Forum » Muzyka / Imprezy

Landrynka jak - Dukat 2

  • 7 lut 2011

    cos mi sie wydaje ze post wyzej pisal sam 'sound ti', interesuje sie imprezami ale o vipcollege nie slyszalem ;)

    Cytuj
  • 10 lut 2011

    Popieram Pogięty Marynarz. Nie wiem jaka ochrona w Magicu (ale z tego co czytam kiepściutka/tania), ale w Blacku nie powala. Jak zawsze dostaje ten co nie powinien :D. Dj SoundTi - nie znam... top-gun jak gra to niech się schowa :D. Ja się wyzwań nie boje tylko tego czy Was stać :D. Pochwalcie się setupem :P. Co do dymu to musi być przy słabych światłach ale niech kupują ten z wyższej półki + fajny koncentrat.

    Cytuj
  • 18 lut 2011

    możecie napisać coś więcej na temat magica?? nie byłem tam jeszcze a w powyższym temacie nie mogę się doczytać czy warto iść czy nie. Podobno w weekend są bardzo dobre imprezy, dj jest świetny i ogólnie dużo ludzi. Słyszałem że nawet w środku tygodnia zawsze znajduje się kilka osób co chyba znaczy że klub jest w porządku. Proszę was jednak o opinie bo nie wiem czy iść tam czy może jednak coś innego wybrać. Z góry dzięki za inf

    Cytuj
  • 18 lut 2011

    Drogi "Bar"-piszesz tak,jakbyś był jednym z pracowników i znów chciał powrócić do ów baru i poznać temat i opinię. Błagasz wręcz o tą opinię ,bo nie wiesz czy masz się tam wybrać!To jest aż nienaturalne.Co Ci szkodzi wpaść tam na piwko,zobaczyć lokal-nie spodoba się to pójdziesz gdzie indziej,będzie ok to zostaniesz.W czym problem?Nie wiesz,że zawsze najlepiej przekonać się na własnej skórze??
    Gdzie się doczytałeś,że są tam bardzo dobre imprezy?dj świetny?Większość ,i to zdecydowana większość postów odnosi się z krytyką do tego miejsca.I co chwila się słyszy ,że jakiś chłopaczek po sobotniej imprezie jest w szpitalu,został pobity,poturbowany.

    1 Cytuj
  • 18 lut 2011

    [quote=Algida] Drogi "Bar"-piszesz tak,jakbyś był jednym z pracowników i znów chciał powrócić do ów baru i poznać temat i opinię. Błagasz wręcz o tą opinię ,bo nie wiesz czy masz się tam wybrać!To jest aż nienaturalne.Co Ci szkodzi wpaść tam na piwko,zobaczyć lokal-nie spodoba się to pójdziesz gdzie indziej,będzie ok to zostaniesz.W czym problem?Nie wiesz,że zawsze najlepiej przekonać się na własnej skórze??
    . [/quote]
    nie jestem pracownikiem żadnego baru, po prostu chciałem się dowiedzieć co sądzicie o tym miejscu i tyle. Mogę się przekonać na własnej skórze ale skoro mogę się dowiedzieć od was to teoretycznie skoro nie jest fajnie to nie muszę tracić czasu na chodzenie tam. Gdybym był pracownikiem to pewnie pytałbym się was co można zmienić, co się wam podoba itp. A chodzi mi tylko o jaką krótką opinię czy warto tam być, jakie są imprezy i tyle. Fakt na forum jest sporo głosów krytyki ale na zasadzie jest głupio, jest nudno itp itd. , a nikt nie pisze czemu tak jest??

