Forum » Muzyka / Imprezy

Landrynka jak - Dukat 2

  • 4 mar 2010

    Galicjanki?
    hahaah

    Cytuj
  • 4 mar 2010

    Jeżeli chodzi o moralność w takich miejscach - mam to gdzieś , każdy robi co mu się podoba byle nie naruszał dobra innej osoby - pozatym prostytucja jest w Polsce LEGALNA - nie legalne jest stręczycielstwo - mi chodzi tylko o to żeby móc się dobrze zabawić , przy muzyce która lubię a taki lokal mi tego nie gwarantuje więc tam nie chodzę , proste , a jeżeli ktoś lubi taką atmosferę jego sprawa i wybór.
    Jest popyt jest podaż.
    Czekam tylko na klub który zaoferuje mi coś ciekawszego.

    Cytuj
  • 4 mar 2010

    [quote=:[hr][quote]Civic napisał]ale tu rozgorzała dyskusja, i sami "goście" :) Moim zdaniem, jak są lokale dla ludzi "x", to czemu nie robić dla ludzi "y"? Niech każdy chodzi gdzie chce, jeśli mu się tylko podoba. [/quote]

    Civic, oglądałeś Galicjanki ?
    W sam raz film tutaj pasuje. Dlaczego mamy demoralizować młodzież albo przynajmniej stwarzać im do tego warunki ?
    Nie okłamujmy się - w takich lokalach NIE DZIEJE się nic dobrego.
    Jak będziesz miał swoje dzieci (w domyśle jesteś przed tym) to zmienisz zdanie, póki co nie broń tego co nie poważają ludzie z większym niż ty doświadczeniem życiowym... [/quote]

    Galerianki - oglądałem ten film. Rozumiem o co Ci chodzi. Ale uściślając. Czy lokal jest dla dorosłych? No chyba raczej tak, bo sprzedają w nim alkohol, pala fajki, no i nazwa też jakaś taka "dorosła". Dzieci (nieletni) nie powinny mieć tam wstępu...ale jak jest, to doskonale wiem i zdaję sobie z tego sprawę :( Moja wypowiedz tyczyła się już ludzi dorosłych, mających własne dochody i robiących z nimi to, na co mają ochotę i spędzają czas jak i gdzie chcą. Nikogo nie bronię i jeśli uważasz, że mając dzieci ludzie "maja wtedy większe doświadczenie życiowe" i ich wypowiedzi są cenniejsze to chyba jesteś w błędzie.
    Lokal niech sobie będzie, ale gdy temat porusza 15- latek piszący, ale zajebi**** klub, sie uwaliłem w sobote itd to tu robi się już nie fajnie :(

    Cytuj
  • 4 mar 2010

    Precel mam nadzieje że ta barmanka której zadałeś takie fachowe pytanie "za ile do buzi" Cie rozpozna:D

    Cytuj
  • 4 mar 2010

    no to zapraszamy cie precelku w sobote, przedstaw nam sie ładnie i inaczej sobie wtedy porozmawiamy. a jak boli cie ze chlopaki z djki potrafia wiecej niz ty to idz dowartosciuj sie do burdelu bo tam twoje miejsce. Mam nadzieje ze sie zjawisz :)

    Cytuj
  • 4 mar 2010

    Wypowiedź wyżej uświadamia mnie w przekonaniu że niektórzy ludzie tak silnie identyfikują się z innymi (cóż za empatia!) że używają pierwszej osoby liczby mnogiej - cóż siła tkwi w grupie - zwłaszcza dla ludzi bez osobowości :/

    Cytuj
  • 4 mar 2010

    oj chłopczyku o nicku :) strasznie dużo tu buczysz na tym forum broniąc tego syfu ale widać w twoich wypowiedziach twoja inteligencję to znaczy się jej brak zupełny może przedstaw się nam kim jesteś to z miła chęcią wpadnę/wpadniemy wszyscy do tego syfu i pogadamy hehe..

