Forum » Myślenice

Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

  • 11 paź 2010

    Ten kebab to tak wogóle zdrowy jest, nie zapycha żył tłuszczem, serce go lubi, przy diecie kebabowej nie ma ryzyka wylewu.

    Cytuj
  • 16 paź 2010

    najlepszy jest w Turcji albo w 123

    Cytuj
  • 18 paź 2010

    polecam Istambuł

    Cytuj
  • 18 paź 2010

    [quote=eddie][quote=:[hr][quote] napisał]najlepszy jest w Turcji albo w 123[/quote]
    W turcji nie jadłem, natomiast w 1,2,3 dostałem surowe mięso z pięknym czarnym włosem!!!! PO PROSTU REWELKA! [/quote]ty anka jest blondynką ????ciekawe z czego jest ten włos????[/quote]
    ....aż boje się zapytać......:)

    Cytuj
  • 18 paź 2010

    nie polecam tej budki na słowackiego, mięso jak mielone odgrzewane jest w mikrofali, zdecydowanie najlepsza jest Turcja

    Cytuj
  • 18 paź 2010

    Najlepszy- TURCJA!!
    W Istambule nie próbowałem ,bo w whikend zamknięte, a wtedy najczęściej jadam:)

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    [quote]Najlepszy- TURCJA!!
    W Istambule nie próbowałem ,bo w whikend zamknięte, a wtedy najczęściej jadam:)[/quote]
    Spróbuj, będziesz co najmniej miło zaskoczony......:)

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    [quote]polecam Istambuł[/quote]
    Również polecam Istambuł. Super kebab nie tyle kapusty co w Turcji, dużo mięsa. Ogolenie zajebista Obsługa i można pogadać np. o Straży :) i o polityce <lol2>, fajny klimat.
    P.S Nie jestem właścicielem "Istambułu" mieszkam na przeciwko :)

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    dla mnie wszystkie takie same 123, Turcja Istambuł itp... ale najbardziej mi smakował w wakacje w budce nad starym jazem, teraz zamknięte to jadam gdzie mi bliżej, popadnie :)

    Cytuj
  • 21 paź 2010

    Jadłem dzisiaj kebaba w raz dwa trzy i muszę przyznać że było naprawdę nie złe dużo mięska a przede wszystkim mięso drobiowe mają pyszne, następnym razem muszę spróbować wieprzowe.

    Cytuj
  • 4 lis 2010

    jadl ktos juz w nowym kebabie na rzemieslniczej, ale nie naprzeciwko alibi tylko dalej. jadlam dzis i jestem pozywnie zaskoczona.

    Cytuj
  • 4 lis 2010

    a ja ostatnio lazilem do NEO :D jak pracowalem na zarabiu, to bylem wierny 123, ale teraz tylko NEO. jak dla mnie super.

    1 Cytuj
  • 4 lis 2010

    ja również do niego chodzila ale chyba teraz zmienie na tego nowego poniewaz w neo nie odpowiadaja mi sosy.

    Cytuj
  • 7 lis 2010

    Siemano.... moim zdaniem nie ma lepszego kebeba niż 1 2 3 na zarabiu !!!
    jest poprostu najlepszy na świecie POLECAM !!!!!!!!!!!!

    Cytuj
  • ANETA SZYMSKA 7 lis 2010

    KEBAB ANKARA ZAPRASZA

    Cytuj
  • 7 lis 2010

    Gdzie jest ten Kebab Ankara?
    + czym sie różni od innych w Myślenicach?

    Cytuj
  • 7 lis 2010

    a ja odwiedziłam ten nowy lokal na końcu rzemieślniczej i zaskoczenie, mam nadzieję że to nie tylko na początku, smacznie, dużo i lokal to w końcu coś innego, sami zobaczcie, grenbar

    Cytuj
  • 7 lis 2010

    a ja tez odwiedzilem lokal na koncu rzemieslniczej i powiem wam ze ogolnie kicha duzo zimnej kapusty zimne sosy malo miesa mala i zimna bulka i bez klimatu

    1 Cytuj
  • 7 lis 2010

    bo to zwykle bywa tak ze się zatrudnia nie przeszkolonych i leniwych pracowników to się dostaje zimne mieso,bułke i sosu nakapane jak kotku...powodzenia:)))))))

    Cytuj
  • 7 lis 2010

    Czy ktoś jeszcze był oprócz nich, bo coś mi tu pachnie kokurncją, tak samo jak było z turcją.

    1 Cytuj
  • ANETA SZYMSKA 9 lis 2010

    ANKARA UL.KAZIMIERZA WIELKIEGO 102
    WEJŚCIE OD STRONY MYJNI ALDA 1 PIETRO
    POLECAM KANAPKI ZAPIEKANE
    ZAPRASZAM

    Cytuj
  • 9 lis 2010

    Aneto czy możecie ustawiać swoją reklamę tak żeby nie zasłaniała widoczności dla wyjeżdżających od strony skarbowego? Bo kompletnie nie widać czy coś jedzie z dołu.
    Dziękuję i życzę powodzenia.

    Cytuj
  • 12 lis 2010

    Zjadłem w życiu kilka kebabów z różnych miejsc na mapie Myślenic i moge wszystkie podsumowac tak, wszędzie napchane kapusty, sałatek, a najmniej tego co najważniejsze, mięsa.
    Kebab to jedzenie dla zamożnych skoro tyle się płaci za posiekaną zielenine.

    Cytuj
  • 12 lis 2010

    to nowe coś co budują na przeciwko cybucha i koło turcji to będzie kolejny kebab. Chyba ktoś to zrobił specjalnie właścicielom turccji . A miejsce sobie wybrali idealne bo bardzo kojarzące się z kebabem. I ja uwazam że to dobrze bo w turcji. zaczęli robić lipe a nie kebaby. Taki kop związany z konkurencją jednak napewno zadziała.

    Cytuj
  • 12 lis 2010

    widzieliście jak turcja od paczyła się samochodem dokładniej SMARTEM od raz dwa trzy no po prostu masakra turcja jesteście żałośni hehehehehehe

    Cytuj

Odpowiedz