Forum » Myślenice

Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

  • 18 wrz 2010

    Janie się nadają !!!!!!!!!!!!!!!!

    Cytuj
  • 18 wrz 2010

    nie rozumiem czemu ludzie się burzą tak na to że przejęli interes. Wyrolowali tamtych i robią hajs . Ciekawe czy wy wszyscy tacy prawi i sprawiedliwi . Sam bym zrobił to samo to jest życie i tu nie ma miejsca na sentymenty. Właściciel turcji miał głowe tam gdzie potrzeba i zarabia. Ale ja wiem polaków to zawsze będzie bolało że ktoś się dorabia. Nikt nie weźmie się do robienia kasy ale żeby turcja straciła połowa wypowiadających dała by sobie odrąbać ręke zamiast pomyśleć kurde oni zarabiają może ja też coś rozkminie i wyjdzie. A co do nowo otwartych kebabów to istambuł godny polecenia.

    Cytuj
  • 18 wrz 2010

    Każdy chce zarabiać pieniądze, to normalne. Jednak ja uważam że we wszystkim obowiązują pewne zasady. Nie można tolerować ludzi którzy dorabiają się na krzywdzie innych. Dla mnie jest to ohydne i odrażające. Od takich ludzi wole się izolować.

    Cytuj
  • 19 wrz 2010

    Tak się składa że dowiedziałem się więcej na ten temat i sprawa z recepturą także już jest jasna. Pracownicy poprzedniego właściciela (najmującego lokal) także zostali przejęci by nadal pracowali ale już u nowego właściciela, więc receptury też zwinęli.

    Cytuj
  • 19 wrz 2010

    ale jaja! kto coś takiego wymyślił? to przecież rodzinny interes jest! z tego co wiem, a mieszkam bardzo blisko i znam tą rodzine, to przed 5-6-cioma laty firma była na rodziców pani D, i przejeła ją około 4 lat temu córka właścicieli, własnie pani D, i ma ją nadal. Wiec nie wiem dla czego ktoś takie bzdury wypisuje na tym forum. Proponuje żebyście ten fakt sprawdzili w urzędzie miasta a nie oczerniali Turcję by zdobyć klijentów.

    Cytuj
  • 20 wrz 2010

    mimi, jak tak wygląda interes rodzinny to dziękuje bogu że jestem sierotą! niektórzy te informacje już sprawdzili, niektórzy tam pracowali............
    Gratuluje sąsiadów!............:)Jak to mówią kit dobry jak świeży!

    Cytuj
  • 20 wrz 2010

    Witam,
    Dlaczego ISTMBUŁ, jest nie czynny w sobotę.
    Byłam wczoraj w 123 i kebab był okropny- mięso spalone!!

    Cytuj
  • 23 wrz 2010

    Gocha...dobra jesteś :-)) popieram Cię w 100 % , pozdrawiam

    Cytuj
  • 23 wrz 2010

    to rzeczywiscie prawda z Turcją ze wlasciciele lokalu przechwycili biznes wczesneijszych najemców??????

    ale chamstwo!!!!!trzeba miec niezly tupet zeby cos takiego zrobic... jestem w szoku.....
    szkoda tych dziewczyn ktore rozkręciły ten biznes...tym bardziej ze kebab wtedy był duzo lepszy...teraz mieso jest tak suche ze ledwo przez gardło rpzechodzi....czy obecni pazerni wlasciciele nie wiedzą ze mieso się marynuje aby bylo soczyste?????????
    Ja odkad Turcja sie wyremontowała i zmeiniła personel to juz nie to samo....juz w niej nie jadam bo mi te obecne kebaby nie smakuja....
    A jeszcze jak sie od was dowiedziałam co wlascieiel lokalu zrobił to tym bardziej zbrzydły mi ich kebaby:(
    tak sie nie postępuje!!!!

    Cytuj
  • 23 wrz 2010

    a nieraz sie zastanawialalam gdzie podzialy sie te sympatyczne dziewczyny i teraz juz jesty wszystko jasne...szooooook....kebaba w turcji juz nigdy nie zjem!

    Cytuj
  • 23 wrz 2010

    tak sie nie postepuje zreszta i tak za cos takiego spotka ich kara, los im odpłaci.Myślę ze juz i tak los im sie odwdzięczył po tym jak zainwestowali kupe kasy w tą rpzeszklona kawiarnie ktora okazala sie totalną klapą.....a kosztowało to z pewnoscia sporo:)

    Cytuj
  • 23 wrz 2010

    DLACZEGO ISTAMBUŁ ZAMKIĘTY JEST W NIEDZIELE?

    Cytuj
  • M G 23 wrz 2010

    [quote]DLACZEGO ISTAMBUŁ ZAMKIĘTY JEST W NIEDZIELE?[/quote]

    Bo w niedzielę się je rosół i schabowego a nie kebaby... ;)

    Cytuj
  • 23 wrz 2010

    Jak dla mnie , to kebab Turcja , zachęca tylko wyglądem , ładna kawiarenka , jest gdzie usiąść , nic poza tym ! Kebaba jadłem tam dwa trzy razy , nie polecam , chyba że kebab to bułka wypchana kapustą pekińską. Jeżeli tak to Turcja jest na przedzie.

    Cytuj
  • 23 wrz 2010

    [quote]tak sie nie postepuje zreszta i tak za cos takiego spotka ich kara, los im odpłaci.Myślę ze juz i tak los im sie odwdzięczył po tym jak zainwestowali kupe kasy w tą rpzeszklona kawiarnie ktora okazala sie totalną klapą.....a kosztowało to z pewnoscia sporo:)[/quote]

    To byś się zdziwił. Cała kawiarnia z unijnej dotacji. Wiem bo widziałam projekt.
    Najgorsze jest to że z kebabem masz zakaz wstępu. Żenada.

    Cytuj
  • 23 wrz 2010

    Na ul.Rzemieślniczej, vis-a-vis kebabowni w budce otwarto kolejną kebabownię. Jadł ktoś?

    Cytuj
  • 23 wrz 2010

    Myślenice - zagłębie kebabów.

    Cytuj
  • 23 wrz 2010

    zagłębie kebabów, aptek, ciuchlandów i banków ;-)

    Cytuj
  • 24 wrz 2010

    Na rzemieślniczej nie jadłem, na razie okupuje istambuł. Jeśli się nie popsują to zostaje u nich.

    Cytuj
  • 24 wrz 2010

    buraki z rudnika nie wychwalajcie sobie cały czas tego kebaba istambuł żenada.
    zal pl.....

    Cytuj
  • 24 wrz 2010

    Ciekawe czemu 95% opinii negatywnych to goście ;)

    Cytuj
  • 24 wrz 2010

    kasiag
    co w tym jest takiego intrygujacego co?? a co to trzeba sie rpzedstawic z imienia i nazwiska zeby wyrazic swoja opinie??

    Cytuj
  • 24 wrz 2010

    Po pierwsze trzeba się zarejestrować, bo cóż nam z opinii Anonimów.

    Cytuj
  • 24 wrz 2010

    jak zmieniasz nick to pamiętaj o zmianie sformułowań w zdaniach!!! Bardzo łatwo po nich poznać że pisze ta sama osoba. Zapraszam do księgarni pod arkady sprzedam ci ze zniżką słownik języka polskiego (oczywiście z wyjaśnieniem trudniejszych słów).

    Cytuj
  • 24 wrz 2010

    za ile ten słownik opchniesz? jakie ma parametry?

    Cytuj

Odpowiedz