    Cytuj
  • 4 mar 2010

    Jeśli jesteś głodny wrażeń to może wybierz się do Głogoczowa, na "misje".
    Zapewne będziesz usatysfakcjonowany.

    Cytuj
  • 4 mar 2010

    w Dukacie grał D-Walt, Top-Gun i Przemek ;]

    Cytuj
  • 4 mar 2010

    W Myślenicach nigdy nie powstanie Klub taki choćby jak w Krakowie ponieważ do myślenickiego klubu przychodzą głównie ''Myślenickie'' prostaki z 20 zł na impreze jak mam da. Wcześniej coś wypiją i na zakończenie imprezy najlepiej komuś dołożyć...
    W takiej okolicy nie uda się zrobić dobrego klubu. dukat próbował nawet selekcje zrobić i nic z tego nie wyszło.

    powodzenia prowadzącym Landrynkę

    Cytuj
  • 4 mar 2010

    Witam. Trafiłem na to forum gdyż raz że usłyszałem że oczernia się tu Mój dawny Klub "DUkat", Nowo otwartą Landrynke oraz Mnie samego :] Powiem tak temat jest zalosny, i nie powinno cos takiego powstawac, zwracam się z prośbą o nie opisywanie dj-ów jako łamag, pseudomyzyków itd. Dj-e Którzy grają mają prawo się pochwalić tym że grają i prezentować wam muzyke jesli dany klub sobie tego zyczy.Po drugie graja z pelni profesjonalnej konsolety, i duzo czasu moim przyjacielom zajęlo nauczenie się by grać tak dobrze jak grają, Bo puścić muzyke potrafi każdy ale złożyć to w jedną całość to już jest inna bajka i potrzeba wielu lat i gigantycznego wysilku, poswiecenia czasu i samego siebie. Każdy ma prawo do wyglaszania swoich opini ale nie zycze sobie żeby osoby mam namysli dj-ow opisywac i wyglaszac na ich temat opinie ich nie sluchajac, pojdzcie tam to sie przekonacie i wtedy mozecie wyglaszac swoje opinie.
    Z myślenic Krakowa nie zrobicie tutaj ludzi lubią innego typu muzyke, nie bedą się bawić przy hausie gdyż nie lubia monotonnych dzwiekow którymi ona się szczyci, dlatego są inne gatunki muzyki odtwarzane w tym Klubie ponieważ to się ludzią przychodzącym tam podoba,Nikt was nie zmusza żebyście tam przychodzili.Poto tworzy się wiele klubów w mieście by każdy wybrał to co dla niego najlepsze więc jeśli Podoba wam się Vega to idzcie tam, Jesli chcecie posiedzieć w spokoju z malolatami pojącymi piwo idzcie w inne miejsce, a do Landrynki Idzcie Jesli Lubicie Tamten Klimat Proste i Logiczne a nie wypisujcie ze powinni zamknac itp. bo niemacie racji kazdy Klub ma swoich odbiorców. Dukat też miał niestety zamkneli go, i brakuje mi go bo Dukat był dla mnie jak drugi dom i boli mnie to że tak dużo ludzi którzy pewnie nie byli tam ani razu albo poprostu są nieletni i narzekają gdyż była wprowadzona selekcja i nie wpuszczano osób poniżej 18 roku życia i nie mogą przeboleć tego że nie poczuli tamtego Klimatu.W Dukacie grało dużo dj-ów poza moim współ rezydentem Przemkiem i D-woltem.Np. DJ Klimazz czy Dj Adi z radio party. Sluchacie ich jeździcie na ich występ chociażby do wszystkim dobrze znanego Klubu Energy 2000 w przytkowicach. Grałem w wielu Klubach i mogę się pochwalić swoim dużym dorobkiem.Przez ten długi czas przez który pracuje w tym fachu poznałem wielu ludzi były wzloty i upadki ale cały czas robie to co kocham Czyli Bawie Ludzi muzyką którą im prezentuje.Jeśli ktoś ma coś do mnie to bardzo proszę żeby załatwił to ze mną osobiście a nie przez forum nie lubie jak ktoś oczernia mnie zaplecami. A Baqa i Lennoxa serdecznie Pozdrawiam. Na Zakończenie chciałem napisać że jeśli Autor tematu ma odwagę oczerniać Ludzi Którzy tworzą tamten lokal niech ma też cywilną odwagę Przedstawić się Kim jest i wyjasnić nam dlaczego to robi...

