Forum » Muzyka / Imprezy

organizacja imprez

  • Aga 25 sie 2008

    Wydaje mi się,że to po prostu ich głupota nie pozwala na powiedzenie niczego sensownego... I akurat w tym przypadku dobrze się stało, że ktoś powiedział co myśli, bo jak widać gość już się więcej nie odzywa...A co do reszty to masz rację...Zgadzam się...

    Cytuj
  • 29 sie 2008

    tak nic sie nie dzieje , jak sie juz dzieje to was tam nie ma bo udzielacie sie na forach i piszecie jakie to wszystko jest do dupy , sami cos zrobcie a nie komentujcie ...

    Cytuj
  • Aga 30 sie 2008

    Ludzie jak widzę są bardzo dziwni...

    Cytuj
  • 20 gru 2009

    Tak się zastanawiam dlaczego nie zapraszają do Myślenic ŻADNYCH gwiazd ;/ Mogłoby być więcej recitali, zamkniętych bądź otwartych koncertów.. Wiem, że to są pieniądze itd. ale myślę, że młodzieży zależy na czymś takim ;) Więc taki mały apel .. ;)

    gdyby tak E.Górniak do nas zawitała... ^^

    Cytuj
  • 20 gru 2009

    Warto by coś zdziałać w tym kierunku :)

    Cytuj
  • 20 gru 2009

    Tak Edyta G i inni, tylko gdzoe ich zaprosisz do Vegi , Przystani, Paco??
    W Myślenicach nie ma miejsca na imprezy otwieraja sie kolejne restouracje, fryzjery itp. Zrobic impreze to nie jest problem tylko gdzie ????

    Cytuj
  • 21 gru 2009

    Madlen, wspomniałas o sprowadzeniu artystów, koncertach. Pamietam, że jeszcze niedawno odbywały sie koncerty lub jakieś impresy w MOK. ale to było za czasów byłego Dyrektora MOKU. Obecnie nie ma zadnych imprez tego typu. (wyjarkiem był koncert Ziemi Myslenickiej przyciągnął nadkomplet widzów).
    Obecna Pani dyrektor unika jak moze wszelkich organizacji (po co sie męczyć) a niektóre inicjatywy zaraz upieprza. Dowiedziałem sie, ze nie bedzie luz galerii w podziemiach. Ni bedzie, bo to nie jej inicjatywa. Za to bedzie miedzynarodowy konkurs rzeźby w lodzie na Rynku. Miedzynarodowy, bo oprócz rzeźbiącej Pani Dyrektor jest jej znajomy zza Buga. MOK umarł.

    Cytuj
  • 21 gru 2009

    Dyrektorka MDK to rzezbi ale finanse tej instytucji, a co do galeri to szkoda slow znow zrobi sie cepeliada jak widac uklady robia swoje ....

    Cytuj
  • M G 21 gru 2009

    Sprowadzanie artystów , koncerty , itd.. wszystko ok , ale nie w MOK-u , niestety ale nie tędy droga. Nie wiem czy w Myślenicach doczekamy się kiedyś konkretnego klubu w którym mogłyby się odbywać takie imprezy ale to było by coś. Wiem że już nie jedna osoba myślała o zainwestowaniu w taki klub jednak to nie jest duże miasto i nie jest to pewna inwestycja , jak ktoś ma kase na inwestycję to woli warzywniak otworzyć albo następną budkę z kebabem i nie wtopi interesu. Póki co na jakieś tam gwiazdy można liczyć jedynie na corocznym letnim jarmarku zwnym 'DM' ;)

    Cytuj
  • 21 gru 2009

    Ja zacyznam od precli i nie zamiezam na tym poprzestac;)

    Cytuj
  • 22 gru 2009

    Zwieprzony. Dlaczego sadzisz, że nie można sprowadzać artystów do MOKUu? Kiedyś byli. Byli piosenkarze, kabarety, były przedstawienia teatralne. Sam bywałem i bywało wielu ludzi. I mam wielkie pretensje do obecnej Pani Dyrektor, która totalnie olała myslenicka kulturę. szczatkowe zajęcia lub zajecia w ferie nie załatwieją sprawy. Pani Dyrektor nie przejawia żadnej inicjatywy aby wykonywać swoje obowiązki wobec ludzi. I dziwuę sie, że nikt z władz gminnych tym sie nie interesuje. Czyżby Pani Dyrektor była pupilkiem? Jesli tak, to drogim i bezsensownym.
    Inną sprawą jest brak prawdziwego klubu. I zgadzam się z Tobą, że długo nie bedzie mecenasa, który zainwestowałby w tego rodzaju przedsięwzięcie.

    1 Cytuj
  • 21 cze 2014

    Mam pytanie. Znacie kogoś z Myślenic, kto na weselach zajmuje się prowadzeniem zabawy z bum bum rurkami (chodzi o granie na kolorowych, plastikowych rurkach)?

    1 Cytuj
  • 26 sie 2019

    Pracuje przy organizacji eventów i szczerzę mogę polecić abyście skorzystali z firmy, która zajmie się całą organizacją techniczną. My współpracujemy z 3tech.eu i nie trzeba się o nic martwić ;)

    4 Cytuj

Odpowiedz