Forum » Myślenice

przyszli radni

  • 22 lis 2010

    [quote]wyborcy podziękowali BYŁEMU staroście Tomalowi za jego posunięcia i akcje odwoławcze[/quote]

    Mam nadzieję, że jeśli Tomal nie załapał się nawet jako radny to nie wpadnie nikomu do głowy mianować go ponownie Starostą !

    Ludzie już zdecydowali, ten człowiek się do NICZEGO NIE NADAJE !

    1 3 Cytuj
  • 22 lis 2010

    Tomal załapał się jako radny ale też święcie wierzę że starostą nie zostanie, zależy z kim się PiS dogada, a widząc zachowanie Tomala miesiąc przed wyborami (co miało mu wykreować sukces wyborczy) to nie ma szans na taką koalicję, zresztą on się nie nadaje na to stanowisko, cfaniactwo i pycha go rozpiera

    1 3 Cytuj
  • 22 lis 2010

    Więc czyżby starostą miał zostać pan Halek?

    1 Cytuj
  • 22 lis 2010

    Część z tych partyjnych będzie pewnie niedługo chciało wypromować się wyżej. Patrzmy uważnie im na ręce czy rzeczywiście coś robią a nie tylko promują swoje nazwiska. Bo potem przyjdą wybory i oczywiście będzie się głosowało na partie, nie ważne kto jest na liście.

    Cytuj
  • 23 lis 2010

    [quote]Ale dziś szczęśliwy dzień utarte noski co poniektórych wprowadzają mnie w ogromną radość:):):)miesiące wyśmiewania szydzenie negowania na każdym kroku nie tędy droga do zwycięstwa !!!!!!!!!!!![/quote]

    chyba troszkę ich to zaskoczyło, a pan Halek zrobił najlepszy wynik w gminie myslenice - chyba nie o to Tomalowi chodziło, no ale to juz nie on decydował tylko wyborcy;

    mysle że jest to bardzo dobra lekcja dla wszystkich na przyszłość

    2 Cytuj
  • 23 lis 2010

    Witam
    Moim zdaniem, to radny powinien być społecznie:P

    Cytuj
  • adzygmunt 23 lis 2010

    http://www.google.pl/url?sa=t&source=news&cd=3&ved=0CDAQqQIwAg&url=http%3A%2F%2Fnews.money.pl%2Fartykul%2Ftrwa%3Bcisza%3Bwyborcza%3B5%3B
    tys%3Bzl%3Bza%3Bjej%3Bzlamanie%2C133%2C0%2C713861.html&rct=j&q=kara%20za%20naruszenie%20ciszy%20wyborczej&ei=j43rTNWeFIKPswa_3s2gDw&usg=AFQjCNF5UIesaav6ab71PSlapBb-0ds4fg&sig2=a6SGA7qEp-jh59rTvFKtNA

    Kara za naruszenie ciszy wyborczej grzywna do 5 tyś PLN /plakatowanie/

    Cytuj
  • 23 lis 2010

    Tablica pod strażnicą na dolnym przedmieściu o 1 w nocy wisiał plakat Kielana a na 2 dzien rano plakat Ostrowskiego. Tablica koło dawnego PEWEXU na skrzyżowaniu koło budki z preclami po 24 wisiał Kielan natomiast kilka sekund przed odjechaniem z parkingu czarnego seata ibizy został zerwany z tablicy. Takich przypadków było więcej

    Cytuj
  • 23 lis 2010

    Teraz z taką dokładnością jak przedtem oczyście miasto z tych plakatów.

    Cytuj
  • 23 lis 2010

    soczyście, oczywiście, oczyście.
    Taka analogia, chyba już jestem przemęczony...

    Cytuj
  • 23 lis 2010

    A koło restauracji In Vito koło dawnego Galalitu o północy cały okrąglak oklejony był Ostrowskim, rano wisiał na nim Kielan- mam zdjęcia- takich przypadków też było więcej gdzie czerwone renault trafic od Kielana jeździło rano o 4-5 i naklejało Kielana.