    Pozdrawiam Dj.Top-Gun rezydent KLubu Dukat.

    P.s. Małe sprostowanie do wypowiedzi na temat włąściciela lokalu... Właścicielem Klubu Landrynka nie jest właściciel nie istniejącego już Klubu DUkat i nie było takich sytuacji jak ktoś tam opisał, Myślenice są małe i króluje w nich plotka,a więc przeinaczanie faktów.

    Cytuj
  • 4 mar 2010

    Serowy Obwarzanie, produkujesz się niemiłosiernie, bajkopisarz z Ciebie dobry, zresztą prowokator też. Lecz gdybyś był choć troszkę bardziej rozwinięty intelektualnie, to przeczytałbyś to, co napisałeś przed kliknięciem 'dodaj', a następnie poprawiłbyś ten tekst. I zastanów się dlaczego. ;)

    'Landrynka' ma swoich zwolenników, jak i przeciwników. Cóż, życie nie jest idealne. Nie dogodzi się wszystkim. Kwestia gustu.
    Ale może jednak warto przejść się tam i przekonać na własne oczy co jest prawdą, a co nie? Oczywiście ciągle nawiązuje do tego co jest napisane w postach powyżej.
    Np. obiło mi się o uszy,[ oczy również ], że jutro (piątek 5/03) ma być dość dobra impreza. Może warto sprawdzić, a potem oceniać?

    Cytuj
  • 4 mar 2010

    Dzieki
    Najlepsi sa ci którzy niemaja pojecia jak tam jest

    Cytuj
  • 4 mar 2010

    Śmiać mi się chce przeglądając ten wątek. Poważnie. Ok, forum to forum, każdy może napisać co chce. Zaznaczam od razu że nie bywam a klubach typu Landrynka, Dukat czy im podobne, ale wcale mi one nie przeszkadzają.Jeśli ktoś ma pomysł, ochotę i kasę- niech otwiera takich klubów jak najwięcej. Żałośni są koledzy typu Precel czy jakoś tak, bo korzysta właśnie z tej anonimowości forum żeby się wyrzyć i wydaje się mu że komuś pojechał, prawda jest taka że i tak nie zniechęci ludzi którzy tam przychodzą się bawić. Ale żałosne jest to, że nie ma odwagi się przedstawić, czy nawet powiedzieć tego oficjalnie w w/w lokalu. Następny kolega kamilos- anonimowy kozak który wpadnie/wpadną do tego syfu jak napisał i pogada...hehe. Po pierwsze, M-ce to nie jakaś Sycylia i takiego gadania raczej nikt sie nie przestraszy, tym bardziej od anonima. Uważaj bo czasami można się z takim "wpadaniem" przeliczyć. No ale to jest forum, tu tacy jak Wy mogą się dowartościować. Macie dużo do powiedzenia, może Wy otwórzcie jakiś klub, konkretny, i utrzymajcie go. Kamilos, tylko uważaj ze swoimi ludźmi żeby Was ktoś naprawdę poważny nie przekręcił:) Hehe, żenuła

    Cytuj
  • 4 mar 2010

    Ludzie nie piszcie tekstów tpu "to wpadnij przedstawi się a wtedy inaczej porozmawiamy" bo wali mi tu gówniarstwem 17 letnim który twardy jest w grupie...Broniąc Landrynki i pisząc w ten sposób nie pomagacie jej...

