Praca dj-a wbrew pozorom jest bardzo ciezka i trzeba duzego treningu i wysilku by stworzyc z wielu utworow jedenj calosci, na zakonczenie tego punktu Dj-e w Klubie Landrynka NIe graja pseudo techno tylko gatunek muzyki zwany Elektro-Hausem.

    -Sprostowanie Piwo nie jest po 7zl tylko 5zl a jak ktos nie byl i pisze bzdury to niech sie nie oddzywa albo przyjdzie i sprawdzi... zdziwi sie.

    -Z tego co wiem do tej pory wstep byl bezplatny a od najblizszego czasu dla pan wjazd jest free a panowie beda placic.

    -Pomieszczzenie bardzo zadymione gdyz jest to klub i Tzw. wytwornica dymu sluzy do potegowania efektu swiatel Dyskoteokowych.

    -Jesli Nie podoba wam Sie Klub Landynka nie musicie do niego chodzic jest to proste i logiczne, a jesli tak naprawde szukacie dobrej zabawy to przyjdzcie i Sami sie przekonajcie ze JEST naprawde super.

    -Ktoś w postach napisał że niby są striptizerki w tamtym Klubie,z tego co widziałem nie ma tam żadnych striptizerek, i podejrzewam że nie będzie a pozatym mało jest odbiorców na tego typu atrakcje w naszym pięknym Mieście

    Na zakonczenie bardzo prosze nie Obrazac Klubu Dukat poniewaz byl to Klub tworzacy legende Myślenic, pod względem muzyki Klubowej i tworzący wysoki pułap któremu długo nikt nie dorówna.

    A Pana Precla proszę o nie wnoszenie takich wątków jak zacynał z Dukatem. gdyż chyba jest fanem muzyki biesiadnej i nigdy nie potrafił docenić tego co robią ludzie dla niego....

    Pozdrawiam.

    1 Cytuj
  • 3 mar 2010

    Podsumowując :]

    ALBO SIE UMIE BAWIC ALBO SIE NIE UMIE BAWIC!

    I JAK KOMUS NIE PASUJE TO DZIEKUJE DO WIDZENIA - NIKT NIE ZAPRASZA WAS TAM PO TO ZEBYŚCIE POZNIEJ KRYTYKOWALI ;]

    1 Cytuj
  • 3 mar 2010

    No włąsnie proszę słuchać kolegi wyżej i nie kłucić się a Dukat faktycznie legenda:):):) ale to niestety już tylko wspomnienia:( Przez takich jak PRECEL disco polo fanów

    Cytuj
  • 3 mar 2010

    Witam. Mam do powiedzenia parę słów; mianowicie owszem club jest pomalowany na różowo, iż jak przytoczył kolega zapaśnik nazwa jego kojarzy się z tym kolorem. Kolejną rzeczą jest to, że ci wyżelowani (choć nie wiem co złego w żelowaniu włosów) chłopcy to DJ'e, którzy są zapraszani na wszelkiego rodzaju imprezy, więc to świadczy samo za siebie o ich umiejętnościach. Również chcę wam poradzić słownik, bądź inne źródło ortografii. Miły panie Precel, jeżeli masz odwagę pisać takie posty na forum myślenic, miej odwagę wejść do Clubu, zatrzymać imprezę i przedstawić się. Co do dymu... Umówmy się, to club, więc ludzie tam palą, oraz znajduje się wytwornica dymu, która potęguje ten efekt. Jeżeli chodzi o towarzystwo, cóż... To raczej sami swoi, więc nie potrzeba nam nikogo więcej, a na pewno takich buraków jak ty ;] Ja osobiście słucham w domu Rocku, Metalu, Rapcoru, oraz Drum And Bass, a tam bardzo dobrze się bawię ;] Serdecznie zapraszam :)
    Pozdrawiam wszystkich Bury :)

    Cytuj
  • 3 mar 2010

    aha i zapomnialem dodac... - jak wam sie nie podoba to idzcie do vegi i bawcie sie przy ''jestes szalona'' :] to sie nazywa wodzirej:)

    Cytuj
  • 3 mar 2010

    Co do wypowiedzi Precla i innych cwaniaczków.
    Proszę odwiedzić club Landrynka i dopiero ocenić.

    pozdrawiam Żyłka:)

    Cytuj
  • 3 mar 2010

    lajtowy klub ;D

    Cytuj
  • 3 mar 2010

    post wyzej
    by mlody nh ;D

    Cytuj
  • 3 mar 2010

    [quote= gołębie]

    Po drugie - striptizu nie ma, bo w Myślenicach nie ma wystarczająco ładnych dziewczyn żeby sie do tego nadawały:)quote]

    Tutaj to pojechałeś, może warto z Ukrainy kilka zaprosić;)
    Chyba że się za bardzo szanują i nie będą się rozbierać w byle pipidówie.

