Forum » Myślenice

Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

  • 19 sty 2012

    a jaka jest prawidłowa pisownia ?? KEBAB czy KEBAP ???:) bo wydaje mi się ze raczej to drugie:)

    3 2 Cytuj
  • 19 sty 2012

    ja pisze ,ze w turcji i 123 kebaby sa nie dojedzenia ochydne i tyle.kazdy ma wybór

    4 5 Cytuj
  • 19 sty 2012

    jak wam w Turcji nie smakuje to tam nie jedzcie a innym smaku nie psujcie

    4 4 Cytuj
  • 19 sty 2012

    to jest nawet śmieszne z tym moderowaniem:P Uwielbiam kebaby z 123, nienawidzę z trucji!!! w Turcji sama kapuchaaaaaaaaaaaa dla królików:P

    4 2 Cytuj
  • 19 sty 2012

    nie polecam turcji ,chyba , ze ktos lubi spaloną bułe i kapuste ze wstretnym miesem

    5 2 Cytuj
  • 20 sty 2012

    Ale się tu śmietnik zrobił. Nie wiem, po co robicie antyreklamę - przecież to nie zniechęci stałych bywalców kebabów do niekupowania. Ja tam od zawsze preferuje Turcję i dopóki nic się nie zmieni w smaku, to będę tam jadł. Mięso, jako chyba jedyni w Myślenicach mają świeże i naprawde smaczne - przynajmniej w porównaniu do 1,2,3. Mięsa jest w sam raz - tylko, że nakładając mięso, leci ono na sam spód bułki, a na wierzchu jest kapusta. Natomiast bułkę do kebaba mają najlepszą jaką jadłem. Tyle.

    Pewnie większość "trolli" obrażających i narzekających na Turcję czy na inne kebaby, zwyczajnie nigdy w życiu tam nie byli lub to po prostu konkurencja. No cóż - taki już zwyczaj Polaków, żeby tylko narzekać i z zazdrości zniechęcać innych. Pozdrawiam!

    5 9 Cytuj
  • 20 sty 2012

    uwielbiam kebaby ale mogę się założyć, że post wyżej napisał ktoś z Turcji!

    3 6 Cytuj
  • 20 sty 2012

    Nie, ale nie ukrywam, że jak kebab w Myślenicach, to tylko tam. I tak samo jest zapewne z większością myśleniczan, patrząc na kolejki do lokalu.

    Cytuj
  • 20 sty 2012

    A ja wam mówię, że najlepszy kebab jest w tym drewnianym domku na rogu koło turcji. Jeszcze go nie otworzyli ale ja już wiem, że to właśnie tam kebab, kawa, piwo, pizza, itp... itd... będą najlepsze.

    4 1 Cytuj
  • 20 sty 2012

    turcja ma najgorsze kebaby

    2 2 Cytuj
  • 20 sty 2012

    A troll to wielkie, tępe, powolne, brzydkie stworzenie:)
    A kulawy troll to już w ogóle..
    Więc poziom postów jak najbardziej dopasowany do poziomu inteligencji:)

    1 5 Cytuj
  • 20 sty 2012

    słoneczko22 ja ciebie nie obrażam, a turcja ma nie dobre kebaby

    2 4 Cytuj
  • 20 sty 2012

    [quote=gość: kulawy trol] słoneczko22 ja ciebie nie obrażam, a turcja ma nie dobre kebaby [/quote]
    Ale Troliku kochany my to już wiemy!:) Nie musisz się wysilać i powtarzać:)

    2 4 Cytuj
  • 20 sty 2012

    jadłem ostatnio kebaba , ale był wstrętny powiem tylko, ze juz tam nigdy nie pojde tzn do baru TURCJA

    4 4 Cytuj
  • 21 sty 2012

    o nadeszła zima w kebabach mały ruch to właściciele zaczęli się reklamować na forum :) a jadł ktoś kebaba w pizzerii chotchili na przeciwko osińskiego ? kebab inny niż w typowych budach z kebabem ale też smaczny raz na czas żeby zjeść coś innego :)

    3 1 Cytuj
  • 21 sty 2012

    moja kolezanka zjadła kebaba w TURCI i miała ciężką biegunke.fe

    3 6 Cytuj
  • 21 sty 2012

    OSZOŁOMY uspokójcie się!!
    Nic wam nie daje to który kebab lepszy bo klient i tak pojedzie tam gdzie się przyzwyczaił.
    Kebaby były modne i smaczne może 2-3 lata temu
    Podkreślam żadna ale to żadna z myślenickich kebabiarni nie umie zrobić dobrego kebaba bo albo to spaprają sosem albo mięsem. Dawny ISTAMBUŁ w Myślenicach potrafił się zbliżyć do dobrego kebabu bo obecnie......