    Dowiedziałem się już że piwo jest w cenie 5 zł.. a więc jak na myślenickie warunki całkiem ok. Druga sprawa z tego co przeczytałem grają tam Dj'e których już znam i na nie jednej imprezie z ich udziałem już byłem...fakt młode chłopaki ale bardzo dobrze się bawiłem przy ich muzyce. Więc nie pozostało mi nic innego jak tylko wbić do różowej (kolor lubie a co ! :D) Landryny na impreze i przekonać się na własne oczy jak tam jest ;) ale to dopiero za tydzien w weekend ;)

    Ps. A teraz panowie sprawa organizacyjna...ludzie buczą że z ostatniej waszej imprezy wychodzący ludzie rozpier...... wszystkie kosze na osiedlu, butelki porozwalali w okolicach baru na górnym...tak że macie moc to coś zróbcie z tym bo niedługo możecie mieć przez to problemy...ale to już od was zależy...ja mam nadzieje że zobaczymy się za tydzień i wtedy ocenie jak jest ale myśle, że będzie dobrze. Pozdrawiam tych którzy narzekają i tych którzy bronią landryny.

    Właśnie co do płatnego wstępu...nie za wcześniej na to ? (do właściciela)

    Cytuj
  • 4 mar 2010

    "Bolek"- czytaj ze zrozumieniem. Cytowałem gościa kryjącego się pod nickiem kamilos. A jeśli jego masz na myśli, to ja nie widzę w którym miejscu on broni Landrynki

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    hehe ja nie pisałem do Ciebie tylko ogólnie do tego co było wcześniej ;)

    Zresztą jak pisałem mojego posta to Twojego jeszcze nie było na forum

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    Teksty per "Jazda" "Jedziemy i bawimy się", są charakterystyczne dla DJ Lennoxa, ten typ tak już ma i go nie zmienicie.

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    Zapraszam Dzisiaj na imprezę:)

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    gościu o nicku hehe a może ty się łaskawie przedstaw a nie bucz tu na forum anonimowo tak jak wszyscy pozostali śmieszne to jest jeden do drugiego mówi przedstaw się a sam tego nie zrobi bo to logiczne ciemnoty że się nikt nie przedstawi z imienia i nazwiska a jak sam tego nie uczynisz to czego ty gościu wymagasz od innych żenada

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    Słyszałyszmy z kolezanka ze z tego różowego busu co stoi obok klubu dochodza niejednoznaczne odgłosy?? czy to prawda??

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    dochodza, dochodza a kiedy jakas impreza objazdowa?? rozowym busem?? :)

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    'loleczka' oczywiście, że prawda. Dźwięk silnika, też jest niejednoznaczny, nie sądzisz? A jeśli go jeszcze pomieszasz z muzyką z np. radia samochodowego, to już sama nie wiesz, co słyszysz. ;)

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    nio i pójdzie z dymem:D

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    Witam, mieszkam kilka domów wyżej od Landrynki i bardzo dziwię sie sąsiadom,że sobie na coś takiego pozwalają,ale to chyba nie długo ,bo słyszałem że zbierają podpisy,bo jak można coś takiego otworzyc w takim miejscu.Rozumiem że trzeba się bawić i że dyskoteki są potrzebna ,ale z dala od domów.Nie da się spać ,a pijana młodzież zachowuje się okropnie.W niedzielę przechodziłem koło tego lokalu,pełno szkieł koło domów i sklepu ,kufli o prezerwatywach nie wspomnę.Co robią w środku to ich sprawa,ale oni cały czas wychodzą na zewnątrz i krzyczą ,a już nie mówię o samochodach ,które świrują.Brak słów,ale myślę że nie długo będzie ta landrynka,mam jej dość ,gdyż jest strasznie uciążliwa!

    1 Cytuj

Odpowiedz