Forum » Muzyka / Imprezy

KNAJPKI MYŚLENICE WIECZÓR PANIEŃSKI

  • Klara 24 cze 2010

    Czy zna ktoś jakieś knajpki lub kluby w Myślenicach gdzie można i posiedzieć i potańczyć?
    Konkretniej to chciałam tam zorganizować wieczór panieński, więc może macie jakieś namiary?

    Cytuj
  • Klara 29 cze 2010

    żeby podbić temat pytam jeszcze raz, nikt nie zna nic ciekawego? ;)

    Cytuj
  • 29 cze 2010

    Heh, szukam dokładnie czegoś takiego jak ty, chciała bym zorganizować wieczór panieński kumpeli... I mam ten sam problem. Hm.. Mi nic nie przychodzi do głowy:/

    Cytuj
  • Klara 29 cze 2010

    no właśnie ja kuzynce organizuje w sierpniu, a już dosyć długo nie mieszkam w okolicach Myślenic i nie wiem gdzie tam teraz się imprezuje dlatego pytam na forum ale chyba nikt nam nie pomoże ;)

    Cytuj
  • Klara 29 cze 2010

    a co sądzicie o "Black&White"? To chyba stosunkowo nowy klub, ale nie miałam okazji go odwiedzić tylko dosyć często o nim słyszę, dlatego pytam...

    1 Cytuj
  • 29 cze 2010

    w Black & White sa organizowane imprezy. Np teraz w sobote jest, ale to jest masówka. Musiałabyś wynajac sale, jakiegos dj czy kogo bys chciala... Ostatnio slyszalam ze w Pe-Pe na konskim rynku jakis pan organizowal (czy dopiero bedzie?) wieczor kawalerski, ale nie wiem na jakiej zasadzie. Musisz pochodzic i popytac :)

    Cytuj
  • 29 cze 2010

    SOWA jest ok.

    1 Cytuj
  • 29 cze 2010

    a ja bym chciała w CEDRONIE. super nastrojowwo

    Cytuj
  • 30 cze 2010

    Ale czy w Sowie albo Cedronie można potańczyć?? chyba nie bardzo...

    Cytuj
  • 30 cze 2010

    [quote=klaraa111]żeby podbić temat pytam jeszcze raz, nikt nie zna nic ciekawego? ;)[/quote]

    Jeśli impreza w sezonie wakacyjnym to można zapytac w Kamiennych schodkach na Zarabiu,z tego co pamiętam w tamtym roku odbywały się tam jakieś imprezy gdzie można było potańczyć.Jeśli o muzykę chodzi to nie wiem,bo nie bywałam,ale na pewno można się dogadac.Lokal nie jest za duży,ale na panieński w sam raz..chyba że chodzi Ci o większą liczbę osób.Jeżeli chciałabyś na przykład imprezę plenerową to w Parku przygody jest całkiem fajnie,organizowane są tam imprezy więc wystarczyłoby się dogadać co do stolików,napojów i grila,a przy okazji można "zwiedzić" park linowy i poszaleć na paintball-u:)

    Cytuj
  • 10 lut 2011

    Ja jak zwykle na grajka się piszę (dysponuję tym co trzeba :D / wsio w ogłoszeniach)

    Cytuj
  • 10 lut 2011

    u sebka na dzialce

    Cytuj
  • 10 lut 2011

    club magic :D slyszalem ze mozna wynająć

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    co można wynajaćna 18nastke np ?;> zeby nie byla wygórowana cena?

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    [quote=gość: Jankes] co można wynajaćna 18nastke np ?;> zeby nie byla wygórowana cena? [/quote]

    zAPYTAJ w Dagrasso!!

    Cytuj
  • 11 kwi 2011

    a wygorowana cena dla ciebie ??

    Cytuj

Odpowiedz