    Cytuj
  • 23 lis 2010

    Wszędzie tak było że jeden zaklejał 2 i na odwrót, żadne zdjęcie nie jest dowodem bo datę można zmodyfikować, myślę iż nikomu korona z głowy nie spadła. Baro i co burmistrz wytoczy kolejny proces z pieniędzy podatników??
    Niech się wreszcie zacznie dogadywać z ludźmi bo po to jest

    Cytuj
  • 23 lis 2010

    U mnie w bloku sąsiadka została radną a dzisiaj okna wymieniają na klatce .szacun

    2 1 Cytuj
  • 23 lis 2010

    To się nazywa szybka reakcja :)

    2 1 Cytuj
  • 23 lis 2010

    Ludzie a dajcież już spokój!!!!!!

    1 2 Cytuj
  • 23 lis 2010

    To jest dramat, to jest prawdziwy dramat, ludzie głosowali na partie nie na ludzi!!!
    nasz powiat jest zacofany jak PIS może mieć 10 mandatów???, i co łatas starosta vice halek??
    Boże chroń nas przed tym.

    1 Cytuj
  • 23 lis 2010

    specyfika wyborów samorządowych polega na tym, że głosuje się na ludzi - nie na partię, a bo to wujek, a bo to sąsiad, a bo to znajomy, a bo to człowiek inteligentny lub taki któremu mogę zaufać,

    a nieusatysfakcjonowani kandydaci będą wylewać swoje żale, ale na szczęście to wyborcy decydowali kogo chcą , a kto się nie sprawdził

    Cytuj
  • 25 lis 2010

    no to tera ludziska zobaczą prawdziwą twarz i super dokonania panów HA. i ŁA. czekam z niecierpliwością na reakcję ich sprzymierzeńców forumowiczów. po pierwsze: likwidacja szpitala??? Wyborco- sami tego chcieli..............

    1 Cytuj
  • 25 lis 2010

    [quote=gość: MAXI] no to tera ludziska zobaczą prawdziwą twarz i super dokonania panów HA. i ŁA. czekam z niecierpliwością na reakcję ich sprzymierzeńców forumowiczów. po pierwsze: likwidacja szpitala??? Wyborco- sami tego chcieli.............. [/quote]

    To jest tragedia :( Halek w Radzie Łatas - Starostą?

    1 Cytuj
  • 25 lis 2010

    Ja piernicze, jaka likwidacja szpitala?? ludzie czyście pogłupuieli? czy wy widzicie w jaka popadacie paranoję? przecież nikt nigdy o czymś takim nie mówił, trzeba wkońcu uporządkować pewne sprawy, ale jesli sprzymierzeńcy forum J.T. - bo nie dostali tego co chcieli- będa teraz popadać w takie skrajności to całe szczęście że utarło im nosa w tych wyborach!

    Nareszcie wraca normalność!

    Bop ludzie wiedza czego chcą!!

    1 Cytuj
  • 25 lis 2010

    [quote=gość: też wyborca] specyfika wyborów samorządowych polega na tym, że głosuje się na ludzi - nie na partię, a bo to wujek, a bo to sąsiad, a bo to znajomy, a bo to człowiek inteligentny lub taki któremu mogę zaufać,

    a nieusatysfakcjonowani kandydaci będą wylewać swoje żale, ale na szczęście to wyborcy decydowali kogo chcą , a kto się nie sprawdził [/quote]

    no tak, prawda w oczy kole ;0

    Cytuj
  • 2 paź 2015

    Co sądzicie o radnym Kazimierzu Dąbrowskim z Poręby? Podobno to bardzo w porządku radny, wiele osób mówi, że jest bardzo kompetentny i uczciwy. Czekam na opinie.:)

    1 18 Cytuj
  • Basia 2 paź 2015

    a co? żona jesteś?

    15 1 Cytuj
  • 2 paź 2015

    tak

    9 Cytuj
  • 2 paź 2015

    powalajace teksty

    9 Cytuj

Odpowiedz