    1 Cytuj
  • 18 lut 2011

    Masz chłopie problem. Raz logujesz się jako "bar" raz jako "fazi" z pewnie powinieneś jako TOPGUN :)

    1 Cytuj
  • 18 lut 2011

    Zasada jest prosta: Klub budżetowy; kiepscy dj'e czy sprzęt, grają często te same kawałki, brak konkursów lub promocji, brak gościnnych występów dj lub po prostu zawodowców (ja się za zawodowca nie uważam); słaba reklama: cienkie plakaty, brak strony internetowej (ja nie widziałem), brak porządnego fotografa, brak imprez tematycznych czy stylowych, brak filmików na YT, brak setów w internecie; Kiepska ochrona: ochrona nie powinna stać tylko na bramce tylko też w środku (np. jedna czy dwie osoby w środku) aby nie było burd, stali 'prowokatorzy' powinni być na czarnej liście spisani i nie wpuszczani, każdy powinien być przeszukany (ostre przedmioty!); NIELETNIM NIE SPRZEDAJEMY ALKOCHOLU (no chyba że dorosła os mu kupi wtedy jesteście czyści i najważniejsze nie budzicie sprzeciwów innych małolatów). A czy w lokalu jest monitoring? Zawsze to jakiś dowód w przypadku zniszczenia mienia, brutalnej bójki itp.

    To moje rady i spostrzeżenia... może część nie jest zgodna z prawdą o klubie jednak to wynika z wypowiedzi innych.... czy zostaną wykorzystane to zależy od właściciela....

    Jeśli można wiedzieć to jaką powierzchnie ma lokal?

    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 19 lut 2011

    dzięki DJKompot. Chociaż jeden post który odpowiedział na mój "problem" :) w takim wypadku zastanowie się czy tam iść czy nie. Co do powierzchni lokalu to pytaj kogoś kto tam był. Dzięki jeszcze raz.
    Jeśli chodzi o sugerowanie że pisze z różnych nicków, że jestem pracownikiem tego baru (czy klubu) to wasze teorie są co najmniej na poziomie teorii macierewicza (sory że tak porównuję ale nic innego nie przychodzi mi do głowy). chciałem się dowiedzieć jakieś inf o klubie i wiele wysiłków trzeba żeby jeden post był z normalną odpowiedzią.

    Cytuj
  • 19 lut 2011

    Tyle samo wysiłku wymaga przeczytanie chociaż połowy tych postów i wyciągnięcia wniosków,że klub raczej nie jest "super".Jak Ty się chłopie masz tak zastanawiać i analizować wszystkie miejsca do których się chcesz wybrać,to chyba nigdy nie odejdziesz od komputera-pytając innych o zdanie.

    1 Cytuj
  • 19 lut 2011

    [quote=Algida] Tyle samo wysiłku wymaga przeczytanie chociaż połowy tych postów i wyciągnięcia wniosków,że klub raczej nie jest "super".Jak Ty się chłopie masz tak zastanawiać i analizować wszystkie miejsca do których się chcesz wybrać,to chyba nigdy nie odejdziesz od komputera-pytając innych o zdanie. [/quote]
    Czyli według Ciebie nie ma sensu istnienie jakiegolwiek forum bo po co pytac przecież nie wyjdzie się z domu. Skoro nie chcesz napisać co Ci tam nie pasuje to nie pisz i tyle a swoje nauki zostaw dla znajomych. W innych tematach jest np. o pizzeriachw mce i też uważasz że nie ma sensu pytać nikogo o zdanie tylko iść i samemu się przekonać?? może są osoby które zanim gdzieś się wybiora to chcą poczytac o danym miejscu itp. Nie Tobie to oceniać więc jeśli faktycznie nie chesz to nie pisz i tyle

    1 Cytuj
  • 20 lut 2011

    na tym forum umiecie tylko po wszystkim cisnąć, juz odezwac sie nie mozna bo znajdzie sie krytyk ktory musi dorzucic swoje 3 grosze ktore tak naprawdę moze wsadzic sobie w odbyt :) w myslenicach jest tak ubogie zycie towarzyskie tylko dlatego ze ludzie nie potrafią robić niczego innego oprocz narzekania jak to nie jest zle i nudno. ludzie sami robicie sobie krzywde

    Cytuj

Odpowiedz