Forum » Muzyka / Imprezy

Pub Zbójecki..reaktywacja

  • 24 cze 2008

    alez dziekuje ci bardzo i wzajemnie zakichany pajacu:D:D:D

    Cytuj
  • 24 cze 2008

    Niestety przyznaję, że z panki zachowały się mało kulturalnie, nie chciała bym z nimi grać koncertu bo nie są w stanie zachować się jak ludzie w takich sytuacjach (nadmiar alkoholu przed czasem)... P O R A Ż K A!!! Zobaczymy co pokażą na dniach myślenic, bo jak wyjdą znów tacy zalani to niestety ale na widowni nie będą sami znajomi z parku i zostaną ostro wygwizdani... Ps Panowie prawie wygrany przegląd nie czyni z was gwiazd:P

    Cytuj
  • Łukasz Dragosz 25 cze 2008

    ale to ze 1 zespol dal ciala czy tam jakas grupa to nie znaczy jeszcze ze cala knajpa jest do kitu.

    Powodzenia z dalsza dzialalnoscia :)

    Cytuj
  • 25 cze 2008

    mhm...dobra rada dla wszystkich....najlepiej ignorowac i nie komentowac wypowiedzi takich "wróżek" bo to tylko je podsyca do pisania o czyms o czym pojecia nie maja, i zasmieca forum...no i powoduje ze sie wkuzamy....zignorowac, nie komentować...w końcu sie znudzi...

    Cytuj
  • 25 cze 2008

    Dzięki :)

    Cytuj
  • 26 cze 2008

    ja tam grałem i browar piłem i mi sie bardzo podobało, scenka troszke większa niż ostatnio (chociaż nierówna za bardzo) ale ogólnie to pozytywka i mam nadzieje ze tam jeszcze nia raz zagramy!

    Cytuj
  • 26 cze 2008

    No wreszcie mam czas odpisać .... Dzieki WIELKIE dzieki zespołom za brzmienie gitar !!! Jak to u nas w Polsce bywa "Cuda" są na porządku dziennym >> do rzeczy cudem było załatwić trzy kapelki w 5 dni . Hell Heven, Fame Fatale. Bastard przyjechali i zagrali do później nocy chwała im za to !! W moim imieniu Dzieki wielkie Gościom gdyż umieli sie zachować i nie zrobić "syfu" a takie tam teksty odnośnie Punk-ów itd hymmm są różne zdania i na tym zakończmy Droga "Wrozko" . Bo wybryków takich jest wiele !!!! ale skoro jesteś Wrozką to może powiesz albo napiszesz Nam jaka czeka przyszłość muzyke instrumentalną !! hymmm Granie Muzyki blackmetalowej w knajpach jest fajne ale do momentu gdy ludzie sie bawią i ją rozumieją a w knajpie chodzi o to by Każdy czuł sie "w miarę swojo" A tak jeśli chodzi o Zbój po co wogóle sie udzielasz na temat knajpy której NIE LUBISZ W KTÓREJ NIE BYŁAŚ I O KTÓREJ NIE MASZ DOBREGO ZDANIA !! JA jak instalowałem sprzęt nagłaśniający w knajpie gdzie szła muzyka w stylu "uci puci bum bum " nie komentowałem jak tam jest wykonywałem swoją prace . I Prosze jeśli masz na tyle odwagi to zaloguj sie a nie pisz bzdur pod "GOŚCIEM" albo jak Ci nie pasuje pare kwesti to spoko moge sie na kawe zgadać i wyjaśnimy sobie pare spraw Pani droga Odważna(wróżko) !!
    Ludziska Dzieki za Fajną zabawe !!!!!! Kit z komerchą trzeba biec pod wiatr !!!!!!!

    Cytuj
  • 27 cze 2008

    niech zyje zbój!!!!!!!!!!!!!!!!heh

    Cytuj
  • 27 cze 2008

    nareszcie powrot mojej ulubionej kanjpy--oby powrocily czasy jjej swietnosci

    Cytuj
  • 27 cze 2008

    Jak miło to "słyszeć" :)

    Cytuj
  • 29 cze 2008

    a można tam dostać po buzi ?

    Cytuj
  • 7 lip 2008

    Nie można.

    Cytuj
  • 10 lip 2008

    KONCERT!
    11 lipca (piątek) o godz.21 zagrają GALIZIEN GLAMOUR i OSTATNIA MINUTA z Krakowa. Wstęp wolny. Zapraszamy :)

    Cytuj
  • 17 lip 2008

    a cos na tą sobote jest organizowane ? bo podobno w tym dniu sa dni dobczyc a raczej nic ciekawego tam nie bedzie (jak zawsze)

    Cytuj
  • 17 lip 2008

    http://www.miasto-info.pl/kalendarz/19-07-2008 trzeba przewinac na sam dol strony

    Cytuj
  • 17 lip 2008

    W sobotę Dni Dobczyc o godz. 20 zagrają Kontrkultura i The Bastard, wstęp wolny :) Więc zapraszamy :)

    Cytuj
  • 17 lip 2008

    totalna klapa ten zboj

    Cytuj
  • Mariusz Drzyzga 17 lip 2008

    uwielbiam takie komentarze, wiecej takich prosze :-) bede mial wiekszy ubaw :-))

    Cytuj
  • 17 lip 2008

    ubaw to ludzie z ciebie maja i z twojego wygladu jestes zalosny

    Cytuj
  • Mariusz Drzyzga 17 lip 2008

    mów mi tak jeszcze :-))

    Cytuj
  • Łukasz Dragosz 17 lip 2008

    [quote=Therion]mów mi tak jeszcze :-))[/quote]

    hyhy Therion stosujesz inną taktyke niż polecana wyżej 'przemilcz i olej' ale chyba niezła ;)

    Cytuj
  • Mariusz Drzyzga 17 lip 2008

    przemilcz i olej nie dziala drazu :)) a ta jest o wiele zabawniejsza :-))

    Cytuj
  • Mariusz Drzyzga 20 lip 2008

    Impreza byla przednia, chlopaki dali z siebie co mogli, swietny klimat, artykól i foty juz niedlugo

    Cytuj
  • 25 lip 2008

    A dzisiaj (25 lipca, piątek) o 21 zagra THE WAY. Zapraszamy :)

    Cytuj
  • 13 sie 2008

    I jakie wrażenia po sobotnim koncercie Czarnej Perły i Spectrum?

    Cytuj

Odpowiedz