    Cytuj
  • 3 mar 2010

    Kiepsko sie zacytowało...

    Cytuj
  • 3 mar 2010

    Powiem krotko i na temat... Autor tematu chyba sobie nie zdaje sprawy zakladajac takie tematy ze obraza ludzi ktorzy tworza hostorie myslenic z tego co czytam osoby ktore napisaly posty a faktycznie byly w tym Klubie nie maja mu nic do zarzucenia i sa zadowoleni z tego miejsca.A osoby ktore widzialy go na zdjeciach i nie byly w nim widze ze maja najwieksze ale co do niego,i podejrzewam ze nie przyjda tam nigdy...

    Pozdrawiam

    P.S. Proponuje zamknac temat bo nie ma sensu urządzać tutaj pola bitwy dwóch stron: OSoby Którym Się Podoba i Byli i wiedzą jaka jest prawda VS. OSoby Nie Będące Nigdy W Landrynce i nie mające bladego pojęcia o nim a krytykujące jego istnienie....

    1 Cytuj
  • 3 mar 2010

    Klub Landrynka jest tych samych właścicieli co klubu Dukat. Nie wiem czy obrośnięcie w legendę polega na tym, że nie było imprezy w klubie "Dukat", w której by się nikt a wiem nawet, że i właściciel klubu człowiekiem jest krewkim i jednemu klientowi też zrobił nowy "image" po jednej z imprez. Co do "Landrynki" to nie wiem jak grają, jak tam jest i na razie nie zamierzam się tam wybrać. Może z tego powodu, jeśli w tym miejscu zmienił się tylko kolor wnętrza - różowy - (jeśli ktoś był w Aishy to wie o czym mówię) to nic tylko załamać ręce i życzyć powodzenia. A uważam, że imprezy organizowane w Vedze przez NWR na pewno długo nie będą mieć konkurencji - przykład to ostatki w B&W, lub parę wcześniejszych imprez w Vedze - jeśli rzeczywiście Landryna się ma równać z tym klubem (póki co) w naszym mieście, to wystarczy przypomnieć sobie ile osób bawiło się w Vedze i do której lokal był czynny - nie do 22 ;-) Bez pozdrowień dla leszczy i cwaniaków, którzy nie potrafią popatrzeć na sprawę obiektywnie i nie ciskać po forum jakimiś żalami i pretensjami ... .

    Cytuj
  • 3 mar 2010

    do pana goscia 20. Jak sam pan(i) nie był w Klubie Landrynka. To niech Pan(i) nie pisze kto jest właścicielem tego Klubu. Wiem Kto był właścicielem Klubu Dukat i znam właściciela bardzo dobrze...i zapewniam państwa że nie jest on właścicielem, a tym barddziej sobie wypraszam sugestie na jego temat. A pozatym Klub dukat był pożadnym Klubem Z Ochroną i zasadami a Nie tak jak Vega gdzie gówniarze niepełnoletni spią pod stołem... Na zakończenie niech pan(i) czyta uważnie forum i potem wypisuje pierdoły że Klub jest otwarty do 22.00.A Powiem JEST otwarty dużo dłużej tylko o godzienie 22 przestali wpuszczać gdyż nie było już miejsca by wpuszczać reszte klientów... a świadczy to o tym że KLub Jest popularny wśród mieszkańców...
    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 3 mar 2010

    jadąc sobie sobotnim późnym wieczorem ulicą trzeciego maja.. patrze pełno pijanych wieśniaków(czyt. ludzi zamieszkujących tereny wiejskie przyp. PAP).... i patrze pełno golfów trójek po tuningu myśle.. łotafak..teraz już wiem ..banda patoli

    Cytuj

Odpowiedz