    5 2 Cytuj
  • 21 sty 2012

    [quote=gość: dkw] OSZOŁOMY uspokójcie się!!
    Nic wam nie daje to który kebab lepszy bo klient i tak pojedzie tam gdzie się przyzwyczaił.
    Kebaby były modne i smaczne może 2-3 lata temu
    Podkreślam żadna ale to żadna z myślenickich kebabiarni nie umie zrobić dobrego kebaba bo albo to spaprają sosem albo mięsem. Dawny ISTAMBUŁ w Myślenicach potrafił się zbliżyć do dobrego kebabu bo obecnie...... [/quote]
    Dokładnie, w ,,starszym" Istambule było naprawdę nieźle , choć oczywiście nie obyło się bez idiotycznych opini. Tam nie bazują na tym by do kebaba napchać trawy i śmietany oraz garstkę mięsa. Chwalę tam też jedyny poprawny ostry sos (choć jego smak bardazo się zmienił), podobny mieli w Neo choć tam też mają dobry kebab. Turcja takie 50-50. A najgorszy jest w budzie na rzemieślniczej - nie mam pojęcia z jakiego powodu tyle się tam utrzymuje.

    2 1 Cytuj
  • 22 sty 2012

    CIESZE SIE , ZE LUDZIE WKONCU PRZEJZELI NA OCZY I PRZESTALI JECT TEN MYSLENICKI FAST FOOD W TURCJI I 123 .JAKOSC TEGO JEDZENIA WOLA O POMSTE DO NIEBA.ILE RAZY W OSTATNICH DNIACH PRZEJECHALEM NA ZARABIE TO PUSTI W TURCI I 123.TERAZ TO MIES MUSI MIEC JUZ KILKA LADNYCH DNI FUUUJJJ

    6 3 Cytuj
  • 22 sty 2012

    [quote=gość: antytrol].ILE RAZY W OSTATNICH DNIACH PRZEJECHALEM NA ZARABIE TO PUSTI W TURCI [/quote]

    pusto bo jest sezon zimowy. jak się zacznie wiosna to się zapełni :) nikt nie pojdzie na spacer na zarabie zeby zjesc kebaba w zimie

    2 4 Cytuj
  • 22 sty 2012

    wstspia , burmistrz wybudował szalete miejska w parku kolo banderozy

    3 2 Cytuj
  • 22 sty 2012

    przydało by sie w myslenicach kfc;))))

    7 2 Cytuj
  • 22 sty 2012

    DYSKUTUJECIE NA TEMAT KEBABÓW
    Czytałem parę razy ten wątek brałem udział w dyskusji jadłem kebaby z opisywanych przez was miejsc. Usłyszałem kilka razy "jak chcesz zjeść dobry kebab jedź do Skawiny" Skawinę znałem tylko z pysznych zapiekanek koło PKP. Pojechałem na przeciwko Orlenu w Skawinie jest kebab o znanej przez forumowiczów nazwie ISTAMBUŁ , zamówiłem dostałem bułę z mięsem popatrzyłem na nią i pomyślałem "czym oni się zachwycają wygląda jak każdy inny??" spróbowałem sosy super nie śmierdziały majonezem, mięso wspaniałe soczyste a nie spalone albo wysuszone jak w Myślenicach było dodatkowo czymś przyprawione (chyba to była przyprawa curry).
    Właściciele Myślenickich kebabów powinni tam pojechać i spróbować jak ma smakować mięso z kebaba. To ,że mają ruch w swoich kebabiarniach to nie znaczy ze mają dobry produkt i nie trzeba go polepszyć.
    Pozdrawiam
    Skawina jest blisko spróbujcie a potem dyskutujcie.

    7 Cytuj
  • 22 sty 2012

    nie polecam TURCJI tony to smacznego w turcji bleee

    4 4 Cytuj
  • 22 sty 2012

    [quote=gość: antytrol] wstspia , burmistrz wybudował szalete miejska w parku kolo banderozy [/quote]
    Po pierwsze - mówi się "szalety miejskie", a nie "szaletę miejską".
    A po drugie - z tego, co się orientuję, to historia tych szalet sięga czasów, kiedy miło(m)ściwie nam panujący burmistrz biegał z pieluchą w zębach.
    A wracając do tematu kebabów, to jedynie po Turcji i Green Barze na Rzemieślniczej nie mam zgagi.

    3 6 Cytuj

Odpowiedz